تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی برق بصورت پایلوت آغاز شد

استنادنیوز؛ معاون منابع انسانی شرکت توانیر با بیان اینکه این شرکت اقدامات خوبی برای تعیین وضعیت شرکت‌های برق منطقه ای آغاز کرده گفت: برای تعیین وضعیت شرکت‌های برق فعلاً به صورت پایلوت در یکی از شرکت‌هاآغاز شده است.

دولت مكلف به نصب کنتور هوشمند برای مشترکین برق شد

استنادنیوز؛ نمایندگان دولت را به نصب کنتورهای هوشمند برای مشترکین به منظور اصلاح الگوی مصرف برق کردند.

عراق درخواست آمریکا برای توقف خرید برق و گاز از ایران را نپذیرفت

استنادنیوز؛ بغداد درخواست آمریکا برای متوقف کردن خرید گاز و برق از ایران را قبول نکرد؛ عراق به انرژی ایران نیاز دارد و نگران است در صورت عدم تامین، آشوب و ناآرامی به ویژه در فصل تابستان در این کشور رخ بدهد.

افزایش قیمت انشعاب برق برای مردم ایجاد مشکل کرد

استنادنیوز؛ نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس بیان داشت:افزایش قیمت انشعاب برق برای مردم ایجاد مشکل کرده و در طول دو سال گذشته حدود ۱۰ برابر شده است، واقعا علت این افزایش بی‌رویه قیمت چیست و مردم در فشار قرار می‌گیرند.

وضعیت نامناسب مصرف انرژی در ساختمان‌ها/ فرار دستگاه‌های دولتی از پذیرش قصور

استنادنیوز؛ اگر چه مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان برای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان‌ها تدوین و اجرایی شده، اما وضعیت اسف‌بار مصرف انرژی در ساختمان‌ها همچنان ادامه دارد و سازمان‌های دولتی هر کدام به نوعی از پاسخ‌گویی درباره این قصور فرار می‌کنند.

عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در سیستان و بلوچستان آغاز شد

استنادنیوز؛ عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در منطقه سیستان با حضور احمدعلی موهبتی، استاندار، همایون حائری معاون وزیر نیرو و نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی و محلی در منطقه میل نادر آغاز شد.

فراخوان وزارت نیرو برای انتخاب پنج مدیر بخش آب و آبفا

استنادنیوز؛ وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم، یازدهمین فراخوان خود را برای انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در صنعت آب برای مدیریت پنج شرکت‌های آب و آبفا منتشر کرد.

احداث نيروگاه خورشيدي در محوطه ساختمان اداري شركت برق منطقه اي تهران

استنادنیوز؛ با هدف تامين بخشي از برق مصرفي شركت توسط انرژيهاي تجديدپذير و افزايش ضريب امنيت تامين برق مراكز مختلف شركت به ويژه مركز ديسپاچينگ فوق توزيع نيروگاه خورشيدي در محوطه ساختمان اداري برق منطقه اي تهران (طراحي براساس يك مگاوات) با بازدهي 500 كيلووات درفاز اول احداث خواهد شد.

خروج پست 63 كيلووت سرپل ذهاب از مدار / اتصال دوباره پست در كمتر از ده دقيقه

استنادنیوز؛  مديركل دفتر فني توزيع توانير، گفت : همزمان با وقوع زمين لرزه در كرمانشاه و  عملكرد يكي از رله هاي حفاظتي پست 63 كيلوولت سرپل ذهاب، اين پست از مدار خارج شد.

با برنامه ريزي و عزم جدي، از پيك تابستان سال آينده عبور مي كنيم

استنادنیوز؛ معاون امور برنامه ريزي و اقتصادي وزير نيرو از برنامه ريزي و عزم جدي، برای عبور از پيك تابستان سال آينده خبرداد.

تمام اعضای دولت به دنبال توسعه انرژی های تجدیدپذیر‌ هستند

استنادنیوز؛ رییس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق با تاکید به اهمیت انرژی برق در توسعه و زیرساخت یک کشور، اظهار کرد: در حال حاضر یک اجماع ملی در تجدیدپذیر‌ها شکل گرفته چرا که دولت و تمام اعضای دولت به دنبال توسعه تجدیدپذیر‌ها هستند.

نقش موثر روابط عمومی‌ها در انسجام بخشی میان وزارتخانه‌ها/رفتارهای جزیره‌ای باید در بدنه دولت کاهش یابد

استناد؛ وزیرنیرو با اشاره به نقش موثر روابط عمومی‌ها در انسجام بخشی میان وزارتخانه‌ها افزود: به هم پیوستگی فعالیت‌ها در شرایطی معنادار خواهد بود که رفتارهای جزیره‌ای در بدنه دولت کاهش یابد.

با اخذ حکم قضایی و تدابیر دادستان/پلمپ چاه غیر مجاز در اردستان

استناد؛ یک حلقه چاه غیرمجاز وابسته به یکی از نهادها پس از پیگیری‌های مستمر پرسنل اداره منابع آب شهرستان اردستان و با حمایت ویژه رئیس دادگستری و فرماندار بیست و سوم تیرماه با اخذ حکم قضایی و تدابیر دادستان شهرستان اردستان مسدود و مسلوب المنفعه شد.

حائری؛ حمایت لازم برای سرمایه گذاری در بخش برق انجام نمی شود

استناد؛ معاون وزیرنیرو درباره دلایل جابجایی زمانبندی قطعی برق گفت: قطعی برق برای شب ها وجود ندارد و ممکن است در نتیجه مسئله ای در شبکه باشد که قطعی برق طبق برنامه انجام شود.

تقدیر مهندس کردی از مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ در راستای وصول مطالبات برق

استناد؛ مدیرعامل شرکت توانیر در نشست هماهنگی وصول مطالبات شرکت های برق منطقه ای و توزیع های نیروی برق سراسرکشور، با اهدا لوحی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در خصوص کسب عنوان شرکت برتر در وصول مطالبات بهای برق تشکر کرد.

برای تأمین برق مشترکین گلستان نیاز به مدیریت مصرف بار استراتژیک داریم

استناد؛ مهندس علی اکبر نصیری  اظهارداشت: کشور از نظر تأمین آب و برق در شرایط مطلوبی قرار ندارد و کم بودن ذخیره آب پشت سدها موجب شده تا امکان بهره‌مندی از 5 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاه‌های برق آبی کشور وجود داشته باشد.

صفحه1 از2
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار