\کریمی؛مردم باید دغدغه ها و مشکلات خود را در مصوبات و رویکردهای خانه ملت ببینند

  • کد خبر: 2111100141
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 03 خرداد 1399

استنادنیوز؛ نماینده منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم بیان داشت: مردم بعنوان صاحبان اصلی انقلاب باید دغدغه ها و مشکلات خود را در مصوبات و رویکردهای خانه ملت ببینند.

 

علی کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم در گفتگوی، اظهار داشت: براساس ساز و کار تعیین شده و مبتنی بر نظرسنجی‌ها ی معتبر رویکرد مجلس یازدهم در راستای نیازهای عمده و اساسی مردم خواهد بود.

وی در این ارتباط یادآور شد: هم اکنون 65 تا 70 درصد مشکلات کشور ناشی از مسایل اقتصادی است.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور تاکید کرد: مردم بعنوان صاحبان اصلی انقلاب باید دغدغه ها و مشکلات خود را در مصوبات و رویکردهای خانه ملت ببینند.

وی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را بازوی مهم نمایندگان دانست و افزود: این مرکز باید در تعامل مستقیم با مردم و بویژه نخبگان کشور پژوهش های بنیادی و راهبردی را برای غنای مصوبات مجلس ارائه کند.

کریمی فیروزجایی یکی از ضعف های مشهود مجلس دهم را همراستا نبودن مصوبات آن با مطالبات مردمی عنوان و تصریح کرد: مجلس یازدهم بدور از هر گونه حواشی بر حل مشکلات ساختاری اقتصاد کشور و تامین نیازمندیهای مردم تمرکز می یابد.

کریمی تقویت بعد نظارتی مجلس شورای اسلامی را نیاز ضروری دانست و افزود: با تقویت بعد نظارتی مجلس کارآمدی دستگاههای اجرایی برای پیشبرد امور کشور و خدمت رسانی در بخشهای گوناگون افزایش خواهد یافت.

منتخب مردم بابل خاطر نشان کرد: تعامل سازنده و اثربخش نمایندگان مجلس شورای اسلامی با قوای دیگر برای عبور از مشکلات و چالش های پیش روی کشور راهبرد اساسی مجلس آینده است.

وی گفت: منتخبان مجلس آینده در نشست های همگرایی و وحدت پیش از بازگشایی رسمی خانه ملت بر اجماع نظر کلی پیرامون رویکردهای مجلس یازدهم تاکید کرد ند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار