۲۵ نامزد انتخابات مجلس در مازندران انصراف دادند

استناد نیوز، رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به افزایش ۳۷ درصدی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان گفت: ۲۵ نامزد انتخابات مجلس در مازندران انصراف دادند.

 

به گزارش استناد نیوز، حسین حسن‌نژاد پیش از ظهر امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه مازندران اظهار داشت: مجموع کل نامزدهای استان با احتساب 25 نفر انصرافی تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در مازندران به 393 نفر رسیده است.

وی افزود: از حیث تعداد نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم، 37 درصد رشد داشتیم و نسبت به دوره قبل افزایش داشته است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به اینکه بررسی صلاحیت نامزدها در هیئت‌های اجرایی در حال انجام شدن است، تصریح کرد: صلاحیت نامزدها در هیئت اجرایی به اطلاع نامزدها تا 27 آذر اعلام می‌شود.

حسن‌نژاد با بیان اینکه نامزدهای رد صلاحیت شده 4 روز فرصت اعتراض دارند، افزود: مدیران از امکانات دولتی بر له یا علیه نامزدها استفاده کنند با آنان برخورد می‌شود.

وی با اعلام اینکه رصد هزینه‌های انتخاباتی به صورت قانون باید پیاده‌سازی شود و هیئت‌های اجرایی و نظارت و دستگاه‌های مسئول بر وسع و توان خود رصد هزینه تبلیغاتی نامزدها انجام می‌شود، تصریح کرد: هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها رصد و در صلاحیت افراد اثرگذار است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی مازندران با اذعان به اینکه پس از اجرای طرح مدیریت سوخت، نظارت خوبی بر بازار انجام شده است، گفت: تقریبا رشد قیمت‌ها با افزایش قیمت در بازار تقریبا کند بوده است.

حسن‌نژاد با بیان اینکه افزایش چندین برابری برخی اقلام کالایی را قبول داریم، افزود: این افزایش قیمت در برخی کالاهای اساسی نظیر گوجه فرنگی به واسطه اینکه از فصل برداشت آن گذشته وجود داشته است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار