غیبت سوال‌برانگیز سومین تولیدکننده گاز دنیا در بازار جهانی/ مسئولان وزارت نفت ایران در خواب!

استنادنیوز؛ ایران با وجود دارا بودن حدود ۳۴ تریلیون مترمکعب ذخایر گاز اثبات شده و در حالی که سومین تولیدکننده گاز جهان است، نتوانسته در زمینه تجارت جهانی گاز سهم قابل توجهی به دست آورد.

چهره های شاخص انتخابات مجلس ساری و میاندرود

درحالی که حدود 70 روز تا آاز انتخابات مجلس یازدهم مانده است در تحلیلی اولیه به بررسی وضعیت کاندیداهای مطرح حوزه انتخابیه ساری و میاندورود می پردازیم

بابایی کارنامی؛ بودجه سال 99  تولید محور نیست/مجلس باید دولت پاسخگو تحویل جامعه دهد

استنادنیوز؛ یک کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی پیرامون بودجه سال 99 بیان داشت: بودجه سال 99  تولید محور نیست.

نه به تبلیغات کاغذی کاندیداهای مازندران

انتخابات مجلس یازدهم در پیش است و مسئله نگران کننده هر انتخاباتی تبلیغات از نوع کاغذی آن است که به هر نحو باید از خسارات آن کاسته شود

فیاضی؛مهمترین رقیب، مبارزه با جریان فساد ویژه خواران و رانت است

استنادنیوز؛ عبدالوحیدفیاضی در پاسخ به سوال که مهمترین رقیب خود در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد برای انتخابات را چه کسی می دانید؟ بیان داشت:مهمترین رقیب من، مبارزه با جریان فساد ویژه خواران و رانت می باشد.

بخش عظیمی از ظرفیت های تجاری و اقتصادی بنادر شمالی کشور خالی باقی مانده است

استناد نیوز، نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی خبرداد: در شرایط کنونی بخش عظیمی از ظرفیت های تجاری و اقتصادی بنادر شمالی کشور خالی باقی مانده که باید با برنامه ریزی در راستای فعال کردن آن ها به ویژه افزایش تعاملات تجاری با کشورهای حاشیه دریای خزر از جمله روسیه قدم برداشت.

یوسف نژاد و ادیانی

بسیاری از مردم و منتقدان، عملکرد مجلس دهم را ضعیف ارزیابی می کنند اما دلیل این عملکرد ضعیف چه بود؟ وظایف یک نماینده مجلس چیست؟

فیاضی؛ شفاف سازی اموال مسئولین اعتماد اجتماعی را افزایش می دهد

 استنادنیوز؛ نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:شفاف سازی اموال مسئولین اعتماد اجتماعی را افزایش می دهد.

آیا باید منتظر موازی‌کاری دیگری در دستگاه‌های دولتی بود؟

استنادنیوز؛ اصرار مجلس بر تغییر ماهوی لایحه دولت با موضوع «رفع نارسایی‌ها در امر واگذاریِ بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی» نتیجه‌ای جز ایجاد موازی‌کاری میان وزارتخانه‌های‌ مختلف و سازمان‌های دولتی با وزارت اقتصاد ندارد و درنتیجه موجب اختلال در فرآیند صدور مجوزها و قفل شدن فضای کسب‌وکار خواهد شد.

خبر نه چندان جالب برای کشاورزان؛ واردات برنج آزاد شد

استناد نیوز، بر اساس مصوبه وزارت صمت و ابلاغیه گمرک، واردات برنج به کشور آزاد شد، این درحالی است که برنجهای ثبت‌سفارش‌شده بعد از آذر ماه به‌صورت عادی ترخیص شده اما برنجهای ثبت‌شده قبل از این ماه همچنان باید در انبار تحت کلید باشند.

چه کسانی دلواپس بازداشت پسر آخوندی هستند؟

استنادنیوز؛ بازداشت مشاور و پسر وزیر سابق راه و شهرسازی و تایید آن توسط مقامات قوه قضاییه این پرسش را به ذهن متبادر می‌کند که چه کسانی فارغ از خانواده این متهمان نگران این اقدام هستند و احساس خطر می کنند.

مجلس، دولت را موظف به شفاف‌سازی درآمد حاصل از بنزین کند

استنادنیوز؛ مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق گفت: مجلس، دولت را موظف به شفاف سازی در خصوص درآمد و محل هزینه‌کرد منابع حاصل از سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ آن کند.

روحانی:ایران در اوج خودکفایی تولید بنزین به یک وارد کننده تبدیل می شد

استناد نیوز، ما امروز در تولید بنزین خودکفا هستیم و دولت یازدهم و دوازدهم تولید بنزین را از 52 میلیون لیتر در روز به 107 میلیون لیتر رساند یعنی تولید آن را بیش از 2 برابر کرد ضمن آن کیفیت آن هم بالا رفت. امروز ایران به صادرکننده بنزین و گازوئیل تبدیل شده است از اواخر سال آینده آن هم در شرایط تحریم به واردکننده آن تبدیل می شدیم.

محسن رضایی: تا کی برای کسانی هزینه دهیم که اقتصاد دستشان است ولی کاری نمی‌کنند؟

استنادنیوز؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تا کی باید برای کسانی هزینه بدهیم که اقتصاد و فرهنگ دستشان است و نه تنها کاری نمی‌کنند بلکه و خنجر هم‌می زنند و مشکلات را به گردن نظام هم می‌اندازند؟

امروز در جلسه شورای امنیت کشور اتصال اینترنت موبایل بررسی می شود

استنادنیوز؛ وزیر کشور با اشاره به اینکه در جلسه شورای امنیت برای اتصال اینترنت موبایل بحث خواهد شد، گفت: اینترنت ثابت در تمام کشور باز شده است و اینترنت موبایل 10 استان باز است.

هشدار رئیس گروه پسماند محیط زیست در خصوص بحران  پسماند در استان‌های شمالی

استناد نیوز، جوهرچی گفت: وجود زباله های زیاد باعث ایجاد بحران پسماند در استان های شمالی کشور به ویژه رودخانه های آنها شده است که نتیجه آن به خطر افتادن آبزیان دریایی و رودخانه ها است.

صفحه1 از43

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار