جانبازان، اسطوره های شجاعت و غیرت هستند

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از عیادت از دو ایثارگر در شهرستان بهشهرگفت: جانبازان، اسطوره های شجاعت، مظهر غیرت و مردان خستگی ناپذیر دوران سخت هستند.

نباید کارگران را به بهانه حیات شبانه استثمار کرد/ مخالف طرح حیات شبانه هستم

استنادنیوز؛ رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: بنده مخالف طرح حیات شبانه هستم چرا که کارگران باید شب ها استراحت کنند و نباید آنها را به بهانه حیات شبانه استثمار "بهره‌کشی" کرد.

تاکید بر اجرای شفافیت برای بازگشت اعتماد عمومی/ اعضای هیات مدیره شرکت‌های نفتی منتشر شود

استنادنیوز؛ باوجود تاکیدات فراوان مجلسی ها بر انتشار لیست اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه وزارت نفت اما همچنان هیچ گزارشی در این خصوص منتشر نشده است.

آمل، میزبان چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم

استنادنیوز؛ حجت الاسلام ابراهیم حیدری بیان داشت:چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم به میزبانی شهرستان آمل برگزار می شود.  

پنج عضو شورای شهر بهشهر به موجب اختلاس جلب و تفهیم اتهام شدند

رئیس کل دادگستری استان مازندران از بازداشت پنج عضو شورای شهر بهشهر و تفهیم اتهام آنها خبر داد

فرهنگ ایثار و شهادت بهترین الگوی ارزشی در جامعه/ تلاش در جهت همگانی کردن فرهنگ ایثار و شهادت

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت بهترین الگوی فرهنگی و ارزشی برای جامعه محسوب می شود.
فرهنگ ایثار و شهادت بهترین الگوی ارزشی در جامعه/ تلاش در جهت همگانی کردن فرهنگ ایثار و شهادت

صدور 210 پروانه ساختمان بصورت رایگان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

استنادنیوز؛ مهدی رازجویان با اشاره به این که در حوادث سیل اخیر در مازندران 240 میلیارد ریال در حوزه احداث مسکن و معیشتی بصورت بلاعوض پرداخت شده است، افزود: اقدامات مناسبی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفته است و تا این لحظه 210 پروانه ساختمان بصورت رایگان توسط این بنیاد صادر شده است. ‎

فضای مرکز ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد مازندران در جلسه شورای استانی مرکز ایثار گفت: فضای مرکز ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد.

قاضی‌زاده هاشمی: آقای تاج! چرا تا حرف شفاف‌سازی می‌شود برآشفته می‌شوید

استنادنیوز؛ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در بیانیه ای مفصل به سیاست‌های رییس فدراسیون فوتبال ایران تاخت و او را متهم به ناتوانی در اداره فدراسیون کرد. او تاکید کرد که کاپیتولاسیون در ایران جایی ندارد و او نباید مسوولان را از فیفا و شیخ‌نشین‌های عرب کنفدراسیون آسیا بترساند.

وجود ۹۱ میلیارد دلار خانه بی‌استفاده در ایران!

استنادنیوز؛ دولت و وزارت راه و شهرسازی در سال‌های گذشته عزم جدی برای راه‌اندازی سامانه ملی املاک و اسکان کشور نداشته‌اند، از این رو نبود مدیریت واحد و اصلاحات یکپارچه زمینه ساز بروز تلاطم در بازار مسکن شده است.

پیام تسلیت ابوطالب شفقت بمناسبت درگذشت مادر شهید زارعی

استنادنیوز؛ معاون آموزشی وزیر دفاع و رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر با صدور پیامی ، درگذشت مادر سردار شهید موسی زارعی را تسلیت گفت .

کریمی فیروزجائی؛ مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد

استنادنیوز؛ دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور گفت : معرفی وزیر آموزش و پرورش حساسیت بالایی را می‌طلبد و مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد .

شبهات برخی از فعالیت های اقتصادی در مازندران باید برطرف شود

استنادنیوز؛ یک کارشناس اقتصادی با اشاره به فعالیت برخی از فعالیت های اقتصادی در مازندران گفت: شبهات برخی از فعالیت های اقتصادی در مازندران باید برطرف شود

پاسخگویی هدفمند به جامعه ایثارگری اساس کار خدمت رسانی در بنیاد است

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: پاسخگویی هدفمند به جامعه ایثارگری اساس کار خدمت رسانی در بنیاد است.

بستر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آیندگان فراهم گردد

استاندار مازندران در دیدار با والدین شهیدان گرانقدر کاظمی گفت:بستر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برای آیندگان فراهم گردد.

بختیار: یکی از راه‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی شفافیت در اموال مسئولان است

استنادنیوز؛ یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجرای قانون ثبت اموال و املاک مسئولان و مقامات گامی مثبت در جهت شفافیت و مبارزه با فساد است، گفت: قوه قضائیه باید با دقت در راستای احراز دارایی‌های مقامات و مسئولان حرکت کند. افرادی که از اجرای این قانون امتناع کنند در قانون ضمانت اجرایی لازم دیده شده و قوه قضائیه امکان برخورد دارد.

صفحه1 از120

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار