اخبار فرهنگی هنری آخرین خبر از بازیگران و حواشی

نباید لزوما زبان انگلیسی در مدارس تدریس شود/طرح رفع انحصار زبان انگلیسی سیاسی نیست

استناد نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هدف مجلس از ارائه طرح رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور این است که آموزش زبان های خارجی در مدارس توسعه یابد.

۱۰ عضو شورای عالی آموزش و پرورش  منصوب شدند

استناد نیوز، رئیس‌جمهور در حکمی ۱۰ نفر از اعضای شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کرد.

افزایش ظرفیت رشته پزشکی در آزمون سراسری/حاشیه های همترازی کنکور نظام قدیم و جدید در کنکور امسال

 استناد نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان سنجش کشور بعد از برگزاری کنکور ۹۸ در اطلاعیه‌ای از همتراز بودن داوطلبان نظام قدیم و جدید در کنکور سراسری امسال خبر داده که حواشی زیادی را برای داوطلبان نظام قدیم به همراه داشت.

طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی روی میز کمیسیون آموزش

استناد نیوز، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهند داشت که طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور یکی از برنامه‌های کمیسیون است.

پدیده فروش صندلی در دانشگاه‌ها را رایج نکنیم

استناد نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برخی بدترین سوء استفاده‌ها را از مدرک جعلی می‌‎برند اما نباید این مورد را به همه دانشگاه‌ها بسط بدهیم و نمی‌توان گفت که صندلی فروشی در دانشگاه‌ها پدیده‌ای همه‌گیر و رایج است

تصویب آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس نهضت سوادآموزی

 استناد نیوز، هیات دولت آئین‌نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به تصویب رساند.

خبر نه چندان خوش برای آموزش و پرورشی ها/ ممنوعیت تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی به قراردادی

استناد نیوز، وزارت آموزش و پرورش، رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص ممنوعیت تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی به قراردادی را ابلاغ کرد.

عقب ماندگی سیستم آموزشی در کشور /برخی دانش آموختگان دکتری هم توان کار آفرینی برای خود را ندارند

استناد نیوز، نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان در مجلس گفت، سیستم آموزشی در کشور ما به قدری عقب مانده است که برخی دانش آموختگان رشته دکتری هم توان کارآفرینی ندارند.

استان‌ها با برگزاری جلسات شورای آموزش‌وپرورش به رفع کاستی‌ها تا زمان بازگشایی مدارس بپردازند

استناد نیوز، وزیر آموزش‌وپرورش در نشست شورای معاونان اظهار کرد: استان‌ها با برگزاری جلسات شورای آموزش‌وپرورش به رفع کاستی‌ها تا زمان بازگشایی مدارس بپردازند.

۵۰۰ میلیارد تومان برای استاندارد سازی گرمایش و سرمایش مدارس

استناد نیوز، عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش در تشریح دیدارش با وزیر نفت، از صدور دستور وزیر نفت برای اجرای بند «ز» قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و اختصاص رقم ۵ هزار میلیارد ریال برای استانداردسازی سامانه گرمایش و سرمایش مدارس خبر داد.

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با سربلندی از مجلس خارج شد

استناد نیوز، عضو کمیسیون امورداخلی در مجلس می‌گوید: بیان مشکلات فرهنگیان در حال تبدیل شدن به یک عادت مزمن و روزمره است لذا امیدوارم وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با دست پر و قول مساعد سازمان برنامه و بودجه این مسئولیت را پذیرفته باشد.

قهرمان فینال «عصر جدید» مشخص شد

استناد نیوز، برنامه «عصر جدید» با کش و قوس‌های فراوان به شب آخر رسید.

شهریه مدارس غیرانتفاعی امسال همان مبلغ سال گذشته است

استناد نیوز، رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان این که تا امروز هیچ درخواستی مبنی بر افزایش شهریه مدارس به این سازمان داده نشده است گفت: با توجه به این موضوع امسال هیچ گونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

خانواده ها از سلامت روانی دانش‌آموزان غافل شده‌اند
  • معاون پرورشی و فرهنگی وزارت‌ آموزش و پرورش:

خانواده ها از سلامت روانی دانش‌آموزان غافل شده‌اند

استناد نیوز، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت‌ آموزش و پرورش ،یکی از اشکالاتی که در جامعه وجود دارد این است که نگاه به ساحت تربیت زیستی دانش‌آموزان یک نگاه متعادل و متوازن نیست به این معنا که تمام دغدغه‌های خانواده‎ها بر سلامت جسمی فرزندان است و از سلامت روانی دانش‌آموزان غافل شده‌اند.

حدود یک میلیون اثر در دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم ارسال شد
  • مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت از آسیب‌های اجتماعی وزارت‌ آموزش و پرورش:

حدود یک میلیون اثر در دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم ارسال شد

 استناد نیوز،  شکوهی به دریافت حدود یک میلیون اثر در دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم اشاره کرد و گفت: با اراده شما همکاران من و پشتیبانی خانواده‌ها بتوانیم جشنواره بعدی را با غنای بیشتری برگزار کنیم.

بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در دستور کار کمیسیون آموزش

استناد نیوز، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران را در دستور کار خود دارد.

صفحه 1 از 15

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار