مهره‌چینی سیاسی در کمیته تحقیق سیل پس از یک‌ماه تعلل

استنادنیوز؛ طبق اخبار موجود مدیران ارشد دولت و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط از چند ماه قبل از فروردین۹۸، از احتمال پدیدآمدن سیل مطلع شده بودند و با این وجود، در تعطیلات نوروزی غافلگیر شدند.

لابی دولت با لاریجانی برای رای‌آوردن یک طرح/آیا تشکیل "وزارت واردات" غیرقانونی است؟

استنادنیوز؛ با توجه به اینکه رئیس مجلس باید در خط مقدم رعایت قوانین باشد، بی‌اعتنایی لاریجانی به مغایرت‌های قانونی طرح تشکیل وزارت بازرگانی، شبهه وجود لابی دولت با مجلس برای رأی آوردن طرح مذکور را ایجاد می‌کند.

یک کمدین رئیس‌جمهور غربگرای اوکراین را شکست داد

استنادنیوز؛ نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری اوکراین حاکی از آن است که ولودمیر زلنسکی پیروزی قاطعی را در برابر رئیس جمهوری کنونی اوکراین بدست آورده است.

زاکانی؛ لاریجانی با تعداد معدودی نماینده بین دو جناح بازی می‌کند

استنادنیوز؛ نماینده سابق تهران گفت: آقای لاریجانی تعداد محدودی نماینده دارد و بین دو جناح بازی می‌کند؛ وقتی می‌خواهد در مقابل اصلاح‌طلبان رای بیاورد خودش را به اصولگرایان می‌چسباند و وقتی هم خواست آن سه وزیر یا برجام رای بیاورد خود را به اصلاح طلبان می‌چسباند.

آیا ترامپ استیضاح می شود؟

استنادنیوز؛ سناتور دموکراتی آمریکایی و رقیب ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰، خواستار آغاز طرح استیضاح او در کنگره شد.

چرا تریبون سخنگوی دولت بی‌صاحب است؟

استنادنیوز؛ از نهم مردادماه سال ۹۷ نوبخت از سخنگویی دولت استعفا کرد و تا کنون این کرسی در دولت خالی مانده و هیچ مقامی هم در این رابطه توضیحی ارائه نمی دهد.

نارضایتی سیل زدگان مازندرانی از رسیدگی مسئولان به آن ها در نظرسنجی استناد نیوز + نتایج آرا

استناد نیوز پس از وقوع سیل در استان مازندران و سایر استانهای کشور اقدام به برگزاری نظرسنجی نمود تا عملکرد مسئولان در نظر مردم مورد سنجش قرار گیرد، نتیجه این نظرسنجی نشان از عدم رضایت سیل زدگان از اقدامات مسئولین دارد.

تفکیک وزارت تجارت و خدمات بازرگانی از وزارت صنعت و معدن تصویب شد

استنادنیوز؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب طرح تفکیک وزارت تجارت و خدمات بازرگانی از وزارت صنعت و معدن خبر داد.

راهی جدید برای خالی‌شدن جیب مخاطب تلویزیون با مسابقات آنلاین

استنادنیوز؛ تبدیل صداوسیما به قمارخانه به بهانه درآمدزایی یا حضور بخش خصوصی هیچ توجیهی ندارد. این برنامه‌ها اثرات روانی مخرب بر اقشار ضعیف جامعه می‌گذارد و آنها را از شغل‌هایشان و حتی جایگاه‌شان سرخورده و ناامید می‌کند.

6 پیشنهاد مرکز پژوهش‌ها برای اصلاح ساختار صنایع بالادستی نفت و گاز

استنادنیوز؛ مرکز پژوهش‌های مجلس با انتشار گزارشی ضمن بررسی تجربه کشور نروژ در مدیریت منافع حاصل از توسعه میادین نفت و گاز، به مشکلات اصلی ساختار صنایع بالادستی نفت و گاز ایران اشاره کرد و شش پیشنهاد برای اصلاح ساختار این صنایع ارائه داد.

رئیس جمهور کره شمالی تغییر کرد

استنادنیوز؛ مجمع عالی خلق کره در اولین نشست خود بعد از انتخابات در اقدامی کم سابقه رئیس کابینه این کشور موسوم به رئیس پرزیدیوم را تغییر داد.

علت بارش‌های شدید ماه‌های اخیر چیست؟

استنادنیوز؛ رییس اندیشکده اقلیم و آمایش سرزمین ضمن اشاره به اینکه بارش‌های گسترده و شدید سال آبی اخیر متاثر از بر هم کنش چند پدیده جوی است، گفت: فعال‌تر شدن سامانه سودانی نسبت به سایر سامانه‌ها و انتقال رطوبت فراوان به این سامانه یکی از مهمترین عوامل بارش‌های شدید ماه‌های اخیر است.

راز افزایش ناگهانی سفرهای خارجی پادشاه سعودی

استنادنیوز؛ شاه عربستان بعد از توقف یک ساله سفرهای خارجی خود، از دو ماه پیش تاکنون این سفرها را به صورت ناگهانی افزایش داده است.

چرا عصبانیت آمریکا از سپاه سر ریز شد؟

استنادنیوز؛ بدون تردید نظام جمهوری اسلامی و همه نخبگان و اجزای حاکمیت در مقابله با این ظلم آشکار به میدان خواهند آمد و مقابله به مثل خواهند کرد.

برنامه وزارت کشاورزی و صنعت برای به تعادل رساندن قیمت گوشت قرمز با ارز نیمایی

استنادنیوز؛ در حالی که واردات گوشت قرمز با ارز دولتی متوقف شده اما مسئولان وزارتخانه‌های کشاورزی و صنعت درباره چگونگی به تعادل رساندن قیمت بازار گوشت قرمز با ارز نیمایی راهکاری ارائه نداده‌اند.

خلیفه حفتر کیست و چه کشورهایی از وی حمایت می‌کنند؟ +عکس

استنادنیوز؛ نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر در تلاش هستند تا دولت مرکزی لیبی را سرنگون کرده و طرابلس را به تصرف خود در آورند.

صفحه1 از30

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار