مرگ یک کودک 16 ماهه در پرواز کیش _ رشت

  • کد خبر: 21102
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 06 مرداد 1395

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای خط مسافربری کیش- رشت در فرودگاه مهرآباد تهران خبر داد و گفت که هواپیما برای درمان یک کودک 16 ماهه به زمین نشست اما تلاش پزشکی ناموفق و کودک فوت کرد.

یک فروند هواپیمایی مسافربری صبح امروز از کیش به سمت رشت در حال پرواز بود که بدلیل بیماری یک کودک 16 ماهه ، این هواپیما مجبور شد در فرودگاه مهرآباد تهران نشست اضطراری انجام دهد.
وی بیان کرد: پس از نشست این هواپیما تکنیسین های اورژانس برای نجات جان کودک 16 ماهه اقدامات درمانی را انجام دادند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: عملیات احیا تکنیسین های اورژانس تهران نتیجه نداد و این کودک 16 ماهه در داخل هواپیما جان داد.
وی با بیان اینکه علت فوت این کودک 16 ماهه در دست بررسی است به نقل از والدین کودک گفت که این کودک در مراکز درمانی کیش نیز تحت مداوا قرار داشته و مرگ این کودک بدلیل مسمومیت غذایی نبوده بلکه این کودک بدلیل سابقه بیماری که از قبل داشته جان باخته است.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: شب گذشته نیز یک فروند هواپیما که از کشور اتریش به مقصد ابوظبی در حال پرواز بود به دلیل بدحالی پنج نفر از مسافران از جمله یک خانم باردار مجبور به فرود در فرودگاه مهرآباد شد و پس از اقدام های اولیه تکنیسین های اورژانس تهران به پرواز خود ادامه داد.

منبع:ایرنا

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار