• مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مازندران:

بازارچه متمرکز فروش تولیدات بانوان در مازندران برپا می شود

  • کد خبر: 2111350
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 دی 1398

استناد نیوز - مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مازندران گفت: بازارچه متمرکز برای عرضه و فروش محصولات تولیدی زنان در استان برپا می شود.

 

به گزارش استناد نیوز، سمیه قاسمی طوسی بعدازظهر دوشنبه در نشست با مشاوران امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به اینکه بازارچه متمرکز برای عرضه و فروش تولیدات بانوان استان برپا می‌شود، نبود فضای دائمی عرضه و فروش محصولات و تولیدات بانوان را از مهمترین مشکلات در استان بیان کرد.

وی با بیان اینکه بازارچه خوداشتغالی بانوان همزمان با دهه فجر در استان برپا می‌شود، گفت: راه اندازی این بازارچه در حمایت از تولیدات زنان سرپرست خانوار و بانوان استان مفید خواهد بود.

قاسمی تقدیر از زنان شاخص در تمامی حوزه‌ها و زنان کارآفرین را از مهمترین برنامه‌های ویژه هفته زن بیان کرد و افزود: کنگره جهانی محور مقاومت، تقدیر از مادران سرپرست خانوار از دیگر برنامه‌ها به مناسبت هفته زن است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران یادآور شد: همچنین به مناسبت هفته زن تاکنون ۱۹ ویژه برنامه پیشنهاد شده است و با توجه به همزمانی برنامه‌های دهه فجر و هفته زن، برنامه‌ها به صورت متمرکز اجرا می‌شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار