۲۵ نامزد انتخابات مجلس در مازندران انصراف دادند

  • کد خبر: 2110693
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 23 آذر 1398

استناد نیوز، رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به افزایش ۳۷ درصدی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان گفت: ۲۵ نامزد انتخابات مجلس در مازندران انصراف دادند.

 

به گزارش استناد نیوز، حسین حسن‌نژاد پیش از ظهر امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه مازندران اظهار داشت: مجموع کل نامزدهای استان با احتساب 25 نفر انصرافی تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در مازندران به 393 نفر رسیده است.

وی افزود: از حیث تعداد نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم، 37 درصد رشد داشتیم و نسبت به دوره قبل افزایش داشته است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به اینکه بررسی صلاحیت نامزدها در هیئت‌های اجرایی در حال انجام شدن است، تصریح کرد: صلاحیت نامزدها در هیئت اجرایی به اطلاع نامزدها تا 27 آذر اعلام می‌شود.

حسن‌نژاد با بیان اینکه نامزدهای رد صلاحیت شده 4 روز فرصت اعتراض دارند، افزود: مدیران از امکانات دولتی بر له یا علیه نامزدها استفاده کنند با آنان برخورد می‌شود.

وی با اعلام اینکه رصد هزینه‌های انتخاباتی به صورت قانون باید پیاده‌سازی شود و هیئت‌های اجرایی و نظارت و دستگاه‌های مسئول بر وسع و توان خود رصد هزینه تبلیغاتی نامزدها انجام می‌شود، تصریح کرد: هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها رصد و در صلاحیت افراد اثرگذار است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی مازندران با اذعان به اینکه پس از اجرای طرح مدیریت سوخت، نظارت خوبی بر بازار انجام شده است، گفت: تقریبا رشد قیمت‌ها با افزایش قیمت در بازار تقریبا کند بوده است.

حسن‌نژاد با بیان اینکه افزایش چندین برابری برخی اقلام کالایی را قبول داریم، افزود: این افزایش قیمت در برخی کالاهای اساسی نظیر گوجه فرنگی به واسطه اینکه از فصل برداشت آن گذشته وجود داشته است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار