• با آرای نمایندگان مجلس مشخص شد

سه نماینده مازندران در هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس / عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد

  • کد خبر: 2111100216
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 تیر 1399

با آرای نمایندگان اعضای هیأت رئیسه ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم شورای اسلامی در اجلاسیه اول انتخاب شدند که در این میان نام سه نماینده استان مازندران به چشم می خورد.

 به گزارش استناد نیوز، انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون‌های قضایی و فرهنگی پس از سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه انجام می‌شود.

اسامی اعضای هیأت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس به شرح زیر است:

کمیسیون عمران:

رئیس: محمدرضا رضایی کوچی

نایب رئیس اول: کمال علیپور خنکداری (نماینده قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ)

نایب رئیس دوم: منصور آرامی

دبیر اول: احمد جباری

دبیر دوم: آرا شاوردیان

سخنگو: سید البرز حسینی

کمیسیون اجتماعی:

رئیس: مهدی عیسی‌زاده

نایب رئیس اول: ولی اسماعیلی

نایب رئیس دوم: عباس گودرزی

دبیر اول: حسین حاتمی

دبیر دوم: اردشیر مطهری

سخنگو: علی بابایی کارنامی (نماینده ساری و میاندورود)

کمیسیون صنایع و معادن :

رئیس: عزت الله اکبری تالارپشتی

نایب رئیس اول: سید احمد رسولی نژاد

نایب رئیس دوم: علی جدی

دبیر اول: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی

دبیر دوم: بهزاد رحیمی

سخنگو: حجت اله فیروزی

کمیسیون شوراها و امور داخلی:

رئیس: محمدصالح جوکار

نایب رئیس اول: حسین بامیری

نایب رئیس دوم: محمدحسن آصفری

دبیر اول: فاطمه مقصودی

دبیر دوم: حسین خسروی

سخنگو: علی حدادی

کمیسیون اقتصادی:

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

نایب رئیس اول: سیداحسان خاندوزی

نایب رئیس دوم: کاظم موسوی

دبیر اول: انور حبیب‌زاده بوکانی

دبیر دوم: سیدغنی نظری

سخنگو: مهدی طغیانی

کمیسیون برنامه و بودجه:

رئیس: حمیدرضا حاجی‌بابایی

نایب رئیس اول: محمد خدابخشی

نایب رئیس دوم: سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی

دبیر اول: غلامحسین کرمی

دبیر دوم: آرش زره‌تن لهونی

سخنگو: محمدمهدی مفتح

کمیسیون بهداشت و درمان :

رئیس: حسینعلی شهریاری

نایب رئیس اول: علی اصغر باقرزاده (نماینده بابلسر و فریدونکنار)

نایب رئیس دوم: سید محمد پاک مهر

دبیر اول: فاطمه محمد بیگی

دبیر دوم: محسن فتحی

سخنگو: زهرا شیخی مبارکه

کمیسیون آموزش و تحقیقات:

رئیس: علیرضا منادی سفیدان

نایب رئیس اول: محمد وحیدی

نایب رئیس دوم: سید محمد مولوی

سخنگو: احمد حسین فلاحی

کمیسیون کشاورزی:

رئیس: سیدجواد ساداتی‌نژاد

نایب رئیس اول: جلال محودزاده

نایب رئیس دوم: محمدجواد عسکری

دبیر اول: احد آزادی‌خواه

دبیر دوم: سید صادق طباطبایی‌نژاد

سخنگو: معین‌الدین سعیدی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رئیس: مجتبی ذوالنوری

نایب رئیس اول: عباس مقتدای خوراسگانی

نایب رئیس دوم: شهریار حیدری

دبیر اول: یعقوب رضازاده

دبیر دوم: علی علیزاده

سخنگو: ابوالفضل عموئی

کمیسیون انرژی :

رئیس: فریدون عباسی دوانی

نایب رئیس اول: موسی احمدی

نایب رئیس دوم: احمد مرادی

دبیر اول:هادی بیگی نژاد

دبیر دوم: عبدالعلی رحیمی

سخنگو: مالک شریعتی





telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار