\انهدام باند کلاهبرداری شرکت‌ هرمی در رامسر

  • کد خبر: 2111100499
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 14 آبان 1399

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی تحت عنوان "کیو نت" در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سید موسی حسینی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گروهی تحت عنوان شرکت هرمی " گلدکوئیست - کیونت " در رامسر ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی رامسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند که تعداد زیادی از اعضای شرکت هرمی با ترفندهای مختلف و به بهانه ایجاد اشتغال برای جوانان از نقاط مختلف کشور به عضوگیری در سطح شهرستان رامسر اقدام می کنند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت : با شناسایی دفتر و محل فعالیت این افراد که در یکی از ویلاهای سطح شهر بوده ، ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل پلیس های تخصصی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه ۱۳ متهم به فعالیت در این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

وی افزود : متهمان که همگی اهل یکی از استان های جنوب شرقی کشور هستند ، در بازرسی از محل سکونتشان کتاب های مختلف، جزوه ، لپ تاپ و... که مخصوص استفاده از این شرکت ها بوده کشف شد.

سرهنگ حسینی گفت : در تحقیقات اولیه، متهمان دستگیر شده به بزه ارتکابی خود اعتراف و اذعان داشتند که هریک از اعضا موظف بود حداقل ۲ نفر را عضو کند و مبالغ کلاهبرداری شده را براساس برآوردی داشته اند به حساب های متفاوت منتقل می کردند.

وی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان هر کدام با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند.

 

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار