مدیرعامل توانیر از پروژه های برق منطقه ای استان مازندران بازدید کرد

مدیر عامل توانیر که برای معارفه مدیرعامل توزیع برق مازندران به این استان سفر کرده بود از پروژه های برق منطقه ای مازندران بازدید کرد.

تقدیر معاون وزیر نفت از مدیر عامل شرکت گاز مازندران به پاس تلاش ها در مقابله با سیل

 معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز مازندران در راستای مدیریت بحران سیل اخیر تقدیر و تشکر کرد.

اولویت برق کشور عبور از پیک تابستان سال 98 است/ کاهش تلفات و مدیریت مصرف در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد

استنادنیوز؛ مدیرعامل توانیر اولویت و تمرکز برنامه‌های برق کشور برای سال جاری را عبور از پیک تابستان سال 1398 دانست و گفت: موضوع بحث کاهش تلفات، مدیریت مصرف، هوشمندسازی و اتوماسیون، باید در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد.

انتصاب رضا غفاری به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مازندران

پس از 4 سال مدیریت «مهندس شهابی» بر توزیع نیروی برق استان مازندران فردا «رضا غفاری» رسما مدیریت این شرکت را بر عهده خواهد گرفت

عمل به تعهد صنعت برق کشور در خصوص خاموشی صفر با توجه ویژه به برنامه های پیک سایی

استناد نیوز؛ نهاد تجميع كننده (Aggregator) براي نخستين بار در صنعت برق با هدف مديريت بار مصرفي بخشهاي خانگي و تجاري در تابستان به صورت آزمایشی راه اندازی می شود

صنعت برق همیشه در بحران‌های طبیعی در کنار مردم است

استنادنیوز؛ محمودرضا حقی فام بیان داشت: صنعت برق همیشه در بحران‌های طبیعی، ضمن در نظر گرفتن شرایط آن مناطق همیشه خود را مقید به حضور در کنار مردم می‌دانیم.

106هزار ميليارد از بدهيهاي بانكي فعالان خصوصي برق تسويه شد

استنادنیوز؛ دفتر تامين منابع مالي شركت توانير درسال 97با بهره گيري حداكثري از ظرفيتهاي قانون بودجه(از محل ظرفيت اوراق تسويه نوع دوم ) 106هزار و265ميليارد ريال ازبدهيهاي بانكي توليد كنندگان خصوصي برق،پيمانكاران و تامين كنندگان تجهيزات و شركتهاي زير مجموعه را تسويه كرد .

صنعت برق يكي از مهمترين زيرساخت هاي رونق توليد است

استنادنیوز؛ مديرعامل و اعضاء هيئت مديره شركت برق منطقه اي سمنان به مناسبت فرارسيدن سال جديد با كاركنان حوزه ستادي اين شركت ديدار كردند.

رونمايي از پروژه سامانه ارتباط صوتي بر بستر شبكه

استنادنیوز؛ در راستاي تسريع و ارايه خدمات مطلوب تر به مشتركان و ايجاد ارتباط موثر بين ستاد شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران و امورهاي هشتگانه، از پروژه سامانه "ارتباط صوتي بربستر شبكه" (voip) بر مبنايip phone (انتقال صوت بر روي شبكه)، رونمايي شد.

خبر وزیر نیرو درباره شدت بارش‌های هفته آینده

استنادنیوز؛ وزیر نیرو گفت: شدت این بارش‌ها در ظاهر زیاد نیست اما باید از حیث خالی کردن مخازن سدهای بزرگ به مرور با ملاحظات فشاری که به پایین دست می‌آید را کنترل کنیم.

بازسازي شبكه های آسيب ديده توزيع برق تهران بزرگ

استنادنیوز؛ با همت مدير منطقه برق قدس و نيروهاي عملياتي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، شبكه برقرساني محدوده امامزاده داود و روستاهاي تابعه بخش كن، ظرف كمتر از 48 ساعت بازسازي شد.

تهيه بيش از سه هزار طرح عمراني برق رساني در استان سمنان

استنادنیوز؛ سرپرست معاونت برنامه ريزي و مهندسي شركت توزيع برق استان سمنان اعلام كرد: در سال گذشته، سه هزار و 278 فقره طرح عمراني برق رساني تهيه و به نسبت سال 96، حدود 3.5 درصد رشد داشته است.

90 درصد مطالبات برقي عراق پرداخت شده است

استنادنیوز؛ وزير نيرو با تاكيد بر اينكه كشور ايران در طول 15 سال گذشته حدود 6 ميليارد دلار به عراق صادرات برق داشته است، گفت: تاكنون 90 درصد از بهاي برق صادراتي به اين كشور وصول شده است و باقي آن نيز بازپرداخت خواهد شد.

تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی برق بصورت پایلوت آغاز شد

استنادنیوز؛ معاون منابع انسانی شرکت توانیر با بیان اینکه این شرکت اقدامات خوبی برای تعیین وضعیت شرکت‌های برق منطقه ای آغاز کرده گفت: برای تعیین وضعیت شرکت‌های برق فعلاً به صورت پایلوت در یکی از شرکت‌هاآغاز شده است.

دولت مكلف به نصب کنتور هوشمند برای مشترکین برق شد

استنادنیوز؛ نمایندگان دولت را به نصب کنتورهای هوشمند برای مشترکین به منظور اصلاح الگوی مصرف برق کردند.

عراق درخواست آمریکا برای توقف خرید برق و گاز از ایران را نپذیرفت

استنادنیوز؛ بغداد درخواست آمریکا برای متوقف کردن خرید گاز و برق از ایران را قبول نکرد؛ عراق به انرژی ایران نیاز دارد و نگران است در صورت عدم تامین، آشوب و ناآرامی به ویژه در فصل تابستان در این کشور رخ بدهد.

صفحه1 از2

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار