معایب معروف‌ترین ارز دیجیتالی جهان/ بیت‌کوین ۰.۲۸درصد برق مصرفی جهان را می‌خورد!

استنادنیوز؛ ارزیابی‌ انتقادهای وارده به بیت‌ کوین نشان داد؛ یکی از معایب برجسته آن، مصرف بیش از حد برق است.

چطور در مصرف برق صرفه‌جویی کنیم؟

استنادنیوز؛ برق از آن دسته انرژی‌های غیرقابل جایگزینی است که برای بدست آوردن آن انرژی و نیروی زیادی صرف می‌شود تا زندگی را راحت‌تر کند، اما برای صرفه‌جویی در مصرف آن چه راه‌هایی هست؟

دستور وزیر کشور در خصوص قطع برق دستگاه‌های پر مصرف

استنادنیوز؛ وزیر کشور بر کنترل مصرف برق ادارات و مؤسسات دولتی و غیر دولتی تاکید کرد.

جزییات افزایش روابط برقی ایران و ارمنستان

استنادنیوز؛ افزایش صادرات برق از ایران به ارمنستان سرفصل یکی از اهداف وزارت نیرو محسوب می‌شود که قرار است بر اساس آن تا حدود دو سال دیگر ظرفیت تبادل برق بین دو کشور به بیش از ۱۰۰۰ مگاوات می‌رسد.

پرمصرف ترين و خوش مصرف ترين مناطق كشور مشخص شدند

استنادنیوز؛ نقشه مصرف  10 تير ماه نشان داد كه  استان هاي سيستان و بلوچستان، گيلان، همدان، كردستان و منطقه غرب مازندران جزو مناطق پرمصرف كشور و در محدوده قرمز مصرفي قرار دارند.

وزیر نیرو به مسئله مصرف برق مزارع بیت‌کوین ورود کند

استنادنیوز؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه وزیر نیرو باید به مسئله مصرف برق مزارع بیت‌کوین ورود کند و هرچه سریع‌تر آیین‌نامه اصلاح تعرفه‌های برق بیت‌کوین آمده شود، افزود: دولت قدرت‌ شناسایی این مراکز را دارد و باید از این قدرت خود برای اعمال قانون استفاده کنند.

استخراج بیت کوین از برق صنعتی خلاف قانون است/با وزارت نیرو مذاکره می‌کنم

استنادنیوز؛ رئیس مجلس با بیان اینکه استخراج بیت کوین با استفاده از برق صنعتی خلاف قانون است، گفت: قطعاً برای حل معضلات تولید کنندگان با وزارت نیرو مذاکره خواهم داشت.

رزمايش مديريت مصرف در شركت توزيع نيروي برق استان سمنان به اجرا درآمد

استنادنیوز؛ مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان سمنان از اجراي مانور مديريت مصرف برق با هدف استفاده حداكثري از برنامه هاي پاسخگويي بار خبر داد.

همكاري 55 مگاواتي صنايع استان گيلان جهت كاهش بار مصرفي

استنادنیوز؛ مديرعامل شركت برق منطقه اي گيلان از عقد تفاهم نامه با صنايع بزرگ استان گيلان براي مديريت پيك تابستان خبر داد.

افزايش 1000مگاواتي مصرف برق در روز جاري

استنادنیوز؛ دكتر رجبي مشهدي از رشد 1000 مگاواتي مصرف برق كشورطي روز جاري بر اثر افزايش دما خبرداد واز مردم خواست مصرف خود را به ويژه درساعات 12تا 16كاهش دهند.

کم شدن یارانه انرژی مشترکان پرمصرف/مشترکان کم مصرف بستانکار می شوند

استنادنیوز؛ معاون برنامه ریزی شرکت توانیر با اشاره به کم شدن یارانه انرژی مشترکان پرمصرف برق گفت:مشترکان کم مصرف برق تشویق یا بستانکار می شوند.

حذف قبوض کاغذی برق مشترکین شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران

استنادنیوز؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت:قبوض کاغذی برق مشترکین شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران حذف می شود.

جزئیات افزایش تعرفه مشترکان برق/حذف قبوض کاغذی تا پایان مهرماه

استنادنیوز؛ معاون برق و انرژی وزیر نیرو از احتمال تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان خبر داد و گفت: قبوض کاغذی تا پایان مهر حذف خواهد شد.

طرح ملي قبض سبز رونمايي شد

استنادنیوز؛ با حضور وزير نيرو، طرح ملي قبض سبز رونمايي و فرايند حذف قبوض كاغذي در سراسر كشور به صورت رسمي آغاز شد.

احتمال تغییر روند سدسازی در ایران

استنادنیوز؛ عمر ۷۰ ساله سدسازی در ایران از ساخته شدن ۱۷۲ سد ملی در سطح ایران حکایت دارد که تقریباً بر اساس آب و هوا و طبق یک روال مشخص ساخته شده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد بارندگی‌های اخیر و وقوع سیلاب در نقاط مختلف، نقشه راه سدسازی ایران را تغییر داده و مسئولان قصد دارند بعد از آن‌که به درک و دریافت دقیق‌تری از شرایط آبی کشور رسیدند، تغییرات لازم را اعمال کنند.

گزینه جایگزین برای گاز ایران نداریم/خرید برق و گاز از ایران ادامه می‌یابد

استنادنیوز؛ وزیر انرژی عراق گفت: شرایط عراق الان ویژه است این کشور نیاز شدید به برق و گاز دارد و ما هم هیچ گزینه‌ای به غیر از ایران نداریم و معافیت تحریمی برای خرید گاز و برق از ایران ادامه خواهد یافت.

صفحه1 از4

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار