۶ میلیون بیمه نشده در کشور وجود دارد/ کارگران قدرت خرید خوبی ندارند

استنادنیوز؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه حدود 6 میلیون بیمه نشده در کشور وجود دارد، افزود: کارگران و مردم قدرت خرید خوبی ندارند.

بانکها اراده کرده اند که اشتغال فراگیر را ناکام گذاشته و مردم را سرگردان کنند

استنادنیوز؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه به نظر می رسد بانکها اراده کرده اند که اشتغال فراگیر را ناکام گذاشته و مردم را سرگردان کنند، گفت: هیچ برنامه و همکاری در این زمینه دیده نمی شود.

وقتی دایی از کوره در می رود/ شکایت یک بازیگر سینما از علی دایی

استنادنیوز؛ امیر حسام شجاعی درباره اتفاق رخ در هتل محل اقامت تیم سایپا و درگیری‌اش با علی دایی، اظهار داشت: برای این فوتبال متاسفم و دیدگاهم نسبت به دایی عوض شد.

چرا عربستان زمینه استقرار گارد افسران پاکستانی را به این کشور فراهم کرد

استنادنیوز؛ شاهزاده محمد بن سلمان که از او به عنوان MBS نام می برند، زمینه استقرار گارد افسران پاکستانی را در عربستان فراهم کرده است اما تعداد آن ها و هدف از این اقدام تاکنون مشخص نیست.

احتمال فروپاشی ائتلاف اهل سنت عراق پیش از انتخابات

استنادنیوز؛ انتخابات پارلمانی عراق قرار است در ۱۲ می آینده (۲۲ اردیبهشت) در سراسر این کشور برگزار شود.

توطئه چندمرحله‌ای نظام سلطه با هدف انتقال آشوب و فتنه به داخل ایران

استنادنیوز؛ توطئه چندمرحله‌ای نظام سلطه با هدف انتقال آشوب و فتنه به داخل مرزهای ایران آغاز شده است که تازه‌ترین نمونه آن هفته گذشته روی داد.

قیمت گوشت و تخم‌مرغ تا پایان فروردین سال آتی افزایش نمی‌یابد

استنادنیوز؛حقیقت تلخ در اقتصاد کشور این است که دولت تا جایی عمق دخالت خود را در بازارها زیاد کرده که حتی رئیس‌جمهور درباره نحوه اطلاع‌رسانی مشکلات تولید قیمت‌مرغ و تخم‌مرغ به دستگاه‌های زیرمجموعه خود توضیح می‌دهد و دستور واردات صادر می‌کند. 

نشانه‌های همدلی بی‌بی‌سی با آشوبگران خیابان پاسداران

استنادنیوز؛ تحلیل محتوای سایت بی بی سی فارسی و حسابهای این رسانه در شبکه های اجتماعی تلگرام و توئیتر نشان می دهد این شبکه فارسی زبان علیرغم ادعای بیطرفی در ارائه اخبار، روایت منصفانه و غیرجانبدارانه ای در درگیری های خیابان پاسداران نداشته است.

زارعی: می‌خواهند قاسم سلیمانی به ایران بازگردد

استنادنیوز؛ سعدالله زارعی، کارشناس مسائل بین الملل و غرب آسیا، درباره فعالیت دشمن به خصوص آمریکا برای فعال سازی گسل‌های اجتماعی در ایران می‌نویسد:

افشاگری‌های جالب از نبرد استقلال - الهلال

استنادنیوز؛مردی که اتفاقاً در اولین پیروزی آبی‌ها مقابل الهلال سرپرست تیم بود و هنوز هم کلی ناگفته از مسابقه حساس و شیرین سال ۷۷ دارد.

انقلاب‌های توحیدی در گذر زمان به خطر جدی ارتجاع و بازگشت به عقب مبتلا می‌شوند

استنادنیوز؛ یدالله جوانی بیان داشت: همه انقلاب‌ها به خصوص انقلاب‌های توحیدی در گذر زمان به خطر جدی ارتجاع و بازگشت به عقب مبتلا می‌شوند چون انقلاب یک تحول اساسی و بنیادین در جامعه است و ارزش‌های موجود را که نوعی ضدارزش تلقی می‌شود را تغییر می‌دهد.

بیانیه نورعلی تابنده سرسلسله دراویش گنابادی برای حوادث اخیر

استنادنیوز؛ نورعلی تابنده، سرسلسله دراویش گنابادی طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن رفتار برخی منسوبان به دراویش، خواستار برخورد با عاملان حادثه خشونت‌بار اخیر در خیابان پاسداران شد.

جاسوس ها از کجا می‌آیند؟

استنادنیوز؛ بنا بر یک اصل شناخته شده، کشف یک سرپل اطلاعاتی، همواره مصداق دیده شدن نوک یک کوه یخ است که کشف تمام اجزای آن، اولاً محتاج حفاظت اطلاعات کشف شده و ثانیاً محتاج  وفاق و همراهی ملی دستگاه‌ها، رسانه‌ها و افکار عمومی کشور هدف در بازه انجام عملیات ضدجاسوسی خواهد بود.

بدهی دولت به شبکه بانکی کشور همچنان رو به افزایش است

استنادنیوز؛ بدهی دولت به شبکه بانکی کشور همچنان رو به افزایش است و این روند به نظر ادامه خواهد داشت.

چرا جلسات شورای عالی کار برای تعیین مزد کارگران برگزار نمی شود؟

استنادنیوز؛موافقت مجلس با پیشنهاد دولت برای واریز ۳ درصد سهم درمان تأمین اجتماعی به خزانه کل کشور با اعتراض نمایندگان کارگری و کارفرمایی مواجه شده و جلسات شورای عالی کار را برای تعیین میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده متوقف کرده است.

افغانستان رکورددار تزریق سرمایه در طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری ایران

استنادنیوز؛ «افغانستان» با اخذ مجوز برای سرمایه‌گذاری در ۱۶ طرح عنوان رکورددار تزریق سرمایه در طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری را به خود اختصاص دهد.

صفحه1 از144

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار