• با حکم فیفا:

استقلال تهران از نقل و انتقالات زمستانی محروم شد

باشگاه استقلال تهران به دلیل دیرکرد در پرداخت بازیکنان خارجی خود از طرف فیفا با جریمه ممنوعیت از فعالیت در بازار زمستانی نقل و انتقالات مواجه شد.


باشگاه بزرگ استقلال تهران از سوی فیفا به علت بدهی به بازیکنان خارجی این تیم از نقل و انتقالات زمستانی محروم شده.

این تصمیم از سوی کمیته حل اختلاف فیفا به دلیل دیرکرد در پرداخت بدهی عادل شیحی بازیکن آلمانی این تیم در فصل گذشته گرفته شده است و مدیران استقلال زمانی که تصمیم داشتند کارت آی تی سی سرور چپاروف را دریافت کنند، از این موضوع مطلع شدند که در این پنجره نقل و انتقالات اجازه افزودن هیچ بازیکنی را به لیست خود ندارند.

باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی چند روز بعد از مهلت مقرر بدهی این بازیکن را پرداخت کرد که این تاخیر در پرداخت باعث شد تا آبی های پایتخت از سوی فیفا با این جریمه سنگین رو به رو شوند.

اکنون علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در آستانه بازی های حساس لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا اجازه استفاده از خرید های جدید خود را ندارد و این اتفاق و کم کاری مدیران استقلال بعد از قضیه لیست آسیایی این تیم یکی از بزرگترین رسوایی های مدیریتی این تیم به حساب می آید که در دوران مدیریت رضا افتخاری به ثبت رسیده است.
همچنین لازم به ذکر این حکم از سوی کمیته حل اختلاف فیفا قطعی است و آبی های تهرانی نمی توانند از بازیکنان جدید خود مانند آندرانیک تیموریان، سرور چپاروف و روزبه چشمی در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا استفاده کنند تا آبی ها شرایط دشواری را تا پایان فصل تجربه کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار