قدرداني فرماندار سيمرغ از حماسه بی مثال اجرای طرح مواسات وكمك مومنانه سپاه ناحيه شهرستان سيمرغ به مستمندان

  • کد خبر: 2111100074
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399

فرماندار شهرستان سیمرغ از خدمات و زحمات فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان سرهنگ جمشیدی در اجرای رزمایش کمک مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

مجتبی حبیب نژاد روشن روز چهارشنبه در جلسه ستاد پدافند زیستی کرونا،افزود:سپاه در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری پای کار آمده و با اجرای رزمایش سراسری کمک مومنانه،به فقرا و کسانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند،کمک کرده است.
وی با اعلام اینکه سپاه همواره نشان داده که در همه برهه‌های حساس یار و یاور مردم بوده و برای کمک به نیازمندان و محرومان جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند،گفت: سپاه با شناسایی یکهزار و 400 نیازمند در این شهرستان ،بسته های معیشتی را تهیه و بین افراد نیازمند و آسیب دیدگان بیماری کرونا توزیع کرده است.
فرماندار سیمرغ تصریح کرد :درخشیدن نیروهای فداکار و قهرمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان خدمت رسانی به ملت غیور و صادق جمهوری اسلامی ایران برگ زرین دیگری از تلاش های خالصانه پرسنل سپاه است،که امید به آینده را رونق می بخشد و پیوند بین مردم و نهادهای مردمی سپاه را مستحکم تر می کند.
حبیب نژاد در پایان از زحمات خالصانه سپاه در رزمایش کمک مومنانه که با تلاش شبانه روزی سپاه و بسیج تحت فرماندهی هوشمندانه آنان انجام شد تقدیر و تشکر کرد و گفت:از خداوند متعال برای آنان اجر اخروی و توفیق در عرصه دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی را مسئلت دارم .

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار