اعضای باند فساد ارزی 72 میلیون دلاری استان مازندران دستگیر شدند

سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات مازندران طی عملیاتی ضربه سنگینی به باند فساد ارزی در مازندران وارد آوردند

آیت‌الله توکل:  خون پاک پاسداران مظلوم، نقطه ی عطف نابودی گروهک‌های تکفیری خواهد بود

استنادنیوز؛ عملیات کور و بی‌ارزش نظامی، گویای اوج استیصال دشمنان ملت بزرگ ایران و اوج اقتدار جمهوری اسلامی است.

آسان تر شدن راهنمای گردشگران نوروزی در مازندران/سفرنما اپلیکیشنی حرفه ای و چند زبانه برای گردشگران

استنادنیوز؛ مازندران به واسطه بناهای تاریخی بسیار، طبیعت زیبا و نعمت های خدادای جنگل، دریا و آب و هوای پاک هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر در ایام نوروز می باشد که نیازمند ساماندهی و هدایت این حجم از سفرها است تا بتوان از این ظرفیت برای معرفی استان استفاده کرد.

آیا شکارچی غیرمجاز مارال جریمه می شود؟

استنادنیوز؛ فرمانده یگان حفاطت محیط زیست مازندران از شکار یک راس مرال در منطقه حفاظت شده کیاسر حد فاصل بین منطقه چهاردانگه و نکا خبر داد و گفت: شکارچیان شناسایی شده و در مرحله اثبات جرم قرار دارند.

جزئیات خبر دستگیری شهردار نور/ قرار تامین کیفری صادر شد

استنادنیوز؛ سیدیونس حسینی‌عالمی درباره خبر دستگیری شهردار نور گفت: رئیس شورای شهر نور طی نامه‌ای رسمی از دادستان شهرستان نور درخواست کرد که به عملکرد شهردار این شهر ورود کند و دادستان نیز از باب مدعی‌العموم وارد شده است.

تسليت مدير كل بنياد مازندران در پي حمله تروريستي در سيستان و بلوچستان

استنادنیوز؛ مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در پي حمله تروريستي در سيستان وبلوچستان شهادت جمعي از سروقامتان(كاركنان سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)پيام تسليتي صادر نمود.

مگر می‌توان در مازندران برنج نکاشت

استنادنیوز؛ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با بیان این‌که بسیاری از محصولات و ضایعات استراتژیک نیست و محصولات جایگزین برنج باید قابلیت و ارزش این محصول را داشته باشند، تاکید کرد: در واقع در استان مازندران نمی‌توان تولید برنج را نادیده گرفت.

اورژانس اجتماعی در ایستگاه کودک آزاری

استنادنیوز؛ وجود مراکزی چون اورژانس اجتماعی در کاهش آلام و دردهای خانواده‌هایی که سال‌هاست در چنگال آسیب‌های اجتماعی اجتماعی ناشی از فقر و اعتیاد و … اسیر هستند، بسیار مؤثر خواهد بود.

کشت زعفران دریچه‌ای نو برای کشاورزی در دودانگه ساری

استنادنیوز؛ کشت زعفران در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در مناطق روستایی است که با این اقدام دریچه‌ای نو برای کشاورزان منطقه دودانگه ساری باز شد تا غبار محرومیت از چهره منطقه زدوده شود.

نگاهی به عیدی کارگران در ۱۰ سال اخیر

استنادنیوز؛ با توجه به تصویب حداقل دستمزد یک میلیون و ۱۱۱ هزار تومانی شورای عالی کار در اسفند ماه سال گذشته، حداقل عیدی امسال کارگران، دو میلیون و ۲۲۲ هزار تومان و حداکثر عیدی آنان سه میلیون و ۳۳۳ هزار تومان خواهد بود.

سمنان چشمه باداب سورت را به نام خود زد/آیا آب و خاک مازندران به تاراج می رود؟

استنادنیوز؛ سمنانی ها که با مقاومت در مقابل انتقال آب دریای مازندران روبرو شدند ، دست بردار نیستند و این بار هم مثل قبل به خاک استان مازندران دست درازی کردند و در رسانه ها بخشی از مازندران را به نام استان خود معرفی کردند .

سرهنگ باقری؛ 162نقطه حادثه خیز درون شهری مازندران مرتفع شده است

استنادنیوز؛رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران بیان داشت:۱۶۲نقطه حادثه خیز درون شهری مازندران مرتفع شده است.

شهریاری؛ طراحان افکار تفرقه‌آمیز آذربایجان‌غربی را معرفی می‌کنم

استنادنیوز؛ استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برخی مخالف ترقی استان بوده اما اگر این روند ادامه داشته باشد مدارک و آمار و اطلاعاتی و درخواست‌های غیرمنطقی برخی آقایان که تنها به دنبال طراحی افکار تفرقه‌آمیز در استان هستند به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

دهه فجر فرصتی برای بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی است

استنادنیوز؛ قدرت الله یوسفی در حاشیه برنامه های ایام الله دهه فجر با بیان اینکه دهه فجر نماد و ارزش ملت ایران است ،گفت : دهه فجر فرصتی برای بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

۲۲ بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است

استنادنیوز؛ مهندس عابدین نقیبی ۲۲ بهمن را نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی دانست و گفت: حضور مردم در این روز می‌تواند یک پیام برای همه جهانیان دارد و آن اتحاد، وحدت، مقاومت و ایستادگی و رویارویی با همه کسانی است که نسبت به انقلاب، مردم و اعتقاداتشان عناد و دشمنی دارند.

پارک خودرو در مسیر های اصلی راهپیمایی 22 بهمن ممنوع است/شهروندان از نقلیه عمومی استفاده کنند

استنادنیوز؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران با بیان اینکه از بامداد روز 22 بهمن پارک خودرو در مسیرهای اصلی راهپیمایی ممنوع می باشد، گفت:شهروندان برای حضور در راهپیمایی از نقلیه عمومی استفاده کنند.

صفحه1 از101
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار