نظارت دولت بر نحوه ارائه خدمات گازسوز کردن خودروها

  • کد خبر: 2110709
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 24 آذر 1398

استناد نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گازسوز کردن خودروها را با توجه به افزایش قیمت بنزین ضروری دانست و خواستار ساماندهی و نظارت دولت بر نحوه ارائه این خدمات شد.

 

به گزارش استناد نیوز، معصومه آقاپور علیشاهی  گازسوز کردن خودروها را با توجه به افزایش قیمت بنزین ضروری دانست و از آنجا که مخارج گازسوز کردن نیز پس از این گرانی افزایش پیدا کرده است، خواستار ساماندهی و نظارت دولت بر نحوه ارائه این خدمات شد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش یکباره قیمت گازسوز کردن خودروها به دلیل بالا رفتن تقاضا در جامعه است اما دولت با توجه به افزایش قیمت بنزین مانع این افزایش شود.

وی با ابراز نگرانی از اینکه در فصل‌های سرد سال گازرسانی به مصرف‌کننده قطع شود، افزود: دولت باید تمهیداتی بیاندیشید تا بتوانند به مشتریان و متقاضیان خدمت‌رسانی کند نه آنکه مردم را ترغیب به گازسوز کردن خودروهای‌شان کرده اما در زمستان بگوید؛ گاز نداریم. در این شرایط نارضایتی‌ها بیشتر خواهد شد.

به اعتقاد وی درصد استانداردسازی خودروهای دو گانه سوز بالا است و تاکنون مشکل خاصی برای این نوع از خودروها به وجود نیامده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس که معتقد است با توجه به گرانی بنزین باید تولید و عرضه خودروهای هیبریدی افزایش پیدا کند، اضافه کرد: اگرچه تعرفه‌های خودروها هیبریدی در قانون برنامه بودجه سال 98 کاهش پیدا کرد اما باید در بودجه 99 با همکاری دولت توجه ویژه‌ای به این خودروها جهت افزایش تولید و عرضه‌شان در کشور شود.





telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار