رشد تولید بیمه‌های اموال در بیمه دانا

استنادنیوز؛ مدیر دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بیمه دانا گفت: این شرکت در سال 1397 موفق به تحقق 105 درصدی بودجه پیش بینی شده خود شده است .

«بله»، سه میلیون و 300 هزار نفری شد

استنادنیوز؛ اپلیکیشن «بله» در حال حاضر بیش از سه میلیون و 300 هزار نفر کاربر دارد.

استفاده از رمز یکبار مصرف از امروز به صورت اختیاری شد

استنادنیوز؛ رمز یکبار مصرف از امروز اول خرداد ماه به صورت انتخابی و اختیاری در دسترس مشتریان بانک‌ها قرار می‌گیرد و مشتریان می‌توانند از آن استفاده کنند.

پرداخت ۵۴هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی در سال۹۷/ رشد ۳۰درصدی بودجه عمرانی نسبت به۹۶

استنادنیوز؛ یکصد و سی امین جلسه نهاد تعامل با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و حمید رضا عدل معاون فنی، زیر بنایی و تولیدی، روسا و معاونان امور مرتبط این سازمان و نمایندگان تشکل های فنی و حرفه ای در محل این سازمان برگزار شد .

تکرار تجربه موفق «قلک پس انداز» در کانون جوانه های بانک ملی ایران

استنادنیوز؛ قلک پس انداز مشکی رنگ بانک ملی ایران که روزی به نماد پس انداز در سراسر کشور تبدیل شده بود و کمتر خانواده ایرانی بود که یکی از آن را در خانه اش نداشته باشد، این روزها با شکلی تغییر یافته، در حال نفوذ در میان مخاطبان این بانک است.

بزرگترین شرکت‌های دولتی جهان را بشناسید/ یک‌پنجم لیست در اختیار سازمان‌های بانکداری و امور مالی

استنادنیوز؛ بررسی جدیدترین فهرست برترین شرکت‌های دولتی جهان که سالانه از سوی فوربس منتشر می‌شود نشان داد که همچنان نام ایالات متحده و چین در صدر لیست به چشم می‌خورد.

استناد سازمان حمایت به قانونی منسوخ در توجیه گران‌فروشی خودرو!

استنادنیوز؛ در حالی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در توجیه علت گران‌تر بودن قیمت برخی از محصولات یکی از خودروسازان در کارخانه نسبت به نرخ‌های بازار آزاد، به مقررات شورای رقابت استناد کرده که طبق مصوبه سران سه قوه، این شورا دیگر جایگاه قانونی در این حوزه ندارد و طبق مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت خودروسازان مکلف به عرضه محصولات‌شان به قیمت حداکثر ۵ درصد کمتر از نرخ‌های بازار آزاد هستند.

شمارش معکوس براي قرعه کشي جشنواره «پولتو راحت بريز» اپليکشين بله

استناد نیوز - با پایان مهلت شرکت در جشنواره «پولتو راحت بریز» اپلیکیشن «بله»، شمارش معکوس برای قرعه کشی این جشنواره آغاز شده است.

حمایت بانک پارسیان ازرونق تولید و اشتغال پایدار

استنادنیوز؛ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ازحمایت بانک پارسیان و بنیاد برکت در رونق اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بر اساس انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان این نهاد ها خبر داد و گفت: استان قزوین همچنین ازمحل اعتبارات خارج از تسهیلات روستایی و از طریق بانک‌های پارسیان و سینا به نحو مناسبی بهره مند شده است.

بانک شهر در میان ۵ بانک محبوب کشور قرار گرفت

استنادنیوز؛ بانک شهر به انتخاب شهروندان و مشتریان شبکه بانکی در میان ۵ بانک محبوب کشور قرار گرفت.

رونق اشتغال محور سیاست های بانک ملی ایران در سال / حمایت بانک ملی از مشاغل خانگی

بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.

دلایل کاهش شدید قیمت دلار چیست؟ آیا این روند کاهشی ادامه می یابد + آخرین قیمت دلار و یورو 30 اردیبهشت

افزایش و کاهش قیمت ارز در بازار ایران تابع دلایل مختلفی است که یکی از مهمترین آنها بار روانی حاصل از تنش های منطقه ای و جهانی می باشد.

مدیرعامل بانک رفاه؛ نقش روابط عمومی در نظام بانکداری و تعالی سازمان محسوس است

حوزه روابط عمومی علاوه براینکه زبان گویای سازمان در عرصه اجتماع و حافظ منافع آن نزد افکار عمومی جامعه است، در بعد درون سازمانی و تلطیف فضای آن نقش ویژه و مهمی ایفا می کند. این حوزه در درون سازمان منجر به ایجاد تقارن اطلاعاتی و گفتمان سازمانی، همگرایی و انسجام می شود و فرهنگ سازمان را تقویت می بخشد.

حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، مهم‌ترین هدف طرح مهر دانا

استنادنیوز؛ مدیر دفتر حسابرسی و کنترل داخلی بیمه دانا، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه را، مهم‌ترین هدف طرح مهر دانا عنوان کرد.

پرداخت حدود چهار هزار فقره تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران در فروردین سال 98

استنادنیوز؛ بانک ملی ایران در یک ماه نخست سال جاری، حدود چهار هزار فقره تسهیلات مضاربه به بنگاه ها و فعالان اقتصادی پرداخت کرده است.

دو روش «فک رهن» سند ملکی در بانک مسکن

استنادنیوز؛ بانک مسکن از دو مسیر امکان فک رهن اسنادی که به پشتوانه آنها تسهیلات پرداخت کرده را برای متقاضیان ممکن کرده است.

صفحه1 از31

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار