علی نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش شد

  • کد خبر: 2110692
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 23 آذر 1398

استناد نیوز، مراسم معارفه سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی‌فر برگزار شد.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دویست و بیست و چهارمین نشست معاونین با معرفی مهدی علی‌نژاد به‌عنوان سرپرست جدید معاونت قهرمانی اظهار داشت: ایده و برنامه من از زمان معرفی به مجلس شورای اسلامی برای تصدی پست وزارت، جوانگرایی و تغییر نسل مدیریتی ورزش کشور بود و در این مدت توانستم میانگین سن مدیریتی ورزش کشور را تا حدود زیادی به‌خصوص در استان‌ها کاهش بدهم.

وی گفت: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش کشور است. علی‌نژاد کارنامه خوبی در ووشو داشته است و قطعاً با حمایت همه معاونین، مدیران ستادی و استانی و رؤسای فدراسیون‌ها موفق خواهد شد.

سلطانی‌فر گفت: در گفت‌وگوهایی که من با علی‌نژاد داشتم برنامه‌های مهم ورزش کشور را مطرح و بر آن تأکید کردم. مهم‌ترین خواسته‌های من از ایشان موفقیت کاروان ایران در المپیک و پارالمپیک، صعود تیم ملی و تیم امید به‌ترتیب به جام جهانی و المپیک و پیگیری جدی واگذاری استقلال و پرسپولیس است.

نظارت بر فدراسیون‌ها، نظارت و کنترل بیست و شش هزار باشگاه ورزشی بخش خصوصی، شورای برون‌مرزی و رعایت اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی و جلوگیری از اعزام‌های غیرضروری و رسیدگی و توجه به هیئت‌های ورزشی از دیگر موارد مهم مورد توجه و تأکید وزیر ورزش و جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان از خدمات محمدرضا داورزنی در 35 ماه مسئولیت این بخش تشکر کرد و گفت: از عملکرد او رضایت دارم و امیدوارم در والیبال کشور همچنان موفق باشد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار