انسجام و وحدت کلید حل مشکلات

استنادنیوز؛ وحدت و همدلی هم باید میان مردم و مسوولان و هم میان مسوولان با یکدیگر مستحکم شود . به عبارت دیگر، سلامت یک کشور در صورتی تضمین خواهد شد که همه گروه های جامعه با یکدیگر به تفاهم و همدلی برسند.

حکومت قانون همگان، از صدر تا ذیل هرم جامعه

استنادنیوز: انتشار فیلمی از برخورد شدید ماموران زن نیروی انتظامی با دختری جوان در یکی از پارک های تهران، در روزهای گذشته مورد توجهی ویژه و گسترده قرار گرفت ، مسئولان و برخی افراد مشهور در حوزه های مختلف درباره این رخداد اظهارنظر کردند.

در حاشیه تغییرات مکرر قیمت دلار / حالا شد « هزار و يك اشتباه » !

استنادنیوز؛ در پی تغییرات مکرر قیمت دلار که موجب گردید نوسانات جدی و اساسی در شرایط فعلی اقتصاد ایران بوجود آید، یک عضو هیات علمی دانشگاه با انتشار مطلبی نسبت به سیاست‌های اقتصادی دولت واکنش نشان داد.

زلزله خاموش همچنان می‌تازد

استنادنیوز؛ تلفات نیروی انسانی بدترین پیامد هر تصادف می‌باشد و متأسفانه آمار این تلفات بسیار نگران کننده است.

کلام رهبری مصداق شنیدن «حرف مردم»

استنادنیوز؛مبارزه با فساد و تبعیض نقطه مشترک حرف مردم و کلام رهبری پس از ناآرامی های اخیر در کشور است. گسترش این مبارزه به گستره کارگزاران و مسوولان در همه ارکان نظام می تواند مصداق بارز شنیدن صدای مردم و رهبری باشد.

زارعی: می‌خواهند قاسم سلیمانی به ایران بازگردد

استنادنیوز؛ سعدالله زارعی، کارشناس مسائل بین الملل و غرب آسیا، درباره فعالیت دشمن به خصوص آمریکا برای فعال سازی گسل‌های اجتماعی در ایران می‌نویسد:

تبعیض؛ نقطه آغاز انفکاک مدنی و سیاسی

استنادنیوز؛گسترش فقر، بروز خشکسالی، قحطی و فجایع طبیعی، مواجهه با تهدیدات خارجی و بروز جنگ رویدادهایی است که می تواند هر ملتی را در تنگنا قرار داده و یکایک شهروندان کشوری را با فشارهایی جدی روبرو سازد.

دغدغه های مردم از معیشت تا سیاست

استنادنیوز؛ پدیده «اعتراض» به حکم فرآیند بودن آن نمی تواند محدود به یک عامل مشخص و معین باشد.

مولفه های قدرت ملی در ایران معاصر

استنادنیوز؛هر سرزمینی به فراخور منابع موجود خود همواره در پی حفظ و افزایش قدرت ملی خود است.

گفت وگوی ملی، ضرورت استراتژی برد-برد سیاست داخلی
استناد؛ایران امروز تشنه گفت وگو در سطح ملی و به دور ازهرگونه یک سونگری جناحی است. در مقطع کنونی سخن گفتن افراد جامعه با هم، گفتمان نهادهای قدرت و مفاهمه ملت و دولت سه ضلع مثلثی هستند که کشور برای پیشبرد اهداف خود به آن نیاز اساسی دارد.
روشنفکرنمایی‌های ساده‌لوحی دیگر/ کروبی ملعبه‌ای بیش نبود
استناد؛عضو هیأت علمی دانشگاه، تحلیل‌گر و نظریه‌پرداز مسائل سیاسی و اجتماعی کشور به انتشار نامه‌ای منتسب به یکی از سران فتنه در فضای مجازی واکنش نشان داد.
امید به حل معضلات شهری و مسئولیت سنگین منتخبین جدید شورای شهر بابل

علی کفایی مهر، ترافیک شهری، کمبود آب شرب، مکانیزه نبودن بازارهای سنتی، مشکلات دفن زباله و... را از معضلات اساسی شهر بابل عنوان کرد

باشگاه نساجی مازندران به تهران اسباب کشی کرد/ آیا تصمیم دارند تیم نساجی را از قائمشهر بگیرند؟ + تاریخچه و تصاویر

سال هاست نساجی مازندران برای صعود به لیگ برتر در تلاش می باشد اما به دلایل مختلف بخصوص مشکلات مالی باشگاه در این امر ناکام مانده است اما در تازه ترین اظهار نظر مالک باشگاه مشکل صعود را به تعدادی هوادار مربوط می داند

هزینه های تبلیغاتی چند صد میلیونی در شورای شهر قائمشهر با خدمت خالصانه جبران نمی شوند / با آگاهی فرد اصلح را انتخاب نمایید

تنها 3 روز تا 29 اردیبهشت باقی مانده است، روزی که سر انگشتان جوهری من و شما آینده شهرمان را رقم خواهد زد، ارزش رای خود را بدانیم و آگاهانه بر سر صندوق های رای گیری حاضر شویم

سریال وست ورلد: دریچه ای هنری به روی صلح

گروه فرهنگ و هنر- مهدی عالیشاه- پس از موفقیت چشمگیر بازی تاج و تخت Game of thrones و با پایان فصل ششم این سریال شبکه HBO برای این که مخاطبان بی شمار خود را همچنان با خود همراه سازد نوید این را داد که در فاصله ساخت فصل هفتم این سریال سورپرایز دیگری را برای هواداران خود ارائه خواهد کرد.

تهدید کیانوش رستمی به ترک ایران ! / ورزشکار سالاری یک بار برای همیشه برچیده شود

 کیانوش رستمی بهترین وزنه بردار مرد سال 2016 جهان که از شرکت در اردوهای تیم ملی سر باز زده است و خواهان خواسته های ورزشکار سالارانه خود است.

صفحه1 از2
آیا از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حوزه اشتغال رضایت دارید؟

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار