نقش موثر روابط عمومی‌ها در انسجام بخشی میان وزارتخانه‌ها/رفتارهای جزیره‌ای باید در بدنه دولت کاهش یابد

استناد؛ وزیرنیرو با اشاره به نقش موثر روابط عمومی‌ها در انسجام بخشی میان وزارتخانه‌ها افزود: به هم پیوستگی فعالیت‌ها در شرایطی معنادار خواهد بود که رفتارهای جزیره‌ای در بدنه دولت کاهش یابد.

با اخذ حکم قضایی و تدابیر دادستان/پلمپ چاه غیر مجاز در اردستان

استناد؛ یک حلقه چاه غیرمجاز وابسته به یکی از نهادها پس از پیگیری‌های مستمر پرسنل اداره منابع آب شهرستان اردستان و با حمایت ویژه رئیس دادگستری و فرماندار بیست و سوم تیرماه با اخذ حکم قضایی و تدابیر دادستان شهرستان اردستان مسدود و مسلوب المنفعه شد.

حائری؛ حمایت لازم برای سرمایه گذاری در بخش برق انجام نمی شود

استناد؛ معاون وزیرنیرو درباره دلایل جابجایی زمانبندی قطعی برق گفت: قطعی برق برای شب ها وجود ندارد و ممکن است در نتیجه مسئله ای در شبکه باشد که قطعی برق طبق برنامه انجام شود.

تقدیر مهندس کردی از مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ در راستای وصول مطالبات برق

استناد؛ مدیرعامل شرکت توانیر در نشست هماهنگی وصول مطالبات شرکت های برق منطقه ای و توزیع های نیروی برق سراسرکشور، با اهدا لوحی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در خصوص کسب عنوان شرکت برتر در وصول مطالبات بهای برق تشکر کرد.

برای تأمین برق مشترکین گلستان نیاز به مدیریت مصرف بار استراتژیک داریم

استناد؛ مهندس علی اکبر نصیری  اظهارداشت: کشور از نظر تأمین آب و برق در شرایط مطلوبی قرار ندارد و کم بودن ذخیره آب پشت سدها موجب شده تا امکان بهره‌مندی از 5 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاه‌های برق آبی کشور وجود داشته باشد.

مردم شریف مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند/ كولرها بین 24 تا 26 درجه تنظیم شود

استناد؛ قاسم شهابی با اشاره به اینکه مردم شریف مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند،افزود:مشترکین درجه کولرها را بین 24 تا 26 تنظیم کنند.

نوشدارو بعد از مرگ سهراب / ضرر و زیان صنعت برق را مردم می پردازند

استناد؛ چیت چیان بیان داشت: ضرر و زیان صنعت برق را نه وزیر نیرو و نه کارکنان صنعت و نه حتی مقامات بالاتر نمی‌پردازند، بلکه مستقیما این ضرر به مردم و اقتصاد ملی وارد می‌شود.

صادرات برق به خارج از کشور نداریم/قطعی برق دست کم تا دو هفته آینده در کشور ادامه دارد

استناد؛ مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اینکه صادرات برق به خارج از کشور نداریم، گفت: با توجه به تداوم گرمای هوا قطعی برق حداقل تا دو هفته آینده ادامه می یابد.

آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار