\
قطع زنجیره ابتلا و کاهش مرگ و میر اولویت اصلی است / اعمال محدودیت های شدید در 43 شهر با وضعیت بحرانی

رئیس جمهور با قدردانی از فعالیت مجاهدانه همه دستگاه های دخیل در مقابله با کرونا و بویژه کادر درمانی کشور به عنوان سربازان خط مقدم این مبارزه، تاکید کرد: بررسی تجربه کشور در این مبارزه هشت ماهه نشان می دهد که هر جا در سایه همراهی مردم و هماهنگی، یکدستی و انسجام مسوولان می توان به موفقیت دست یافت.

ماهنامه سراسری مقیاس

شماره دوم (مهرماه 99) ماهنامه سراسری اقتصادی - اجتماعی مقیاس در 20 صفحه گلاسه رنگی منتشر شد، نسخه PDF این شماره را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

تعطیلی ها در پیک سوم شیوع کرونا

با ادامه شیوع ویروس کرونا استانداری تهران برخی مراکز و مشاغل این استان را به مدت یک هفته تعطیل اعلام کرد تا به نوعی استارت موج جدیدی از تعطیلی کسب و کارها زده شود

قالیباف در مازندران

نمایندگان مجمع استان مازندران در نشست مشترک با رئیس مجلس شورای اسلامی به بررسی نظام مسائل این استان پرداختند که بیشتر مطالبات در حوزه کشاورزی و مشکلات کشاورزان بود

پینه‌های مانده بر سفال / سفالگری هنری که خریدار ندارد

به گفته هنرمندان عرصه سفالگری به دلیل بی توجهی مسئولین چرخ کارگاه های سفالگری در کلاگر محله جویبار از حرکت ایستاده و سفالینه های زیبای این هنرمندان در بازارهای بومی و محلی مازندران خریداری ندارد.

در صورت شیوع پیک سوم کرونا، وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگو باشد

منتخب مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اعلام اینکه اگر پیک سوم کرونا در کودکان باشد، باید وزیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد، افزود: پروتکل های بهداشتی نه فقط در مدارس محروم بلکه در مدارس برخوردار هم اجرا نمی شود.

توافقنامه خرید واکسن کرونا

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید ۱۹ از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه‌ای از سوی محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شد.

جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ضمن اعلام آمار برخورداری از نعمت گاز در شهرها و روستاهای مازندران، به پروژه های بزرگ این شرکت به منظور افزایش پایداری جریان گاز در استان اشاره کرد.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه «امسال مراسمی با عنوان راه پیمایی اربعین نداریم»، گفت: هم راه‌پیمایی برای کربلا نداریم و هم راه‌پیمایی در ایران نداریم.البته عزاداری بر اساس پروتکل‌های بهداشتی برای اربعین و روزهای دیگر ماه صفر برگزار می‌شود.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با بیان اینکه بورس فراز و نشیب دارد و نباید کوتاه مدت به آن نگاه کرد، تاکید کرد: مسولان بورس از سرمایه های مردم مراقبت کنند.

مهدی سعادتی نماینده بابل

نماینده مردم بابل در مجلس با اعلام اینکه با مشارکت مسئولین وحتی پیگیری ما در سطح ملی می توانیم تصفیه خانه استاندارد و اصولی برای شهرک صنعتی بابل پیش بینی کنیم، گفت: به دنبال جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در شهرکهای صنعتی هستیم.

علی بابایی کارنامی نماینده ساری

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه نیروگاه زباله سوز ساری باید تا آبان ماه امسال به بهره بردرای برسد، گفت: نهایت تا پایان امسال باید افتتاح این پروژه را جشن بگیریم، از استانداری هم درخواست میکنم که نظارت های لازم را بر روی این پروژه داشته باشد چرا که این طرح از مطالبات جدی مردم است.

استاندار مازندران

استاندار مازندران از بهره بردرای و کلنگ زنی 674 طرح هفته دولت در سطح این استان خبر داد.

تغییر مسیر رودخانه در سوادکوه شمالی

تجاوز به حریم رودخانه اوتیجون و تغییر مسیر آن در سوادکوه شمالی با توجه به تجارب تلخ وقوع سیل در سال گذشته موجب نگرانی مردم منطقه و روستای مهدی آباد شده است.

مجید حسین زادگان استاندار مازندران

استناد نیوز / استاندار مازندران با بیان اینکه پیشنهاد ممنوعیت سفر در تعطیلات تاسوعا و عاشورا به این استان در ستاد مقابله با کرونا ارائه شده است، گفت: هم اکنون هتل ها و مهمانپذیرها به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل است.

سامان سوهانیان مدیرمسئول گروه رسانه ای استناد

سامان سوهانیان مدیرمسئول استنادنیوز؛ حلقه مفقوده مبارزه عملی با فساد، عدم حمایت از شکل گیری رسانه آزاد است، لذا در این خصوص نیازمند وضع قوانینی حمایتی از این حرفه و شغل خبرنگاری در مجلس شورای اسلامی و تغییر نگاه مدیریتی کشور هستیم.

صفحه1 از49

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار