راهبرد جدید صداوسیما سرویس های رسانه ملی در بستر فضای مجازی است

استناد نیوز، رئیس رسانه ملی گفت: راهبرد ما این‌ است که خدمات و سرویس‌های رسانه ملی را در بستر فضای مجازی و شبکه‌های موبایلی فراهم کنیم.

احمد دهقان می گوید:ساختارهایی که برای ترجمه کتاب‌ به وجود آمده، بسیار ناقص است

استناد نیوز، احمد دهقان می‌گوید:‌ ما نمی‌توانیم به ساختارهای کشور خودمان امیدوار باشیم. ساختارهایی که برای ترجمه کتاب‌ به وجود آمده، بسیار ناقص است.

بازیگران و پناه بردن به آگهی‌های بازرگانی

استناد نیوز، حیف است هنرمندان محبوب و به نام و بعضاً کاربلد به قیمت رها شدن از گرفتاری مادی هنر خود را به حراج بگذارند و به جای آثار خوب سینمایی و تلویزیونی، در آگهی‌های بازرگانی حاضر شوند.

ماجرای کتاب زیست ۲۰۰ هزار تومانی در بازار آزاد

استنادنیوز، عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قوه قضائیه و سازمان بازرسی باید علت گرانی کتب درسی را بررسی کرده و با متخلفان برخورد کنند چرا که قیمت برخی از کتاب های درسی در بازار به ۲۰۰ هزار هم تومان هم رسید.

انتقال کتاب‌‌های درسی به بازار سیاه توسط برخی مناطق/مصوبه "حذف تنوع مدارس" به مجلس بازگشت

استناد نیوز، وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مصوبه تنظیم‌بخشی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش در شورای نگهبان رد شده است و به بندهایی چون اختصاص یک درصد درآمد شرکت‌ها، اجاره دادن واحدهای آموزشی، اعمال مدرک دوم فرهنگیان و کاهش تنوع مدارس ایراداتی گرفته‌اند.

وعده جدید برای زمان اجرای "رتبه‌بندی معلمان"

استناد نیوز، وزیر آموزش‌وپرورش برای اجرای "رتبه‌بندی معلمان" زمان جدید، تعیین و اعلام کرد!

توسعه فرهنگ رضوی ضروری است/ اهالی فرهنگ و هنر وارد کار شوند

استناد نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولین می توانند برای توسعه فرهنگ رضوی از اهالی فرهنگ و هنر مشارکت بجویند که این امر هم موثر خواهد بود.

وعده افزایش حقوق معلمان با اجرای رتبه‌بندی چه شد؟!

استناد نیوز، در حالیکه سرپرست وقت آموزش‌وپرورش بر اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر ماه مصّر بود و تابستان هم با خبر افزایش حقوق ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی معلمان آن هم با وعده پرداخت از مهر ماه سپری شده اما هم‌اکنون مهر هم به پایان رسیده اما خبری از افزایش حقوق نیست!

شهرداری‌ها نباید به دنبال کسب درآمد از آموزش و پرورش باشند.

استناد نیوز، رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به مصوبات اخیر صحن مجلس برای کمک به آموزش و پرورش، عنوان کرد: شهرداری‌ها نباید به دنبال کسب درآمد از آموزش و پرورش باشند.

نباید لزوما زبان انگلیسی در مدارس تدریس شود/طرح رفع انحصار زبان انگلیسی سیاسی نیست

استناد نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هدف مجلس از ارائه طرح رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور این است که آموزش زبان های خارجی در مدارس توسعه یابد.

۱۰ عضو شورای عالی آموزش و پرورش  منصوب شدند

استناد نیوز، رئیس‌جمهور در حکمی ۱۰ نفر از اعضای شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کرد.

افزایش ظرفیت رشته پزشکی در آزمون سراسری/حاشیه های همترازی کنکور نظام قدیم و جدید در کنکور امسال

 استناد نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان سنجش کشور بعد از برگزاری کنکور ۹۸ در اطلاعیه‌ای از همتراز بودن داوطلبان نظام قدیم و جدید در کنکور سراسری امسال خبر داده که حواشی زیادی را برای داوطلبان نظام قدیم به همراه داشت.

طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی روی میز کمیسیون آموزش

استناد نیوز، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهند داشت که طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور یکی از برنامه‌های کمیسیون است.

پدیده فروش صندلی در دانشگاه‌ها را رایج نکنیم

استناد نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برخی بدترین سوء استفاده‌ها را از مدرک جعلی می‌‎برند اما نباید این مورد را به همه دانشگاه‌ها بسط بدهیم و نمی‌توان گفت که صندلی فروشی در دانشگاه‌ها پدیده‌ای همه‌گیر و رایج است

تصویب آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس نهضت سوادآموزی

 استناد نیوز، هیات دولت آئین‌نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به تصویب رساند.

خبر نه چندان خوش برای آموزش و پرورشی ها/ ممنوعیت تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی به قراردادی

استناد نیوز، وزارت آموزش و پرورش، رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص ممنوعیت تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی به قراردادی را ابلاغ کرد.

صفحه 1 از 13

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار