ادامه کار ۸ مدیر دو شغله ۵ ماه پس از دستور وزیر

استنادنیوز ؛ انتظاری که از وزیر کار و رفاه می‌رود این است که با کنار گذاشتن هر چند دیرهنگام چند شغله‌های باقی مانده، این تحلیل را که جناب وزیر در برخورد با مدیران مذکور تبعیضی قائل شده است را بیش از این قوت نبخشد.

ورود دلالان به بازار گندم/پیشنهاد 3 هزار تومانی واسطه‌ها وسوسه‌‌انگیز است

استنادنیوز؛ قیمت یک هزار و 700 تومانی اعلام شده از سوی دولت برای خرید گندم، موجب شده است که دلالان دست به کار شوند و گندم را بیشتر از نرخ اعلامی دولت خرید کنند.

از گوجه فرنگی و پیاز تا مسکن و دلار

استنادنیوز؛ نقشه راه دولت، نگاه به داخل نیست. این دولت طی 6 سالی که در راس بوده نشان داده، به دنبال حل مشکلات از طریق «نگاه به بیرون» است.

ماهیگیری رئیس سازمان محیط زیست از «سیلاب»

استنادنیوز؛ «عیسی کلانتری»، فعال اصلاح‌طلب، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در اظهاراتی که خبرگزاری دولتی ایرنا آنرا منتشر کرد، گفته است:

اگر حرف از کاباره بود کسی اعتراض نمی‌کرد! / «دهکده خاک بر سر» به اقلیت‌ها و مذاهب توهین نکرده است / برای خوشایند کسی خودم را سانسور نمی‌کنم

استنادنیوز؛ اگر همین نویسنده به کاباره و مکان های بی ربط می رفت یا مطالبی علیه تشیع می نوشت، هیچکس به خودش اجازه نمی داد از او انتقاد کند اما...

آمریکا در باتلاق یک جانبه‌گرایی

استنادنیوز؛ اقدام غیرقانونی و نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا در تروریستی قلمدادکردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آمریکا را در باتلاق یکجانبه‌گرایی می‌اندازد.

آیا گمشدن 30 دکل نفتی صحت دارد؟

استنادنیوز؛ رضا مصطفوی طباطبایی، متهم ردیف سوم پرونده دکل گمشده نفتی مدعی است ابعاد پرونده شرکت تأسیسات دریایی تنها محدود به یک دکل نیست و سخن از ۳۰ دکل و بیش از ۱۳۰ میلیون دلار اموال از دست‌ رفته در چین است.

خدادی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد شد

استنادنیوز؛ صالحی طی حکمی محمد خدادی را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

قرارداد ملغی با توتال و بلوف ۲۰۰ میلیارد دلاری وزارت نفت

استنادنیوز؛ مدیران مقصر وزارت نفت به جای پاسخگویی درباره سوءمدیریت خود، مایلند فرافکنی کنند و توپ را به زمین منتقدان بیندازند.

فرار به جلو افراطیون مدعی اصلاحات پس از سقوط محبوبیت به زیر ۱۰ درصد

ایکستنادنیوز؛  روزنامه  مدعی شد ساختار مدیریتی کشور بیش از ۱۰ تا ۱۵ درصد جامعه را نمایندگی نمی‌کند.

تلاش برای تخفیف مجازات تنها دانشجوی بازداشتی وقایع دی‌ماه ۹۶

استنادنیوز؛ معاون فرهنگی دانشگاه تهران از محکومیت یکی از دانشجویان این دانشگاه به دو سال زندان خبر داد و گفت: تلاش برای تخفیف مجازات تنها دانشجوی بازداشتی وقایع دی‌ماه ۹۶ ادامه دارد.

امروز دچار بدترین نوع سیاست‌زدگی هستیم!!

استنادنیوز؛ سیاست‌زدگی بنا بر ماهیت، در سطح می‌ماند و به کنش سیاسی آگاهانه و هدفمند تبدیل نمی‌شود و دوری باطل را شکل می‌دهد که امروز دچارِ بدترین نوع آن هستیم.

چرا کرمانی ها با انتصاب یک مازندرانی بر ریاست سازمان امور مالیاتی مخالفند؟

استنادنیوز؛ کرمانی ها و لرها شدیدا با انتصاب یک شمالی بر ریاست سازمان امور مالیاتی مخالفند و به همراه طیف کارگزاران و گسیل پول به سمت کانال های تلگرامی ، مطالب سخیف و دروغی را به سید مناف هاشمی نسبت دادند .

حضور تعدادی از استانداران و فرمانداران در خارج از کشور

استنادنیوز؛ سخنگوی وزارت کشور خبر حضور تعدادی از استانداران و فرمانداران در خارج از کشور را تکذیب کرد.

فیلم انتقاد صریح جهانگیری از استاندار گلستان و برکناری او / ویدئو

مناف هاشمی استاندار گلستان دقایقی پیش به اعلام معاون اول رئیس جمهور از سمت خود برکنار شد

فعالیت شورای هماهنگی و وحدت نیروهای انقلاب در مازندران آغاز شد + معرفی اعضا

استنادنیوز؛ فعالیت شورای هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی ایران در مازندران با معرفی اعضای هیأت رئیسه آغاز شده است.

صفحه1 از21

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار