چرا جریان اصلاحات به نیروهای جوان خود میدان نمی دهد/جدال پیرمردهای بازنشسته بر سر تصاحب شهرداری!

استنادنیوز؛ "جوانگرایی" کلیدواژه ای است که در سال های اخیر به دفعات در تیتر رسانه های  اصلاح طلب دیده شده و از زبان بسیاری از فعالان مدعی اصلاح طلبی شنیده شده است.

امضا کننده نامه به «اوباما» در یک شرکت خودروسازی مدیر شد

استنادنیوز؛ یکی از ۵۰۰ نفری که در ابتدای دولت یازدهم به اوباما نامه نوشتند به تازگی در یکی از شرکت‌های خودروسازی مطرح پست مدیریتی گرفته است.

سیاست‌ورزی فرمانده ارتش، طرح انگلیسی را خنثی کرد

استنادنیوز؛درحالی که عده‌ای خاص سعی کردند با علم کردن ارتش برابر سپاه یک دوقطبی کاذب راه انداخته و سیاست تفرقه‌افکنی انگلیسی را اجرا کنند، فرمانده ارتش با سیاست‌ورزی به موقع این حربه را خنثی کرد.

روحانی رکورد دولت احمدی‌نژاد در صدور بخشنامه ارزی را شکست

استنادنیوز:روحانی در سال 92 با نقد و تمسخر دولت دهم، ابلاغیه‌های فراوان برای مدیریت قیمت ارز را به عنوان بی‌تدبیری و بی‌ثباتی در مدیریت عنوان کرد در حالی‌که در دولت دوازدهم، در 5 روز این رکورد شکسته شد.

استعفای جنجالی معاون سازمان حفاظت محیط زیست

استنادنیوز؛ کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست که چندی پیش خبر بازداشت او در خصوص برخی اتهامات منتشر شده بود، از سمت خود استعفا داد.

نشست فراکسیون ولایی با مسئولان اطلاعات سپاه درباره تلگرام

استنادنیوز؛ نمایندگان فراکسیون ولایی مجلس (اصولگرایان) با حضور مسئولان اطلاعات سپاه موضوع پیام‌رسان‌ها را بررسی کردند.

احضار یک مسئول اقتصادی به نهادهای نظارتی

استنادنیوز؛ مدیر بخش سرمایه گذاری یکی از مجموعه های مشهور اقتصادی کشور به نهادهای نظارتی احضار شد.

آخوندی: دولت نباید جلوی سوال از روحانی مقاومت کند

استنادنیوز؛ عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به اعتماد گفته است:‌ نکته روشن و برجسته استیضاح‌های سه‌گانه وزیران در روزهای پایانی سال، کاربست حق پرسشگری مجلس به نمایندگی از ملت بود.

افتضاح در استیضاح/مجلس بازنده شد

استنادنیوز؛ «امروز مجلس استیضاح شد نه وزیر»؛ این جمله احمد امیرآبادی، نماینده موافق استیضاح عباس آخوندی که با ناامیدی فراوان پشت تریبون مجلس بیان کرد، خلاصه‌ای از اتفاقات دیروز استیضاح وزیر راه بود.

چرا رئیس جمهور در جلسات مجمع شرکت نمی کنند؟

استنادنیوز؛ پس از عدم حضور تقریبا دو ماهه سران قوا در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شایعاتی درباره این موضوع بوجود آمد.

شایعه عدم حضور سران سه قوه در جلسات مجمع تشخیص به دلیل حضور احمدی‌نژاد

استنادنیوز؛ مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با اخبار حاشیه‌ای که در برخی از رسانه‌ها مبنی بر عدم حضور سران سه قوه در جلسات اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل حضور محمود احمدی‌نژاد منتشر شده بود.

داستان‌های عباس و استیضاح‌هایش

استنادنیوز؛  عباس آخوندی، وزیر راه‌وشهرسازی که یکی از ضعیف‌ترین وزرای کابینه محسوب می‌شود، برای سومین‌بار است که پای میز استیضاح می‌رود.

احزاب برای فعالیت در کشور باید ثابت کنند برای کسب قدرت نیامده‌اند

استنادنیوز؛ دبیرکل حزب اسلامی کار بیان داشت: احزاب برای فعالیت در کشور ما باید ثابت کنند برای کسب قدرت نیامده‌اند و این موضوع ایراد دارد.

پاک کردن صورت مسئله توسط جهانگیری

استنادنیوز؛ فرهیختگان در واکنش به اظهارات اسحاق جهانگیری گزارش داده است:‌ تیم اقتصادی حسن روحانی و همکارانش که قبل از استقرار در پاستور در اوایل سال 92 سوءتدبیر را عامل بحران‌های اقتصادی پیش‌آمده در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 معرفی می‌کردند.

نیروهای ولایی و انقلابی در مجلس فعلی اکثریت را تشکیل نمی‌دهند

استنادنیوز؛ دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی یادآور شد: اگر در مجلس فعلی جمع نیروهای ولایی و انقلابی اکثریت را تشکیل نمی‌دهند، دلیل عمده‌اش همین تفرقه و تعدد کاندیداها و لیست‌های انتخاباتی گوناگون بود.

دنبال کردن «بازی تعلیق» به موازات «برجام نافرجام»

استنادنیوز؛ به نظر می‌رسد با دنبال کردن «بازی تعلیق» به موازات «برجام نافرجام»، حلقه‌های زنجیر غربی‌ها برای برقرار ماندن تحریم‌های مالی علیه ایران در حال تکمیل است.

صفحه1 از11
آیا از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حوزه اشتغال رضایت دارید؟

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار