درخواست ۱۳ناشر خارجی برای چاپ کتاب درباره سردار سلیمانی

  • کد خبر: 2111355
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 دی 1398

استناد نیوز، مدیر انتشارات و آژانس ادبی پل گفت: پس از شهادت سردار سلیمانی توسط آمریکایی‌ها، تاکنون ناشرانی از ۱۳ کشور خواسته‌اند اثری را درمورد وی برای ترجمه معرفی کنیم.

 

 به گزارش استناد نیوز ، مجید جعفری اقدم مدیر انتشارات و آژانس ادبی پل در گفتگو با برنامه رادیویی تقاطع فرهنگ که از شبکه رادیویی فرهنگ پخش شد، گفت: پس از شهادت سردار سلیمانی که خبر آن به خبرِ یک جهان تبدیل شد، تعدادی از ناشران و آژانس‌های ادبی دنیا که با ما در ارتباط هستند، از ما پرسیدند آیا اثری در ایران هست که ایشان را به‌صورت کامل معرفی کند؟

وی افزود: تاکنون ناشرانی از ۱۳ کشور از جمله ترکیه، مصر، الجزایر، آذربایجان، صربستان، انگلیس، آمریکا، سوریه، لبنان، قزاقستان، گرجستان، ایتالیا و فرانسه از ما خواسته‌اند کتابی به آنها در مورد معرفی کنیم که درباره شهید سلیمانی باشد که آنها بتوانند این کتاب را ترجمه کنند. اما متاسفانه در حال حاضر کتاب جامعی در مورد سردار سلیمانی که حق مطلب را ادا کند، وجود ندارد.

مدیر انتشارات پل با بیان اینکه تعدادی از ناشران در حال حاضر درصد تالیف کتاب‌هایی در مورد سردار سلیمانی هستند، گفت: ما به‌دنبال اثری پژوهشی و مستند هستیم تا بتوانیم این کتاب را به ناشران دیگر کشورها معرفی کنیم؛ کتابی که بتواند شخصیت و اقدامات سردارسلیمانی را به‌طور جامع و کامل برای افکار عمومی جهان تبیین کند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار