ارتباط تحرکات غرب عراق با «معامله قرن» چیست/ آمریکایی‌ها از عشایر الانبار چه می‌خواهند؟

استنادنیوز؛ این طرح آمریکایی علاوه بر تحریک عشایر منطقه غرب عراق، شامل ایجاد یک مسیر بین المللی بین بغداد- الانبار به امان پایتخت اردن می‌شود که این اقدام با هماهنگی مستقیم با سرویس‌ جاسوسی اردن انجام می‌شود.

بیش از یک سوم درآمد برخی بانک ها از جریمه دیرکرد است!

استنادنیوز؛ یکی از مهم ترین معضلات نظام بانکی در سال های اخیر، میزان زیاد مطالبات معوق یا سوخت شده و شناسایی سودهای موهوم برای ترازنگه داشتن ترازنامه است.

واردات تنباکو از طریق شرکت انگلیسی-آمریکایی با ارز ۴۲۰۰ تومانی

استنادنیوز؛ نماینده خمینی‌شهر در مجلس از واردات تنباکو با ارز ۴۲۰۰ تومانی از طریق یک شرکت آمریکایی- انگلیسی خبر داد.

ربیعی: تغییر در دستورکار دولت نیست/ من هم وزیر بودم رییس جمهور انتقاداتی را مطرح می‌کرد

استنادنیوز؛ سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره احتمال تغییر زنگنه در دولت گفت: هیچ تغییری در دستور کار دولت قرار ندارد.

پس از اردکانیان، «لعیا جنیدی» هم جام زهر نوشید؛ احتمال تخلف در هر نهادی طبیعی است

استنادنیوز؛ «لعیا جنیدی»، معاون حقوقی رئیس‌جمهور روحانی به تازگی در اظهاراتی که خبرگزاری دولتی ایرنا آنها را منتشر کرد، گفت: مزایا و عملکرد شوراها در مقایسه با میزان تخلفات آنها که بسیار کم است.

اتهام‌زنی مجدد انگلیس به ایران درباره حادثه نفتکش‌های دریای عمان

استنادنیوز؛ وزیر خارجه انگلیس بدون ارائه شواهد مستدل ایران را به دست داشتن در حادثه هدف قرار گرفتن دو نفت‌کش در دریای عمان متهم کرد..

ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم / اگر قصد ساخت سلاح هسته‌ای داشتیم آمریکا هیچ کاری نمی‌توانست بکند

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با نخست وزیر ژاپن که پیام رئیس جمهور آمریکا آورده بود، بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا تاکید کردند و فرمودند تجربه تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام را به هیچ وجه تکرار نخواهیم کرد

تاکید سازمان برنامه بر بازنگری فوری هزینه‌های طرح تحول سلامت/نحوه تامین مالی اصلاح شود

استنادنیوز؛ سازمان برنامه و بودجه ضمن تاکید بر ضرورت اصلاح نحوه تامین مالی طرح تحول سلامت در میان مدت پیشنهاد داد: با هدف ارتقاء سلامت و امنیت دارویی جامعه باید در کوتاه‌مدت نسبت به بازنگری در هزینه‌های این طرح اقدام شود.

جلوی تخلف شوراها و شهرداری ها و اجحاف در حق مردم گرفته شود / انتظار مردم از استاندار مازندران

شوراهای شهر و شهرداری ها در سال های اخیر برای تامین کسری بودجه خود با اعمال بندهایی خلاف قانون عوارضی را از مردم طلب می کنند که بارها دیوان عدالت اداری رای به ابطال آن ها داده است

رصد اخبار انتخاباتی از پیام‌رسان بیگانه توسط مسئولان؛ معقول یا نامعقول؟

استنادنیوز؛ اخیرا سخنگوی ستاد انتخابات کشور عنوان کرده است که اخبار انتخابات را در واتس آپ رصد می کند؛ این درحالی است که واتس آپ از سوی مسئولان یک پیام‌رسان بیگانه معرفی شده است.

دلار ابزار اعمال سیاست‌های آمریکاست/ سیستم پرداخت «یوآن» می تواند سوئیفت را کنار بزند

استنادنیوز؛ استاد دانشگاه هاروارد که در دوره کارتر برای مدت بسیار کوتاهی سرپرست وزارت خارجه آمریکا بوده، می‌گوید اگر دلار در تجارت بین المللی کنار گذاشته شود در این صورت برای آمریکا سخت و دشوار است که بتواند سیاست‌های خود را اعمال کند.

تکرار سناریوی انتخابات ۹۶ در ۹۸/ ارتباط بین تیترهای زنجیره‌ای با FATF

استنادنیوز؛ هیچ تعجبی نخواهد داشت اگر در چند روز آینده و با مطرح شدنِ مجدد لایحه پیوستن ایران به پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شاهد مانور رسانه‌ای سیاسیون بر موضوع سایه جنگ باشیم.

شاعری: دولت اسناد تعهدات ایران در توافقنامه پاریس را به مجلس نمی‌دهد

استنادنیوز؛ عضو هیات‌رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وضعیت توافق‌نامه پاریس در مجلس به دلیل عدم شفافیت تعهداتی که در پیوست سند وجود دارد، بلاتکلیف مانده و باید مسئولان در این باره پاسخگوی پارلمان باشند.

آسیب های اقتصادی طرح تحول سلامت بازنگری شود

استنادنیوز؛ رئیس فدراسیون اقتصاد سلامت، آسیب شناسی طرح تحول سلامت را، با توجه به هزینه های اقتصادی آن، یک الزام دانست.

تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی ساماندهی می‌شود/داوطلبان وعده تقسیمات استانی ندهند

استنادنیوز؛ سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه فضای مجازی در انتخابات بسیار مؤثر است ، ولی اگر رها شود می‌تواند تهدیدی برای انتخابات باشد، گفت: همه داوطلبان انتخابات که در فضای مجازی فعالیت کرده و سایت و کانال دارند، آدرس آن پایگاه‌های اطلاع‌رسانی را باید اعلام کنند.

مصوبه دولت درباره افزایش حقوق کارمندان نقض آشكار مصوبه مجلس است

استنادنیوز؛ مرکز پژوهش‌های مجلس درباره مصوبه افزایش حقوق اعلام کرد: شيوه عمل دولت يعنی تبديل رقم ثابت به ضريب علاوه بر اينكه موجب نقض آشكار مصوبه مجلس شده، باعث از بين رفتن هدف قانونگذار و تكرار چگونگی افزايش حقوق‌ها در سنوات پيشين شده است.

صفحه1 از33

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار