طرح انتقال آب دریای خزر طرح گنگی است/ تصمیم‌گیران با تخصص، علم و فن مقابله می‌کنند

استناد نیوز، نماینده مردم ساری در مجلس گفت:طرح انتقال آب دریای خزر طرح گنگی است و تصمیم‌گیران به گونه‌ای دارند با تخصص، علم و فن مقابله می‌کنند؛ چرا تصمیم‌گیران وضعیت دریاچه ارومیه را مطالعه نمی‌کنند؟

بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی

استنادنیوز؛ «سعید لیلاز»، اقتصاددان چپ و از دستگیرشدگان فتنه 88 طی یادداشتی در شماره دوشنبه گذشته روزنامه آرمان ملی که با محتوای بررسی کارنامه اقتصادی رئیس‌جمهور روحانی نوشته شده، گفته است:

تبدیل کردن خزر به دریاچه ارومیه در دستور کار دولت تدبیر و امید /نابودی ماهی‌های خاویاری خزر

استناد نیوز، طرح انتقال آب خزر به سمنان" در دولت حسن روحانی مراحل پایانی خود را می‌گذراند و قرار است این طرح پرمخاطره در دولتی که رئیس آن از خطه سمنان است به سرانجام برسد.

تورم ۴۳ درصدی یعنی وضع اقتصاد بهتر شده است؟!

استنادنیوز؛ یک روزنامه اصلاح‌طلب ادعای رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت درباره بهتر شدن شرایط اقتصادی مردم را به چالش کشید.

فساد بیشتر از آن است که تصور می‌کردیم/موقعیت حساس برای احمد توکلی

استنادنیوز؛ دکتر احمد توکلی، فعال اصولگرا و از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی اخیراً طی اظهاراتی در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفته است:در جامعه ما مشکل اینجاست که فساد بیشتر از آن است که تصور می‌کردیم.

آلمان،‌ فرانسه و ایتالیا به دنبال ممنوع کردن ارز مجازی فیس‌بوک در اروپا

آلمان، ایتالیا و فرانسه به دنبال ممنوع کردن «لیبرا» ارز مجازی فیس‌بوک در اروپا هستند.

اکثر آمریکایی‌ها ترامپ را عامل خدشه‌دار کردن اعتبار آمریکا می‌دانند

استنادنیوز؛ اکثر آمریکایی‌ها معتقدند که تصمیم اخیر ترامپ در خارج کردن نظامیان آمریکایی از شمال سوریه، به اعتبار این کشور لطمه وارد کرده است.

مشهورترین تله‌های اطلاعاتی جهان؛ از «پوپ» تا «زم»/مرتبطان با آمدنیوز در دام ظرف عسل

استنادنیوز؛ چه کسی باور می کند دستگاه اطلاعاتی فرانسه حاضر شود اعتبار و برند خود را در میان نهادهای اطلاعاتی اروپایی و آمریکایی، با تقدیم دو دستی این مهره متوهم به ایران - آنهم به سپاه پاسداران- مخدوش کند!؟

نخست‌وزیر پاکستان: ترامپ خواست بین ایران و آمریکا میانجی‌گری کنم

استنادنیوز؛ نخست‌وزیر پاکستان ه در گفت‌وگو با یک رسانه آمریکایی گفت که رئیس‌جمهور آمریکا از او خواسته گفت‌وگو با ایران را تسهیل کند.

رئیس دستگاه قضا وزیران کشور و نیرو را محاکمه کند

استنادنیوز؛  نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست‌های وزرای نیرو و کشور در خصوص حق‌آبه‌داران اصفهان گفت: این دو وزیر باید محاکمه شوند.

اظهارات رئیس‌جمهور درباره دلار ۴۲۰۰ تومانی چقدر با واقعیت‌ها منطبق است؟

استنادنیوز؛ چرا از آن زمان تاکنون به ویژه پس از استعفای «ولی‌الله سیف» رئیس‌بانک مرکزی و «مسعود نیلی» دستیار ویژه سابق رئیس‌جمهور در امور اقتصادی، برای روشن شدن ماجرا، فایل صوتی جلسه منتشر نشده است؟

قاچاق سوخت در مقام نخست فهرست قاچاق کالاهای خروجی/ساماندهی خودروهای دپو شده در هاله ای از ابهام

استناد نیوز، سخنگوی قوه قضاییه گفت:وی ادامه داد: از اواخر نیمه دوم پارسال، قاچاق کالای خروجی به شدت افزایش یافته است که در این زمینه، سوخت، مقام نخست را دارد.

استراتژی دولت روحانی «ما نمی‌توانیم» است/در برخی وزارتخانه‌ها بدون وزیر هم آب از آب تکان نمی‌خورد

استنادنیوز؛ نماینده سابق مجلس با بیان اینکه متاسفانه دولت روحانی به دنبال سرابی به نام اتحادیه اروپاست گفت: استراتژی این دولت «ما نمی‌توانیم» است ولی اگر مدیرانی که دل در گرو جمهوری اسلامی کنار بروند، جوانان می‌توانند مشکلات را حل کنند.

کلهر؛ موانع و قوانین دست و پاگیر مرتفع شود/بایدبه جوانان و نخبگان اعتماد کرد

استنادنیوز؛ مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجمع عالی نخبگان ایران با اشاره به اینکه موانع و قوانین دست و پاگیر در ادارات باید مرتفع شود، گفت: بایدبه جوانان و نخبگان در صنعت و مدیریت کشور اعتماد کرد.

بعد از 30سال هیچ پیشرفتی در صنعت خودرو نکرده‌ایم/ قیمت خودرو با داخلی کردن قطعات ارزان می‌شود؟

 استنادنیوز؛ یک فعال صنعت قطعه با اشاره به میزگردهای تعمیق ساخت داخل گفت: این اقدامات گام مثبتی در صنعت خودرو و قطعه است اما باید توجه داشت که با اهداف مشخص و و درراستای تکنولوژی و فناوری روز باشد.

آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه/آمار تصادفات در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه بالاست

استناد نیوز،  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی را در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه تشریح کرد.

صفحه 1 از 41

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار