سناریوی اختلافات بر سر قیمت مرغ همچنان ادامه دارد

استناد نیوز، در حالی که اختلاف دولت و مرغداران بر سر قیمت این کالا ادامه دارد، وزارت جهاد بعنوان متولی تولید سکوت کرده و مصرف کنندگان نیز با قیمت های بالا مرغ خریداری می‌کنند.

کلا بزرگی که بر سر مسافران هوایی رفت/ابهام ۸۵۰میلیارد ریالی در سازمان هواپیمایی

استنادنیوز؛ سامانه رصد و پایش تاخیرهای پروازی (پروازنما) جزییاتی خواندنی از تاخیر و لغو پروازها ارایه کرده است. نخستین نکته‌ای که در این گزارش به چشم می‌خورد، اعداد و ارقام بزرگی از لغو یا تاخیر در پروازهاست.

حمله تند نمایندگان مازندران به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست/آقای کلانتری؛ شما که اهل هارت و پورت نیستید برای پسماند چه کاری کردید؟

استناد نیوز، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با حمله تند به نمایندگان مجلس مازندران، گیلان و گلستان خواستار تحرک بیشتر آنان در حوزه های مختلف زیست محیطی شد در حالی که نمایندگان مازندران هر کدام به نوعی پاسخ محکم و تندی در مقابل دادند.

کاهش ۲۰ درصدی قیمت مسکن تا پایان سال ۹۸

استناد نیوز، عضو کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه به نظر می رسد که قیمت مسکن تا پایان سال جاری حدود ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت، گفت: افزایش صدور پروانه ساختمان و کاهش تقاضا برای خرید مسکن، دو مسئله ای است که در کاهش قیمت مسکن اثر مثبت خواهد گذاشت.

قیمت نفت ۵ درصد افزایش یافت۲۰۱۹

 استناد نیوز، قیمت نفت دیشب پس از به تاخیر افتادن وضع تعرفه‌ علیه واردات چین، ۵ درصد جهش کرد اما در ادامه با آمارسازی درباره ذخایر نفت آمریکا یک درصد اندکی از این افزایش خنثی شد.

ساخت مسکن از عهده راه و شهرسازی خارج شد!

استناد نیوز، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران اظهارکرد: ساخت مسکن با وضعیت اقتصادی خانوار گره خورده و به همین دلیل حل آن از عهده ما خارج است.

آیا امارات توان چرخش استراتژیک مقابل ایران دارد؟

استنادنیوز؛ بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که سیاست خارجی امارات متحده عربی تغییرات محسوسی داشته و این کشور قصد دارد سیاستی همسوتر با ایران در خاورمیانه اتخاذ کند. این مقاله سعی دارد روشن سازد «چرا این تغییر استراتژیک شدنی نیست؟» و «تغییر رفتار امارات متحده عربی، تا چه حد متأثر از انفعال سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران است؟».

ممنوعیت واردات فصلی برنج لغو شد!

استناد نیوز، گمرک ایران با صدور بخشنامه ای به گمرکات اجرایی سراسر کشور، به منظور ترخیص محموله‌های شرکت بازرگانی دولتی ایران، ممنوعیت فصلی واردات برنج را لغو کرد.

شاعری؛ عدم افزایش قیمت خرید تضمینی گندم خود تحریمی است

 استناد نیوز، عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در مقایسه با سال زراعی گذشته خرید گندم کاهش چشمگیری داشته و با ادامه این روند ۲ الی ۳ میلیون تن میزان فروش گندم به دولت کاهش پیدا می‌کند و مجبور به واردات این میزان از گندم در شرایط تحریم می‌شویم.

نابسامانی بازار خودرو وزیر صمت را به مجلس کشاند

استناد نیوز، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس از حضور وزیر صنعت در صحن پارلمان برای پاسخگویی به سوال خود درباره بازار خودرو خبر داد.

حذف ۴صفر هزینه ندارد/ تدبیری به کار نمی‌گیرم که مشکل داشته باشد

 استنادنیوز؛ رئیس کل بانک مرکزی گفت: بعد ازاینکه قرار شد به بانک مرکزی بروم، از آقا عذرخواهی کردم قبل از رفتن به چین وقت شما را گرفتم ولی نتوانسته ام رهنمودهای شما را اجرا کنم.

عدم نمود 14 میلیارد دلار واردات کالای اساسی در سفره مردم یعنی وجود فساد و رانت

استنادنیوز؛ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تخصیص 14 میلیارد دلار برای واردات کالای اساسی گفت: وقتی این کار نمود خاصی در سفره قشر ضعیف جامعه ندارد یعنی فساد و رانت در توزیع.

توضیحات رئیس سازمان خصوصی سازی درباره نحوه واریز سود سهام عدالت

 استناد نیوز، رییس سازمان خصوصی سازی، گفت: ارزش سهام عدالت کسانی که یک میلیون تومان کامل سهام داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان تبانی می‌کنند؟

استناد نیوز، نایب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای از تخفیف در مجازات فروشگاه متخلف در عرضه برنج خارجی تحت عنوان برنج ایرانی خبر داد و نسبت به موضوع مطرح شده «تبانی» میان این فروشگاه‌ها با تولیدکنندگان به منظور اعمال تخفیفات صوری، واکنش نشان داد.

توزیع و تحویل روزانه ۴۰ هزار کارت سوخت توسط پست

استناد نیوز- مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از توزیع و تحویل روزانه ۴۰ هزار کارت سوخت خبر داد و گفت:‌ نقص نشانی و همراه نداشتن مدارک هویتی مالک و کارت خودرو، توزیع کارت سوخت را مشکل کرده است.

زباله در سایه غفلت مسئولان مازندران، سلامت مردم را تهدید می کند / زور مافیای زباله به مسئولین مازندران می چربد؟!

موضوع پسماند در استان مازندران به معضلی بزرگ تبدیل شده است، اما علارغم وعده های متعدد مسئولین استانداری و شهری و حتی نمایندگان مجلس، اقدامی موثر در این خصوص را شاهد نیستیم

صفحه 1 از 37

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار