\
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از سردار سردار حاجی زاده حمایت قاطع کرد

  • کد خبر: 2111325
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 دی 1398

 استناد نیوز-سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات خود مبنی بر دست های پنهان در سقوط هواپیمای مسافری اوکراین گفت: مصاحبه من پیش از مصاحبه سردار حاجی زاده صورت گرفته بود و با مصاحبه رییس هوافضای سپاه پاسداران ابهامات این موضوع روشن شد.

 

به گزارش استناد نیوز، سید حسین نقوی حسینی در جلسه علنی امروز-دوشنبه- مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام همدردی با خانواده های قربانیان تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی و حادثه سقوط هواپمیای مسافری اوکراین از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه هوافضای سپاه تشکر کرد و گفت: حمایت قاطع خود را از سردار موشکی ایران سردار حاجی زاده اعلام می کنم.

وی افزود: هدف من از مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها مبنی بر اینکه دست های پنهان در حادثه هواپیمای اوکراین نقش داشته است، برائت سپاه از این حادثه و اعلام وجود عامل نفوذ یا خرابکاری در این حادثه بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مصاحبه من با این خبرگزاری پیش از گفت وگوی سردار حاجی زاده انجام گرفته بود بنابر این پس از توضیحات وی و توضیحات سردار سلامی در مجلس، موضوع این سانحه روشن شد.

وی همچنین با اشاره به حضور سفیر انگلیس در میان اجتماع کنندگان دانشگاه امیر کبیر خطاب به وزیر امور خارجه و رییس جمهور ی اظهار داشت: سفیری که در امور داخلی کشور برخلاف حقوق دیپلماتیک دخالت کند، باید از کشور اخراج شود.

telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار