\بزرگترین پایانه صادرات محصولات کشاورزی کشور در مازندران افتتاح می شود

  • کد خبر: 2111100967
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 29 بهمن 1399

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، گفت: بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی کشور فردا پنج شنبه 30بهمن ماه به صورت ویدئو کنفرانسی و به دستور رئیس جمهوری افتتاح می شود.


به گزارش استناد نیوز؛ مهندس حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر، افزود:مجموعه روماک گستر پارس، نخستین و بزرگترین پایانه صادرات محصولات کشاورزی در سطح کشور می باشد که توسط ریاست محترم جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.
وی گفت: این پایانه در شهرستان جویبار واقع شده که برای راه اندازی آن 720 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، تصریح کرد: با راه اندازی پایانه صادرات محصولات کشاورزی کشور برای 300 نفر اشتغال ایجاد می شود.
مهندس قوانلو اظهار داشت: در این مرکز که توسط بخش خصوصی و با ظرفیت سالانه 364 هزار تن ساخته شده است سورتینگ و بسته بندی میوه ، تولید جعبه کارتن، انجماد محصولات پروتئینی صورت می گیرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطر نشان کرد: با توجه حجم تولید بالای مرکبات و کیوی در شمال کشور و تولید انواع میوه در استان قطعاً با افتتاح این مجموعه که در آن از تکنولوژی های نوین و به روز ترین دستگاه ها مطابق آخرین استاندارد های بین المللی استفاده شده، شاهد حضور پررنگ تری در بازارهای جهانی خواهیم بود.
وی در پایان یادآور شد: آغاز به کار پایانه صادراتی روماک که در مساحت 31 هکتاری در شهرستان جویبار ساخته شده است روز پنج شنبه با حضور زادبوم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، مسئولین استانی و توسط ریاست محترم جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار