وزیر آموزش و پرورش؛مشکلات آموزش و پرورش باید به صورت پایدار حل شود

استناد نیوز، وزیر آموزش و پرورش، حکمرانی درست را توانایی حل مسائل به طور پایدار دانست و تاکید کرد باید به سمتی رفت که مسائل و مشکلات آموزش و پرورش به طور پایدار حل شود.

هیچ محدودیتی برای تولید نفت ایران نمی‌پذیرم
  • زنگنه خطاب به برخی اعضای اوپک؛

هیچ محدودیتی برای تولید نفت ایران نمی‌پذیرم

استناد نیوز، وزیر نفت گفت: اگر تحریم‌ها برداشته شود، من هیچ محدودیتی را برای تولید ایران نخواهم پذیرفت و در بالاترین حد ظرفیت ایران تولید خواهم کرد.

سلطانی‌فر:حقوق ماهیانه ۵ میلیونی برای ورزشکارانی که سهمیه کسب کنند

استناد نیوز، وزیر ورزش و جوانان گفت: به هر ورزشکاری که سهمیه المپیک کسب کند ماهیانه ۵ میلیون حقوق پرداخت خواهد شد.

شوک قیمت بنزین ثبات بازار ارز را متاثر می کند

استناد نیوز، رئیس کل بانک مرکزی به آثار شوک قیمت بنزین و انتظارات تورمی ناشی از آن در بازارهای مختلف از جمله بازار ارز اذعان کرد.

هر گیگابایت اینترنت به صورت آزاد حدود ۴۲ هزار تومان

استناد نیوز، یک مقام مسئول در رگولاتوری با بیان اینکه قیمت هر گیگابایت اینترنت به صورت آزاد حدود ۴۲ هزار تومان محاسبه می شود، گفت: موردی از کم فروشی و حجم خوری اینترنت توسط اپراتورها، اثبات نشده است.

تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی کمیته امداد به کارآفرینان

استناد نیوز،رئیس کمیته امداد با تشریح خدمات این نهاد برای اشتغال زایی مددجویان، گفت: کمیته امداد به ازای به کارگیری هر مددجو، ۵۰ میلیون تومان تسهیلات به کارآفرینان ارائه می‌دهد.

زنگ ورزش پاسخگوی نیازحرکتی بچه ‎ها نیست حتی اگر تعطیل نشود

استناد نیوز، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت:اگر در طول سال هیچ کلاس تربیت بدنی در هیچ ساعتی تعطیل نباشد بازهم تکاپوی نیاز حرکتی بچه ها را نمی دهد و برای همین سراغ فعالیت های فوق برنامه رفتیم.

معافیت های مالیاتی حقوق زیر ۳ میلیون تومان

استناد نیوز، بر اساس لایحه پیشنهادی دولت در بودجه ۹۹، معافیت مالیاتی ۳ میلیون تومانی برای حقوق کارمندان بخش دولتی و خصوصی در نظر گرفته شد.

میرسلیم: مشکل اساسی کشور، بیکاری و رکود است

استناد نیوز، عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: کشور ما مردم سالاری است و اگر کشور بخواهد درست شود، این کار باید به دست مردم صورت بگیرد.

طرح تقضیلی شهرهای غربی مازندران تهیه شد

استناد نیوز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اشاره به اجرای طرح‌های اولویت‌دار عمرانی در استان، گفت: طرح تقضیلی شهرهای غربی مازندران تهیه شد.

نتایج روز اول نظرسنجی انتخاب موفق ترین مدیران و مسئولان قائمشهری و سوادکوهی

استقبال مخاطبین استنادنیوز از نظرسنجی انتخاب مدیران و مسئولان موفق قائمشهری و سوادکوهی در استان و کشور در روز نخست

یوسف نژاد و ادیانی

بسیاری از مردم و منتقدان، عملکرد مجلس دهم را ضعیف ارزیابی می کنند اما دلیل این عملکرد ضعیف چه بود؟ وظایف یک نماینده مجلس چیست؟

کنجکاوی، عامل گرایش نوجوانان به مواد مخدر

استناد نیوز، تمایل و کشش نوجوانان به مصرف مواد مخدر نه از باب تفریح و تفنن بلکه بر اساس حس کنجکاوی و هوش ذاتی این قشر به تجربه این سم مهلک است.

سرنوشت سهمیه بنزین خودروهای فرسوده چه می‌شود؟

استناد نیوز، سرنوشت سهمیه بنزین خودروهای فرسوده هنوز مشخص نیست با این حال وزیر نفت می‌گوید به همه خودروهایی که کارت سوخت دارند سهمیه بنزین تعلق می‌گیرد؛ حتی خودروهای فرسوده.

روش جدید برای درمان ناشنوایی

 استناد نیوز- محققان بیمارستان تخصصی چشم و گوش ماساچوست واقع در آمریکا راهکار جدیدی را برای تحریک سلول‌های گوش میانی به منظور تکثیر و تولیدمثل یافتند که نویدبخش روش‌های درمانی جدید برای ناشنوایی است.

۷۴ نفر دیگر داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس در مازندران شدند

استناد نیوز - رئیس ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران گفت که در پنجمین روز، ۷۴ نفر دیگر در ۹ حوزه انتخابیه استان داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس شدند.

صفحه1 از647

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار