نحوه فورش سهام عدالت

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، ضمن تشریح جزئیات فروش این سهام، اعلام کرد: افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند سهام هر یک از شرکت‌ها را تا ۳۰ درصد انتخاب کرده و بفروشند اما افرادی که از طریق بانک نسبت به فروش اقدام می‌کنند نیازی به کد بورسی ندارند و با کد ملی ۳۰ درصد از ارزش سهام خود را بدون تعیین نوع سهام و به انتخاب بانک می‌فروشند.

سوگند اعضای هیئت رئیسه مجلس یازدهم

منتخبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعضای هیئت رئیسه سال اول مجلس را مشخص که بر این اساس قالیباف اولین رئیس مجلس یازدهم خواهد بود

رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر رعایت تقوا و انصاف و اجتناب از حبّ و بغض‌های شخصی و جناحی گفت: نه حقّی از مدیر و مجری خدوم و زحمت‌کش ضایع شود و نه اغماض و اهمالِ بی‌مورد صورت گیرد.

قیمت نفت 6 خرداد 99

کاهش محدودیت های اعمال شده برای کرونا در جهان و کاهش تولید نفت اوپک موجب افزایش قیمت جهانی نفت شده است و با ادامه این روند طی ماه های آینده بازار نفت به توازن خواهد رسید

بهرام نجفی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران

سرپرست اداره کل غله مازندران گفت: باتوجه به پتانسیلی که در کارخانجات آرد مازندران وجود دارد و با توجه به ایجاد منطقه آزاد در استان، ظرفیت مناسبی برای صادرات فراهم شده است

کریمی فیروجایی؛مجلس یازدهم با حذف قوانین درهم تنیده، قدرت و اقتدار نمایندگان مردم را در اعمال نظارت بر عملکرد دولت ارتقاء می بخشد

استنادنیوز؛ منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم گفت: مجلس آتی با تدوین سازوکار عملیاتی برای چابکی و بانشاطی کشور براساس بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب به مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی نظام اسلامی تبدیل خواهد شد.

ربیعی؛ دولت هیچ ارتباطی بین واگذاری‌ها و کسری بودجه‌اش برقرار نکرده است

استنادنیوز؛ سخنگوی دولت بیان دشت: همیشه قرار نیست که بورس با یک زاویه رو به بالا باشد و افت و خیز هم دارد، اما همه کسانی که دلمان برای کشور می سوزد بدانیم که راه حل این است که بتوانیم نقدیندگی مردم را به سمت حرکت سالم ببریم.

حسینقلی قوانلو رئیس صمت استان مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدت و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه برای رشد تولید علاوه بر تسهیلات بانکی باید از بازار بورس هم نهایت استفاده را برد، افزود: با رشد خوبی که بازار بورس دارد اکنون بسیاری از شرکت ها دیگر به دنبال تسهیلات بانکی 18 درصد نیستند و به راحتی از بازار سرمایه تامین میکنند. یکی از راه های خوبی است که صنایع استان هم می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند.

عزل رحمانی و ماجرای واعظی

روز گذشته رئیس جمهور دستور برکناری وزیر صنعت، معدن و تجارت را صادر کرد که این تصمیم واکنش رضا رحمانی را در نامه ای سرگشاده به همراه داشت و حواشی زیادی بوجود آورد

خسرو طالبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با بیان اینکه خطر ویروس کرونا همچنان پابرجا است، گفت: همه باید بتوانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح روستاهای سطح این استان این ویروس را ریشه کن کنیم.

حذف صفر از پول ملی

استنادنیوز/ همتی: با حذف چهار صفر از پول ملی، «ریال» به «تومان» تغییر می‌کند و بر اساس لایحه اصلاح ماده یک قانون پولی و بانکی کشور هرتومان معادل 10٫000 ریال واَضعاف آن «قران» خواهد بود و هر تومان معادل 100 قران می شود.

نصرالله دریابیگی دبیر خانه کارگر استان مازندران

دبیر اجرایی خانه کار و کارگر مازندران ضمن اشاره به حقوق یک میلیون و 800 هزار تومانی تصویب شده برای جامعه کارگری، گفت: یک فرد کارگر با این حقوق فقط کفاف خرج یک چهارم زندگی اش برآورده می شود و این کارگر برای جبران مابقی هزینه ها باید به شغل دوم روی آورد که همین مساله موضوع اشتغال را در کشور مخدوش خواهد کرد.

روحانی: همه دستگاه‌ها برای رونق کسب و کار، اشتغال و جهش تولید برنامه‌ریزی کنند

استنادنیوز؛  رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: همه دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های اقتصادی برای رونق کسب و کار، اشتغال و جهش تولید برنامه ریزی کنند.

دیوان محاسبات: هویت دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی مشخص است

استنادنیوز؛  دیوان محاسبات در اطلاعیه ای اعلام کرد که هویت دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی مشخص است.

دم خروس بیرون زد/توهین های مستقیم علیه فیاضی برای عقب نشینی/ عزم غوغاسالاران وابسته به افراد خاص برای ایجاد تنش و فرار از قانون

استنادنیوز؛ شاید یکی از انتخابات هایی که باید از آن به عنوان یک پدیده در یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی نام برد، انتخابات حوزه محمودآباد و نور است که در آن اعلام نتیجه انتخابات در آخرین ساعات  تعجب همه گروه های سیاسی و مردمی را برانگیخت و با اعتراض نفر دوم این رقابت هنوز آرای آن مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.

حرکت جهادی رئیس جدید هلال احمر کشور

استنادنیوز؛ امروز کشور عزیزمان در شرایطی به سر میبرد که تنها مدیریت جهادی و مدیر مردمی میتواند با تمامی فشار های بین المللی کشور را به افقی تعیین شده هدایت نماید.

صفحه1 از47

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار