چاپ کردن این صفحه


2 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در سیمرغ بستری هستند / کلید طرح اقناع سازی

  • کد خبر: 2111100809
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 25 دی 1399

فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه آمار بیماران کرونایی در سطح این شهرستان کاهش یافته است، گفت: روند ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان رو به کاهش است که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.


مجتبی حبیب نژاد روشن روز پنج شنبه در گفت و گو با استناد نیوز با بیان اینکه این بیماری در دی ماه روند کاهشی داشته است، افزود: از ابتدای این ماه تاکنون تعداد بستری بیماران کرونایی در سطح این شهرستان به 2 نفر و فوتی به صفر رسیده است.
وی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح این شهرستان همچنان تاکید کرد و گفت: از مردم درخواست می شود برای قطع این بیماری از دورهمی خانوادگی جلوگیری و از ماسک استفاده کنند.
فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی آخرین وضعیت بیماری کرونا در حال رصد است، افزود: در طرح شهید سلیمانی قرنطینه خانگی در حال اجرا است و کالاهای مورد نیاز برای بیماران کرونایی و خانواده هایشان تامین می شود.
حبیب نژاد با اشاره به اینکه خوشبختانه اصناف پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، ادامه داد: طرح ممنوعیت تردد خودروها با پلاک غیربومی در سطح این شهرستان در حال اجرا شدن است.
وی در پایان با اعلام اینکه طرح اقناع سازی از 2 هفته گذشته در سطح این شهرستان کلید خورده است، گفت: در راستای اقناع سازی مردم تیم هایی متشکل از پایگاه های مقاومت، دهیاری ها، خانه بهداشت در سطح روستاها در حال فعالیت هستند.

telegram estenadnews