\آغاز اجرای طرح تعطیلی کسب کارهای گروه های ۲ و ۳ و ۴از فردا در شهرستان سوادکوه

  • کد خبر: 2111100519
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 19 آبان 1399

سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه از آغاز طرح تعطیلی مشاغل گروه ۲و ۳و ۴ از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۹۹/۸/۲۰ در شهرستان خبر داد و گفت: سلامت شهروندان در اولویت کاری و برنامه قرار دارد .


به گزارش استناد نیوز، عین الله طالبی، افزود: به دنبال وخامت اوضاع و عادی انگاری رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در تجمعات غیر ضرور، نظارت و اعمال محدودیتهای کرونایی تشدید خواهد شد و" فعالیت گروههای شغلی ۲، ۳ از روز سه شنبه ساعت ۱۸ ممنوع خواهد بود و در صورت عدم توجه و ادامه فعالیت، این مشاغل مشمول جرایم سنگین و تعطیلی درازمدت خواهند شد.
وی با اشاره به تعطیلی بازار های هفتگی که از هفته گذشته در دستور کار قرارگاه ستادی مبارزه با بیماری کرونا شهرستان قرار گرفته تصریح کرد: باشگاه و مراکز گردشگری تعطیل هستند و رستوران فقط به صورت برون بر می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
سرپرست فرماندار سوادکوه تاکید کرد: تا کنون ۹ واحد خبازی متخلف،۵ قهوه خانه و قلیان سرا و بیش از ۶ واحد صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند پلمب شدند،نظارت و بازرسی ها به صورت مستمر ادامه دارد.
طالبی با اشاره به محدودیت های تردد در آخر هفته ها و ایام تعطیل ادامه داد: در روزهای پایانی هفته بخشداران،دهیاران با همکاری نیروی انتظامی،بسیج،سپاه و میراث فرهنگی طرح های محدودیت تردد را در دهستان های سطح شهرستان اجرا می کنند.
وی خاطر نشان کرد: ضدعفونی معابر ،خیابان ها،حمل نقل عمومی درون شهری در دستور کار روزانه شهرداری ها قرار دارد و ممنوعیت ارائه خدمات به تمام دستگاه های اجرایی ،واحد های صنفی به افراد فاقد ماسک ابلاغ شده و در صورت مشاهده تخلف با مدیران برخورد قانونی می شود.
سرپرست فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه درمانگاه ها و بیمارستان شهدا زیراب بیماران شهرستان های همجوار را پوشش می دهند تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی به مسافران، و بیماران شهرستان های دیگر کار کادر درمان شهرستان را سخت تر می کند و لازم است مردم شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی کادر درمان را یاری رسانند.
این مسئول با اشاره به گیت های ایست و بازرسی در مناطق مختلف روستایی افزود: از ورود افراد غیر بومی به مناطق روستایی شهرستان جلوگیری می شود.
طالبی در پایان از اجرای طرح مانور ماسک با همکاری ائمه جمعه ،خیرین،سمن ها خبر داد و گفت: در روستاها دهیاران موظف هستند طرح پدافند زیستی را با همکاری پایگاه مقاومت اجرا کنند

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار