بانک ملی ایران تندیس زرین مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد

استناد نیوز، بانک ملی ایران تندیس زرین مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد در دومین آئین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور ویژه رونق تولید، تندیس زرین برندهای مسئولیت پذیراجتماعی به دکتر محمد رضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران رسید.

وزیر اقتصاد: بانک ملی ایران باید همتراز با ۱۰ بانک برتر دنیا باشد

استناد نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی  گفت: بانک ملی ایران باید همتراز با بانک های برتر دنیا به عنوان مدرن ترین، چابک ترین و کارآمدترین بانک قدرت نمایی کند.

سرمایه واحدهای صنعتی بورسی ۱.۸ درصدی رشد داشت

استناد نیوز، رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

پاسخ بانک مرکزی به ادعای بر باد رفتن ۱۸ میلیارد دلار ارز دولتی

استناد نیوز- بانک مرکزی جزئیات اختصاص ۱۹.۳میلیارد دلار با نرخ بانکی (به ازاء هر دلار ۴۲۰۰۰ ریال) برای تامین ارز واردکنندگان در ۵ ماهه اول سال ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

اجرایی شدن رمز دوم یکبار مصرف از دی ماه

استناد نیوزف معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی بابیان اینکه روزانه تعدادزیادی پرونده در زمینه فیشینگ درپلیس فتا ثبت می‌شود،گفت:رمز دوم یکبار مصرف از ابتدای دی اجرایی می‌شود و مشکل فیشینگ را مدیریت می‌کند.

همتی: بانک‌ها روند خروج از بنگاه‌داری را ادامه دهند

استناد نیوز- رئیس‌کل بانک مرکزی با اشاره به اقداماتی که بانک‌ها در خروج از بنگاهداری انجام می‌دهند بر تداوم روند این واگذاری‌ها تاکید کرد.

درخشش بانک رفاه کارگران در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

استناد نیوز، بانک رفاه کارگران در پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع جنگ رسانه ای و مسئولیت روابط عمومی به انتخاب هیأت داوران از مجموعه بانک ها و موسسات مالی مفتخر به دریافت نشان ویژه مسئولیت اجتماعی و لوح سپاس شد.

همه خودپردازها برای بارگذاری ایران‌چک‌های جدید آماده‌سازی می شوند

استناد نیوز- بانک مرکزی اعلام کرد: آن دسته از شعبه‌های بانک‌ها که تاکنون تنظیمات لازم برای بارگذاری ایران‌چک جدید را انجام داده اند، نسبت به تطبیق خودپردازهای خود اقدام کنند.

اقدامات سیستماتیک بانک ملی ایران برای آزادسازی منابع محبوس

استناد نیوز، بانک ملی ایران طی یک فرایند مدون و برنامه ریزی شده، در حال آزادسازی منابع حبس شده خود در قالب مطالبات معوق و اموال مازاد است.

فهرستی از فعالیت های بانک ملی ایران در زمینه ساخت و تجهیز مدرسه

استناد نیوز، بانک ملی ایران ساخت، نوسازی، بهسازی و تجهیز مدارس و مراکز آموزشی را به عنوان یکی از مهمترین محورهای مسئولیت های اجتماعی خود همواره در دستور کار داشته است.

یکسالگی رونمایی از دو اثر فاخر ادبی با حمایت بانک رفاه

استناد نیوز، بانک رفاه با هدف مشارکت فعالانه در حوزه مسئولیت های اجتماعی و عمل به عنوان شهروند شرکتی خوب، سال گذشته حامی چاپ و نشر دو اثر ادبی فاخر،"حرم مشهد" و " نقش آرایه‌ها در هنر ایرانی- اسلامی" شد.

پرداخت 49 هزار فقره تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال

استناد نیوز، بانک ملی ایران در راستای حمایت از تجارت داخلی کشور بیش از 49 هزار فقره تسهیلات مضاربه در نیمه نخست امسال به بنگاه ها و فعالان اقتصادی پرداخت کرده است.

چشم امید تولیدکنندگان به بانک ملی ایران

 استناد نیوز، در سالی که «رونق تولید» نام گرفته است، بانک ملی ایران اقدامات عملیاتی قابل توجهی به منظور کمک به بنگاه های اقتصادی و صاحبان آنها انجام داده تا نقش خود را در این بخش تا حد امکان ایفا کند.

خدمات ویژه بانک ملی ایران برای روشندلان

استناد نیوز، بانک ملی ایران که همواره تلاش کرده تا حد امکان خدمات خود را به همه اقشار جامعه به صورت یکسان ارائه کند، برای هموطنان روشندل نیز شرایط ویژه خدمت رسانی را فراهم کرده است.

نقش فعال بانک رفاه در حمایت از ملی پوشان کشورمان در مسابقات داخلی و بین المللی، حمایت از تیم های کارگری، ترویج فرهنگ و روحیه ورزشی و حمایت از المپیادهای فرهنگی ورزشی

استناد نیوز، بانک رفاه در سال جاری سعی نموده است تا در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود به عنوان یک سازمان پویا، وظیفه و رسالتش را با هدف تشویق کارکنان و همچنین عموم جامعه و ترویج ورزش دنبال کند. در همین راستا و در چهار وجه مختلف اقدامات مهم و مؤثری را به انجام رسانده است.

نرم افزار موبایلی تولید رمز یکبار مصرف کارت با نام "رمزساز رفاه" به بهره برداری رسید

بانک رفاه به منظور حفاظت و صیانت از دارایی های مشتریان، حفظ محرمانگی اطلاعات کارت های صادره و ایجاد آرامش و افزایش امنیت در هنگام انجام تراکنش های مالی غیرحضوری مبتنی بر کارت، خدمت جدید اپلیکیشن موبایلی "رمزساز رفاه" را ارائه کرده است.

صفحه 1 از 13

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار