• معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندرامیرآباد در بازدید هیأت روسی تأکید کرد:

بندرامیرآباد حلقه اتصال توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری در دریای خزر

  • کد خبر: 2110663
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 آذر 1398

استناد نیوز، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع در بازدید هیأت بازرگانی روسی از استان سامارای روسیه ضمن تبیین قابلیت ها و توانمندیهای بندرامیرآباد بر توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر تأکید کرد.

 

 به گزارش  استناد نیوز ؛ حسین عظیمی صبح امروز ( ۲۰ آذرماه ۹۸ ) در جمع بازرگانان روسی با بیان اینکه مراودات تجاری دو کشور ایران و روسیه به واسطه بندرامیرآباد در سطح بالایی در چند سال اخیر قرار دارد از ایجاد سرای تجاری در استان سامارا روسیه برای نشان دادن ظرفیت های بی نظیر اقتصادی ، تجاری و بندری بندرامیرآباد خبر داد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندرامیرآباد با اشاره به اینکه تنوع کالاهای مبادلاتی باید در دستور کار بازرگانان دو کشور قرار بگیرد اظهار داشت بندر امیرآباد آمادگی کامل را جهت ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن را از روسیه و ارسال به سایر کشورها را داراست.

وی همچنین خواستار همکاری های بیشتر طرفین در زمینه الکترونیک ، مخابرات و تأمین قطعات الکترونیکی شد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک سطح مراودات تجاری و بازرگانی دو کشور با محوریت بندرامیرآباد و استان سامارا بیش از پیش افزایش یابد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار