ساخت  37 فضای آموزشی و پرورشی در سال جاری
  • مدیرکل نوسازی مدارس مازندران خبر داد:

ساخت 37 فضای آموزشی و پرورشی در سال جاری

استناد نیوز– مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت از ابتدای امسال تا کنون ۳۷ فضای آموزشی و پرورشی با بیش از ۸۶۰ میلیارد ریال هزینه ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.

افتتاح 93 طرح بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از افتتاح 93 پروژه بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران خبر داد و افزود: برای به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها 37 میلیارد و 560 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

عدم واگذاری امتیاز آب، برق و گاز به متخلفین تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی

استناد نیوز، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل از عدم واگذاری امتیاز و یا قطع انشعابات، آب، برق و گاز به متخلفین تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی خارج از بافت و حریم شهر خبر داد.

ابلاغ 48 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آببندان در مازندران

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای لایروبی آببندان‌ها 150 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد که تاکنون 48 میلیارد تومان به مازندران ابلاغ شده است.

هیچ پروژه عمرانی راه و شهرسازی دچار رکود نیست

 استناد نیوز- وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام تلاش ما در وزارت راه و شهرسازی این است که هیچ پروژه عمرانی به رغم مشکلات مالی دچار رکود نشود.

استفاده از زن به صورت نمادین در پست مدیریتی بزرگترین توهین است

 استناد نیوز_ نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: این بزرگترین توهین است که به شکل نمادین از یک زن در پست مدیریتی استفاده شود و توانمندی سایر بانوان را نادیده بگیریم.

مصادره پروژه بسیج سازندگی توسط وزارت ورزش

اختصاصی/استناد نیوز، آقای وزیر! این ورزشگاه چطور به نتیجه رسید که شما امروز با سربلندی آن را افتتاح کردید!

نمایان شدن ظرفیت های غرب مازندران با آزاد راه تهران ـ شمال

استناد نیوز- نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت:  آزادراه تهران شمال طول مسیر را ۶۷ کیلومتر را کوتاه تر می کند و این پروژه ظرفیت های غرب مازندران را بیش از گذشته نمایان می سازد.

ظرفیت شهرستان های مازندران برای پایتخت شدن در رشته های ورزشی

استناد نیوز- استاندار مازندران با تاکید بر توسعه ورزش همگانی همپای ورزش قهرمانی گفت: در ورزش همگانی وضعیت مطلوبی نداریم.

استان شدن غرب مازندران مورد بررسی قرار می گیرد
  • معاون اول رئیس جمهور آیین فاتتاح ورزسگاه در نوشهر:

استان شدن غرب مازندران مورد بررسی قرار می گیرد

استناد نیوز- معاون اول رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور،درباره استان شدن غرب مازندران گفت: وعده ایجاد استان را نمی دهیم اما سعی می کنیم مسائل استان را بررسی کارشناسی داشته باشیم.

کارگاه آموزش فناوری اتوماسیون کشاورزی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری افتتاح شد

استنادنیوز؛ همزمان با هفته ملی مهارت با حضور موثر شرکای اجتماعی در ایجاد کارگاه های آموزشی، کارگاه آموزش فناوری اتوماسیون کشاورزی افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهمترین دستگاه ایجاد کننده اشتغال مولد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای است

استنادنیوز؛ محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته ملی مهارت با سید حسین درویشی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران دیدار و گفتگو کرد.

اولين تور عکاسی در شهرکهای صنعتی مازندران برگزار شد

استنادنیوز؛ نخستین تور عکاسی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و در سال رونق تولید، در شهرکهای صنعتی مازندران برگزار شد.

حمایت دادستان از رسانه‌ها برای برخورد با پدیده‌های هنجارشکن در استان

استناد نیوز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران  از رسانه‌ها برای برخورد با پدیده‌های هنجارشکن در استان حمایت کرد و  اعلام می‌شود که به‌زودی فصل جدیدی از پیگیری رسانه‌ای برای مقابله با هنجارشکنی اخلاقی، سیاسی و اقتصادی در چهارچوب قانونی توسط رسانه‌های مازندران آغاز خواهد شد.

ظرفيت صنعت و توليد مازندران بسيار بالاست
  • مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران؛

ظرفيت صنعت و توليد مازندران بسيار بالاست

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران: ظرفيت صنعت و توليد مازندران بسيار بالاست و با توجه به شعار سال كه از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده، با حمايت دستگاههاي اجرايي گامهاي مؤثري در تحقق آن برخواهيم داشت.

توسعه صنایع تبدیلی و توزیعی در جهت شکوفایی اقتصادی این استان میسر خواهد شد

استناد نیوز ـ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به دیدار امروز اعضای دولت با مقام معظم رهبری گفت: کشور با اتکا به تولیدات داخلی و توان جوانان ایرانی می‌تواند به مسیر خود ادامه دهد.

صفحه 1 از 150

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار