• به مناسبت هفته دولت؛

3 طرح عمرانی و خدماتی در قائمشهر به بهره برداری رسید

  • کد خبر: 2111100354
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 03 شهریور 1399

در دومین روز از هفته دولت و در روز دوشنبه با حضور مسئولین شهرستانی 3 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش استناد نیوز ؛ فرماندار قائمشهر هم در مراسم افتتاح ۲ جایگاه سوخت گفت : جایگاه سوخت شهر ارطه در فضایی به مساحت یکهزار متر مربع و هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد تومان به بهره برداری رسید که از این میزان اعتبار یک میلیارد تومان از محل تسهیلات بانکی بوده است.

یحیی یوسف پوربا اعلام اینکه برای احداث این جایگاه ۲ سکو با چهار نازل سوختگیری نصب شده است ، افزود : با بهره برداری از این جایگاه هشت نفر به صورت مستقیم مشغول کار شدند.

وی با بیان اینکه جایگاه سوخت ۲ منظوره دیگر هم در جاده کیاکلا به بهره برداری رسیده ، گفت : این جایگاه در فضایی به مساحت یکهزار متر مربع با نصب ۲ نازل سوختگیری و ۲ نازل سی ان جی به بهره برداری رسیده است.

فرماندار قائمشهر با اشاره به اینکه جایگاه بنزین با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره برداری رسید، افزود : برای جایگاه سی ان جی هم یک میلیارد تومان هزینه شده است که در این جایگاه ها ۶ نفر به صورت مستقیم صاحب شغل شده اند.

همزمان با دومین روز از هفته دولت باشگاه بدنسازی با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان در روستای قراخیل هم به بهره برداری رسیده است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار