نظرسنجی ارزیابی عملکرد کلی شهرداری ساری

 • کد خبر: 2111100274
 • چاپ
 • تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 تیر 1399

حدود یک سال پیش با رای اعضای شورای شهر ساری، عباس رجبی به صندلی مدیریت شهرداری تکیه زد، عملکرد کلی رجبی را در این مدت چگونه ارزیابی می کنید؟

به گزارش استناد نیوز، ارزیابی و مدیریت عملکرد یکی از مباحث مهم در مدیریت و ابزار مناسبی برای ارتقای عملکرد کارکنان و سازمان به حساب می‌آید. از آنجایی که هدف نهایی تمام مدیران و مسئولین در مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران جلب رضایت مردم می باشد، آگاهی از میزان توفیق در رسیدن به این هدف مهم می‌تواند در جهت شناسایی مسائل و مشکلات سازمان مفید واقع شده و انگیزه ای در جهت ارائه راه‌کارهای عملی برای حل مشکلات ایجاد خواهد کرد.

از این رو استناد نیوز قصد دارد در این نظرسنجی از مخاطبین خود، رضایت‌مندی شهروندان ساروی در سه شاخص مهم اجتماعی- فرهنگی، عمرانی و خدماتی را که تأثیر مستقیمی در کیفیت زندگی شهر و در نتیجه رضایت شهروندان دارد مورد ارزیابی قرار دهد و در آینده بر مبنای این نظرسنجی دلایل رضایت یا عدم رضایت شهروندان نسبت به عملکرد شهرداری ساری در بخش های مختلف، مورد تحلیل کارشناسی قرار خواهد گرفت تا به مجموعه مدیریت شهری در جهت رفع مشکلات و تقویت نقاط مثبت کمک شود.

لذا از شهروندان عزیز ساروی و افرادی که شناخت کافی نسبت به این شهر دارند تقاضا می شود با شرکت در این نظرسنجی ما را همراهی نمایند. قابل ذکر است این نظرسنجی جامعیت نداشته و تنها نظر مخاطبین سایت استناد نیوز می باشد و به هیچ عنوان قابل استناد در ارزیابی های رسمی نخواهد بود.

تذکر : هر فرد تنها یک بار می تواند در نظرسنجی شرکت کرده و یک گزینه را انتخاب نماید.

تذکر: تیم فنی استناد دائما آرای ثبت شده را بررسی و آرایی که با روش های تقلب ثبت گردند از نتایج نهایی حذف خواهند شد.

میزان رضایت شما از عملکرد کلی شهرداری ساری به چه صورت است؟

نظرسنجی میزان رضایت شما از عملکرد کلی شهرداری قائمشهر

چه میزان از عملکرد کلی شهرداری جویبار رضایت دارید؟ / نظرسنجی

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات (3)

 • مهدی

  کاری ازشون ندیدیم که به چشم بیاد

 • امیر

  ب علت اینکه بنده در یه شرکت میراپ پی حفاری فاضلاب مشغول شدم عدم مجوز شهرداری باعث شد ک بنده امروز به من گفتن چون هنوز شهرداری ب شرکت بابت حفاری مجوز نداده شما فعلا سرکار نیا ایا خدارو خوش میاد اقای رجبی هرروز میگن شما جلسه داری چه جلسه ای ک شما یه وقت نمیزاری ک این مشکل حل میشد و مشکلات فاضلاب مردم هم حل میشد ما هم بیکار نمیشدیم خدا جای حق نشسته

 • ساروی ریکا

  سلام
  مدیران قبلی شهرداری ساری هعم خوب بودن خداییش ولی ایشون تا اینجای کار یه فاکتور مثبت داشت اونم این بود که دروغ نگفته و پایبند به شعارش بوده. مثلا همون روز اول که اومئد گفت با فساد در شهرداری ساری مبارزه میکنم و همینکارو کرد.
  دمش گرم خداییش
  همین که یک مدیر دزد نباشه خودش کافیه . شنیدم آدم قدرتمند و قوی ای هستش
  امیدوارم بتونه سال های سال بمونه و شهر ساری رو آباد کنه.

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار