متن پیام حضرت آیت الله خامنه ای پیرامون حادثه امروز پلاسکو / تلاش ها برای نجات جان گرفتارشدگان جهت دهی شود

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو و جان باختن عده ای از آتشنشانان فداکار اولویت اول تلاش ها را در جهت نجات گرفتارشدگان و رسیدگی به علل حادثه را در درجه بعدی اهمیت دانستند و از مسئولان خواستند وظیفه فوری خود را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند

به گزارش استناد نیوز درپی حادثه دردناک صبح امروز و آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو که به گرفتار شدن جمعی از آتش‌نشانان انجامید، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند. که متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

 

بسمه‌تعالی

حادثه‌ی دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است. شهامت و فداکاری آتش‌نشانانی که در عملیات نجات مردم، خود دچار حادثه‌ی خطیر شده و در حال فداکاری متعهدانه به امتحانی دشوار گرفتار آمده‌اند، دل را از تحسین و تمجید و نیز از نگرانی و اندوه، آکنده میسازد. در حال حاضر همه‌ی تلاشها باید برای نجاتِ جان گرفتار شدگان جهت‌دهی شود. رسیدگی به علل حادثه مسأله‌ی بعدی است. از همه مسئولان میخواهم همانگونه که در این چند ساعت، تلاش کرده‌اند کار مجاهدانه‌ی خود را ادامه دهند و وظیفه‌ی فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند. خداوند کمک فرماید ان‌شاءالله.

سید علی خامنه‌ای

۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۵

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار