اظهارات وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از دستآورد های نوین بانک ملی ایران (ملی شو 3)

 استناد نیوز، وزیر اقتصاد طی سخنانی در مراسم رونمایی از دستآورد های نوین بانک ملی ایران (همایش ملی شوی سه)، طی سخنانی اظهار داشت: رویکرد محوری یکسال اخیر وزارت اقتصاد در موازات سیاستگذاری های اقتصادی و سایر امور جاری، ایجاد فرصت طراحی و اقدام براي تحول در اقتصاد ایران از طريق هوشمند سازي اقتصاد بوده است.

طرح سودمند بانک رفاه تمدید شد

استناد نیوز، مدت اعتبار طرح سودمند بانک رفاه تمدید شد.

جزییات آغاز بخشودگی جرایم بیمه شخص‌ثالث از امروز

استناد نیوز- طرح بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم بیمه شخص‌ثالث از امروز (اول بهمن‌ماه) برای همه وسایل نقلیه آغاز شده که برای خودروها تا یک ماه و موتورسیکلت‌ها تا سه ماه ادامه دارد.

رمز دوم پویا در تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ هزار تومان اجباری است

استناد نیوز- رییس کل بانک مرکزی گفت: تراکنش‌های کارتی بالای ۱۰۰ هزار تومان بدون رمز دوم امکان پذیر نیست.

همتی: بانک مرکزی از این پس بر کنترل تورم تمرکز خواهد کرد

استناد نیوز- رییس کل بانک مرکزی گفت: این بانک از این پس، تمرکز خود را بر کنترل تورم خواهد داشت؛ استفاده از ابزارهای عملیات بازار باز و تغییر سیاست‌گذاری پولی بر کنترل تورم، سرلوحه برنامه‌های بانک مرکزی خواهد بود.

ثبت بیشترین مبلغ تراکنش های خودپردازهای نظام بانکی از طریق بانک ملی ایران

استناد نیوز، بیشترین مبلغ تراکنش های خودپردازها در نظام بانکی از طریق بانک ملی ایران انجام شده است.

بانک مرکزی قانون «تسهیل تسویه بدهی بدهکاران» را ابلاغ کرد

استناد نیوز- بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای قانون «تسهیل تسویه بدهی بدهکاران» معروف به قانون حذف ربح مرکب را به شبکه بانکی ابلاغ کرد که برا اساس آن، تسهیلات‌گیرندگان مشمول این قانون حداکثر تا پایان اسـفندماه ۱۳۹۸ مهلـت دارند درخواست خود را ارایه کنند.

شعب بانک مسکن اجازه دریافت ضمانت برای پرداخت وام را ندارند/جزئیات ۴ پرونده بزرگ بدهکاران بانک مسکن

استناد نیوز، مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر این که شعب بانک به هیچ عنوان اجازه مطالبه ضمانت از متقاضیان دریافت وام را ندارند، گفت: مردم در صورت مشاهده موارد را به بانک مسکن گزارش کنند.

بی‌توجهی پاسارگاد به بیمه های تجاری

استناد نیوز، بیمه پاسارگاد حجم قابل توجهی از فروش پرتفوی خود را از طریق رشته بیمه های اجباری و عمومی به دست آورده که بیشترین میزان فروش به مبلغ حدود ۱۱۰۰ میلیارد تومان برای بیمه زندگی به ثبت رسیده است.

راه‌اندازی خدمات دریافت رمز پویا از طریق پیامک از ۱۷ دی

استناد نیوز- بانک مرکزی اعلام کرد: از روز سه‌شنبه(۱۷ دی‌ماه) این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت ارسال کنند.

پرداخت 188 هزار فقره وام ازدواج در بانک ملی ایران

استناد نیوز، بانک ملی ایران با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه تعداد 188 هزار و 802 فقره وام ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرده است.

افزایش ۲۸ درصدی تعداد تراکنش‌های اینترنتی

استناد نیوز- آمار بانک مرکزی از بانکداری الکترونیک، حاکی از کاهش ۲۱ درصدی تبادل چک در سامانه چکاوک و افزایش ۲۸ درصدی تعداد تراکنش‌های اینترنتی در ۶ ماهه اول امسال است.

اجرای قطعی رمز پویا در نظام بانکی به تعویق افتاد

استناد نیوز، بانک مرکزی که پیش از این به دفعات از غیرفعال شدن رمز ایستا در تراکنش‌های بدون کارت از اول دی صحبت به میان آورده بود، امروز با صدور اطلاعیه‌ای، از اجرای مرحله‌ای این طرح در بانک‌ها خبر داد.

دلیل استفاده از رمز دوم، یکبار مصرف چیست؟

استناد نیوز، یک کارشناس بانکی معتقد است که عدم دقت کافی مشتریان بانکی به اطلاع‌رسانی در خصوص استفاده از کارت‌های بانکی سبب افزایش حجم پرونده‌های فیشینگ شده و در همین راستا طرح رمز دوم پویا راه‌اندازی شده است.

شمارش معکوس برای غیرفعال سازی رمز دوم کارتهای بانکی

استناد نیوز، شمارش معکوس برای اجباری شدن رمز یکبار مصرف در عملیات‌های بدون کارت در نظام بانکی درحالی آغاز شده که بسیاری از مشتریان بانک‌ها،برای استفاده از رمزهای پویا از طریق پیامک،با اختلال مواجه هستند.

چرا نیاز به اصلاح قوانین بانکی داریم؟/ نظام ارزی: شناور مدیریت‌شده

استناد نیوز ، رئیس اندیشکده حکمرانی شریف، گفت: طرح اصلاح نظام بانکی، سیاست ارزی را شناور مدیریت‌شده تعیین و تعلیق این نظام را فقط در شرایط خاص، به صورت یکساله و منوط به تصویب هیات وزیران کرده است.

صفحه1 از14

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار