استراتژی جاری اصلاح‌طلبان انتخاب بین بد و بدتر است

استنادنیوز؛ یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه استراتژی جاری اصلاح‌طلبان انتخاب بین بد و بدتر است و حضور به هر قیمت در شرایط فعلی شاید دیگر کاربردی نداشته باشد.

غرب درحال از دست دادن لبه برتری نظامی مقابل چالش‌های جدید

استنادنیوز؛ یک اندیشکده انگلیسی در جدیدترین تحلیل خود اذعان داشته که غرب درحال از دست دادن لبه برتری نظامی مقابل چالش‌های جدید است.

مقاومت و اشراف میدانی شبه نظامیان کُرد یکی از عوامل زمین گیر شدن نیروهای ترک

استنادنیوز؛منطقه کُردنشین عفرین در شمال استان حلب سوریه، ۳۲ روزی هست که روی آرامش را به خود ندیده است؛ حداقل ۱۲۵ تن از شهروندان جان خود را در حملات هوایی و توپخانه ای ارتش ترکیه از دست داده اند و بیش از ۴۰۰ نفر هم زخمی شده اند.

هر ایرانی، سفیر ایران در خارج از کشور است

استنادنیوز؛ رئیس جمهور روحانی اظهار داشت؛ هر ایرانی، سفیر ایران در خارج از کشور است. تحریم میدان ارتباط با ملتها را محدودتر می کند؛ امروز تولید و صادرات انرژی افزایش یافته است.

سفر روحانی به هند/ هندوستان یکی از اقتصادهای نوظهور و رو به پیشرفت در دنیاست

استنادنیوز؛رییس جمهوری اسلامی ایران در سفر سه روزه خود به دهلی‌نو هیاتی از فعالان اقتصادی را همراه خود می برد، که هندوستان یکی از اقتصادهای نوظهور و رو به پیشرفت در دنیاست.

آیا باید زمین‌ها و جنگل‌ها را برای پول پیمانکار به فروش برسانیم؟

استنادنیوز؛ دولت بنا دارد قسمت‌های وسیعی از جنگل‌های بکر هیرکانی را به دلیل بدهی‌هایش به فروش بگذارد جنگل‌هایی که پرونده ثبت جهانی آن آماده شده است.

عدم رضایت بانک مرکزی با راه‌اندازی بازار مشتقه ارزی در بازار سرمایه

استنادنیوز؛ عضو شورای عالی بورس از عدم رضایت بانک مرکزی با راه‌اندازی بازار مشتقه ارزی در بازار سرمایه خبرداد.

مردم از حضور شتاب‌زده و سوداگرانه در بازار کنونی ارز خودداری کنند

استنادنیوز؛ نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از حضور شتاب‌زده و سوداگرانه در بازار کنونی ارز خودداری کنند.

تغییر قواعد بازی در خاورمیانه با سقوط یک جنگنده اسرائیلی

استنادنیوز؛ هر اندازه که ارتش رژیم صهیونیستی با طرح ادعای ساقط کردن یک فروند پهپاد ایرانی در سوریه تلاش کرد توجه همگان را از خبر انهدام جنگنده اف 16 خود در داخل اراضی سوریه منحرف کند.

سناریویی با نام «پروژه تغییر» در کشور با شدت پیگیری می‌شود

استنادنیوز؛چند سالی است که در سایه سهل گیری و سهل‌انگاری برخی دستگاه‌های نظارتی جریان خزنده‌ای در سایه بعضی از «استارت‌آپ‌»‌ها و در قالب کارآفرینی و بهبود وضعیت جوانان و زنان، ذیل سناریویی با نام «پروژه تغییر» در کشور با شدت پیگیری می‌شود.

دایی جان ناپلئون، «من و تو» و ننگ زدایی از استعمار انگلستان+تصاویر

استناد؛ بی جهت نیست که هم شبکه بی بی سی فارسی در دومین روز افتتاح خود، مستندی درباره «دایی جان ناپلئون» پخش می کند و هم شبکه من و تو در اولین گام در احیای «نوستالژی پهلوی» سراغ پخش آن می‌رود.

جمهوریخواهان سنا گزارشی درباره جانبداری اف.بی.آی از هیلاری کلینتون منتشر کردند
استناد؛جمهوریخواهان سنای آمریکا در گزارشی جدید «اداره تحقیقات فدرال – اف.بی.آی» را به جانبداری از هیلاری کلینتون در مقابل دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده متهم کردند.
رژیم صهیونیستی به یک مرکز مطالعات علمی در شمال دمشق حمله موشکی کرد

استناد؛منابع خبری سوریه از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به یک مرکز مطالعات علمی در شمال دمشق خبر دادند.

برکناری مدیرمتخلف یکی از شرکت های توزیع نیروی برق

استناد؛در پی دریافت اخبار و گزارش‌های در خصوص وقوع تخلفات اداری-مالی در یکی از شرکت‌های توزیع نیروی برق استانی مدیرمتخلف برکنار شد.

در راستای مبارزه جدی با پولشویی/مسدود کردن صدها حساب مربوط به اخلالگران بازار ارز

استناد؛یک منبع آگاه اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با پولشویی و با دستور مقام محترم قضایی، صدها حساب از حساب‌های عاملان غیرمجاز ارزی بسته شد.

وزارت امور خارجه مسئول روابط اقتصادی نیست

استناد؛وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه مسئول روابط اقتصادی نیست، افزود: باور دارم با این وضعیت می توان کار وزارت امور خارجه را کارشناس محور کرد.

صفحه1 از5

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار