بانک مرکزی از ممنوع شدن امهال تسهیلات قرض‌الحسنه اطلاع داد

استناد نیوز، بانک مرکزی دستورالعمل اجرایی نحوه امهال مطالبات موسسات اعتباری را ابلاغ و اعلام کرد که امهال مطالبات ناشی از اعطای قرض‌الحسنه تا اطـلاع ثانوی ممنوع است.

بانک رفاه به مشتری مداری می‌اندیشد

استنادنیوز؛ اعتبار بزرگ بانک رفاه کارگران، سازمان بزرگ تأمین اجتماعی است، سازمانی که به صورت مستقیم چهل و دو میلیون کارگر زحمتکش، بازنشسته و مستمری بگیر سهامدار آن هستند.سهامدارانی که اعتباری افزون بر سایر بانک‌ها را شامل می‌شود.

بهره مندی 414 هزار میلیارد ریالی بنگاه های اقتصادی کشور از تسهیلات بانک ملی ایران

استنادنیوز؛ سهم واحدهای اقتصادی از تسهیلات بانک ملی ایران در پنج ماه ابتدای سال جاری به بیش از 414 هزار میلیارد ریال می رسد.

بانک ملی ایران 91 ساله شد

استنادنیوز؛ 9 دهه پیش آرزوی مردم ایران رهایی از سلطه اقتصادی و سیاسی بیگانگان و جلوگیری از تسلط آنها بر منابع حیاتی و ذخائر کشور با تاسیس یک بانک ملی بود و حالا 91 سال پرافتخار از تاسیس «بانک ملی ایران» و تحقق این آرزوی دیرینه می گذرد.

قدردانی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از  بانک کشاورزی

 استنادنیوز؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ، از اهتمام و همراهی روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی و انتقال مالی پروژه ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.

اپلیکیشن کانون جوانه های بانک ملی ایران در راه است

استنادنیوز؛ کانون جوانه های بانک ملی ایران که هم اکنون از طریق وب سایت در دسترس کاربران است، به زودی تحولی جدی در روند فعالیت خود ایجاد خواهد کرد.

91 سال، پر افتخار/ با «بله»، همه مشکلات حله!

استنادنیوز؛ در حالی که چند سال از ایجاد و معرفی اپلیکیشن «بله» با قابلیت پیام رسانی و انجام عملیات بانکی به صورت همزمان می گذرد، اما هنوز هم نمونه مشابه آن وجود ندارد.

ایجاد زیرساخت رمز دوم یکبار مصرف

استناد نیوز، بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی اعلام کرد  که عدم پویا سازی رمز دوم (ایجاد زیرساخت رمز دوم یکبار مصرف) کارت‌های بانکی از مصادیق آسیب پذیری امنیتی خدمات غیر حضوری مبتنی بر کارت محسوب می‌شود.

رئیس کانون عالی بازنشستگان/ تعامل بانک رفاه با سازمان تأمین اجتماعی و جامعه بازنشستگان ستودنی و قابل تقدیر است

علی اصغر بیات گفت: این بانک در حد توان و امکانات خود با کانون عالی بازنشستگان و سازمان تأمین اجتماعی همکاری داشته است که این تلاش‌ها قابل تقدیر و ستودنی است و سرمایه این بانک، بدون شک متعلق به کارگران و بازنشستگان است که انتقال سهام آن نیز منتفی شده است.

بانک رفاه آغازگر جنبش سرآمدی در نظام بانکی  با طرح مهر سلامت

استنادنیوز؛ بانک رفاه کارگران در راستای اجرای سیاست‌های کلان اقتصادی دولت همواره خدمات و تسهیلات متنوع بانکی را در قالب طرح های مختلف به مشتریان خود ارائه کرده است. به گواه آمار بانک مرکزی، بانک رفاه کارگران همواره نقشی مؤثر در اجرای سیاست‌های پولی و بانکی دولت داشته و بازوی اجرای سیاست‌های کلان اقتصادی بوده است.

پرداخت ۵۰میلیارد ریال تسهیلات وام قرض‌الحسنه جهت تعاونی‌های زنان

استنادنیوز؛ مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت ۵۰میلیارد ریال تسهیلات وام قرض‌الحسنه جهت تعاونی‌های زنان خبرداد.

بانک شهر موفق در مسیر بانکداری حرفه ای

استنادنیوز؛ معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به حمایت های این بانک از تولیدکنندگان داخلی با توجه به شعار سال،گفت: بانک شهر طی 10 سال گذشته عملکرد موفقی داشته و هم اکنون نیز در مسیر بانکداری حرفه ای به خوبی حرکت می کند.

آیین معارفه رئیس جدید هیات مدیره بانک کشاورزی برگزار شد

 استنادنیوز؛ آیین معارفه و شروع به کار مهندس داور ماهی کار رئیس جدید هیات مدیره بانک کشاورزی با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ، مشاوران و مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

مساجد کشور تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفت

 استنادنیوز؛ تمامی مساجد کشور تحت پوشش بیمه‌های آتش سوزی و مسئولیت شرکت بیمه دانا قرار گرفتند.

اعلام آمادگی صرافی سپهر بانک صادرات ایران برای خرید ارز صادرکنندگان

استنادنیوز؛ شرکت صرافی سپهر بانک صادرات ایران برای خریداری ارز صادرکنندگان بدون محدودیت اعلام آمادگی کرد.

گزارش کامل تسهیلات اعطایی بانک رفاه در پنج ماهه نخست سال 98

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در پنج ماهه نخست سالجاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق توسعه ملی و طرح های حوزه اعتباری اعلام شد.

صفحه 1 از 12

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار