\حساب مردم با تخریب کنندگان اموال عمومی جداست

  • کد خبر: 2110269
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 27 آبان 1398

استنادنیوز؛ حسینی عالمی با اعلام اینکه حساب مردم با تخریب کنندگان اموال عمومی جداست، تصریح کرد: اعتراضات مردم به صورت مسالمت آمیز و محترمانه مطرح شود.

 

دادستان مرکز استان مازندران خاطر نشان کرد: مسؤولان استانی و ملی باید به فکر رفع مشکلات استان باشند،درخواست‌های ما به صورت دو طرفه از مردم و مسؤولان است.

وی با اعلام اینکه مردم مسیر خودشان را از کسانی که دنبال شرارت و تخریب اموال عمومی هستند، جدا کنند، افزود: از مسؤولان انتظار داریم که به صورت جدی نظارت و کنترل اساسی روی کالاها و خدمات داشته باشند.

حسینی عالمی در ارتباط با رسیدگی نسبت به گرانی کالاها و خدمات به چه صورت است، پاسخ داد: از سازمان صمت و تعزیرات حکومتی پیگیر جلوگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات هستیم و درخواست ما به صورت مشخص کنترل قیمت‌ها است.

وی با اعلام اینکه به عنوان مدعی‌العموم پیگر جلوگیری از افزایش قیمت هستیم، گفت: این موضوعات به صورت جدی در جلسات متعدد مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دادستان مرکز استان با اشاره به حساسیت ایجاد شده نسبت به جلوگیری از فشار به مردم، گفت: افرادی که کسب و کار آنها ارتباط با سوخت بنزین دارد سهمیه‌های خاصی در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام اینکه متولیان اقتصادی مسؤول کنترل اقلام اساسی مردم هستند، بیان کرد: مراقبت‌های جدی در این زمینه در دستور کار است و این حساسیت‌ها با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری از جانب مسؤولان قضائی هم تشدید می‌شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار