نتیجه تایید یا رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در قائمشهر

  • کد خبر: 2111289
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 21 دی 1398

کدام کاندیداها صلاحیتشان تایید شد؟ کدام کاندیداها از ادامه رقابت انتخاباتی باز ماندند؟ سوالاتی که ذهن بسیاری بخصوص هواداران کاندیداها را درگیر خود کرده است

به گزارش استنادنیوز، 21 دیماه پایان فرصت بررسی احراز صلاحیت کاندیداها توسط هیات نظارت بر انتخابات استان است و قرار است ساعت 22 امشب نتیجه به نامزدها ابلاغ شود، اما اخبار غیر رسمی و البته از منابع معتبر از ردصلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت بسیاری از چهره های مطرح حکایت دارد.

در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ اخبار رسیده حکایت از بازماندن چهره های شاخص از ادامه رقابت انتخاباتی توسط هیات نظارت دارد که البته این پایان کار بررسی ها نیست و فرصت اعتراض باقی خواهد بود.

در آخرین اخبار رد صلاحیت حداقل 5 چهره شاخص قطعی به نظر می رسد که برخی از آن ها سابقه نمایندگی مجلس در دوره های گذشته را داشته اند. هرچند روز گذشته برخی از این افراد برای رایزنی خود را به پایتخت رسانده اند که البته از اشاره به نام آن ها تا اعلام رسمی تایید شدگان معذوریم.

* در مجموع 16 نفر صلاحیتشان مورد تایید هیات نظارت استان قرار گرفت.

* از بین نمایندگان ادوار مجلس تا کنون تنها صلاحیت عبدالله رضیان احراز شده است.

* علی ادیانی نماینده فعلی قائمشهر که از تهران نام نویسی کرده در صورت تایید ممکن است به حوزه انتخابیه خود برگردد.

گویا شورای نگهبان در عزم خود برای پاک سازی مجلس آینده از نمایندگانی با شاعبه های مالی مصمم است و بیشتر رد صلاحیت های صورت گرفته نیز مربوط به این حوزه می باشد که دیگر شانس چندانی برای تایید مجدد نمی توان برای این دسته متصور شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات (1)

  • حسین ملکی

    قرار بود شورای نگهبان اسامی را ساعت 24 اعلام کند پس چی شد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار