اخبار فرهنگی هنری آخرین خبر از بازیگران و حواشی

وزیر آموزش و پرورش؛مشکلات آموزش و پرورش باید به صورت پایدار حل شود

استناد نیوز، وزیر آموزش و پرورش، حکمرانی درست را توانایی حل مسائل به طور پایدار دانست و تاکید کرد باید به سمتی رفت که مسائل و مشکلات آموزش و پرورش به طور پایدار حل شود.

زنگ ورزش پاسخگوی نیازحرکتی بچه ‎ها نیست حتی اگر تعطیل نشود

استناد نیوز، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت:اگر در طول سال هیچ کلاس تربیت بدنی در هیچ ساعتی تعطیل نباشد بازهم تکاپوی نیاز حرکتی بچه ها را نمی دهد و برای همین سراغ فعالیت های فوق برنامه رفتیم.

آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن
  • مدیرکل تعاون و پشتیبانی خبر داد؛

آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن

استناد نیوز، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن به آدرس اینترنتی maskan.medu.ir خبر داد.

وعده ای این بار برای اهالی فرهنگ؛ابقای معافیت مالیاتی فرهنگ در لایحه بودجه ۹۹

استناد نیوز، نوبخت به وزیر ارشاد گفته است که مخالف حذف ۵۰درصدی معافیت مالیاتی اهل فرهنگ در لایحه بودجه سال ۹۹ است و معافیت مالیاتی اهل فرهنگ در لایحه بودجه ۱۰۰درصدی خواهد بود.

اثر مخرب کاهش بودجه 99  آموزش و پرورش بر پوشش تحصیلی

استناد نیوز، معاون وزارت آموزش‌وپرورش درباره اینکه اگر بودجه آموزش‌وپرورش بر اساس 54 هزار میلیارد تومان بسته شود، گفت: اگر بودجه با وضع فعلی که اعلام شده، بسته شود در درجه نخست 20 درصد از پوشش تحصیلی در معرض خطر قرار می‌گیرد

جزئیات ارائه مسکن به فرهنگیان/نگرانی‌ها درباره آموزش و‌پرورش به شدت افزایش یافته است

استناد نیوز، وزیر آموزش وپرورش گفت: کاستی‌هایی وجود دارد که پیگیری سند تحول را دچار مشکل می‌کند و نگرانی جدی برای تحقق سند تحول وجود داردنگرانی‌ها به شدت افزایش یافته است و فاصله زیادی با نظام تعلیم و تربیت در تراز سند تحول داریم.

هزینه سرویس مدارس گران می شود!

استناد نیوز، وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد سرویس‌های مدارس مجاز به افزایش قیمت نیستند.

مدیران سینمایی دولت روحانی، سینما را به سمت نابودی بردند!

استنادنیوز؛ بازیگر و کارگردان پیشکسوت معتقد است که بسیاری از مشکلات امروز سینمای ایران نه تنها ناشی از غفلت و ضعف مدیریتی نیستند، بلکه آگاهانه و ناشی از سیاست‌گذاری‌های مدیران دولت فعلی هستند!

راهبرد جدید صداوسیما سرویس های رسانه ملی در بستر فضای مجازی است

استناد نیوز، رئیس رسانه ملی گفت: راهبرد ما این‌ است که خدمات و سرویس‌های رسانه ملی را در بستر فضای مجازی و شبکه‌های موبایلی فراهم کنیم.

احمد دهقان می گوید:ساختارهایی که برای ترجمه کتاب‌ به وجود آمده، بسیار ناقص است

استناد نیوز، احمد دهقان می‌گوید:‌ ما نمی‌توانیم به ساختارهای کشور خودمان امیدوار باشیم. ساختارهایی که برای ترجمه کتاب‌ به وجود آمده، بسیار ناقص است.

بازیگران و پناه بردن به آگهی‌های بازرگانی

استناد نیوز، حیف است هنرمندان محبوب و به نام و بعضاً کاربلد به قیمت رها شدن از گرفتاری مادی هنر خود را به حراج بگذارند و به جای آثار خوب سینمایی و تلویزیونی، در آگهی‌های بازرگانی حاضر شوند.

ماجرای کتاب زیست ۲۰۰ هزار تومانی در بازار آزاد

استنادنیوز، عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قوه قضائیه و سازمان بازرسی باید علت گرانی کتب درسی را بررسی کرده و با متخلفان برخورد کنند چرا که قیمت برخی از کتاب های درسی در بازار به ۲۰۰ هزار هم تومان هم رسید.

انتقال کتاب‌‌های درسی به بازار سیاه توسط برخی مناطق/مصوبه "حذف تنوع مدارس" به مجلس بازگشت

استناد نیوز، وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مصوبه تنظیم‌بخشی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش در شورای نگهبان رد شده است و به بندهایی چون اختصاص یک درصد درآمد شرکت‌ها، اجاره دادن واحدهای آموزشی، اعمال مدرک دوم فرهنگیان و کاهش تنوع مدارس ایراداتی گرفته‌اند.

وعده جدید برای زمان اجرای "رتبه‌بندی معلمان"

استناد نیوز، وزیر آموزش‌وپرورش برای اجرای "رتبه‌بندی معلمان" زمان جدید، تعیین و اعلام کرد!

توسعه فرهنگ رضوی ضروری است/ اهالی فرهنگ و هنر وارد کار شوند

استناد نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولین می توانند برای توسعه فرهنگ رضوی از اهالی فرهنگ و هنر مشارکت بجویند که این امر هم موثر خواهد بود.

وعده افزایش حقوق معلمان با اجرای رتبه‌بندی چه شد؟!

استناد نیوز، در حالیکه سرپرست وقت آموزش‌وپرورش بر اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر ماه مصّر بود و تابستان هم با خبر افزایش حقوق ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی معلمان آن هم با وعده پرداخت از مهر ماه سپری شده اما هم‌اکنون مهر هم به پایان رسیده اما خبری از افزایش حقوق نیست!

صفحه1 از16

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار