برگزاری مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر امروز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور وزیر ارشاد در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور چهره های هنری، عصر امروز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم برگزیدگان بخش های مختلف رقابتی جشنواره معرفی می شوند و کارنامه کاری جشنواره سی و پنجم هم بسته شد.

 

بخش مسابقه جوانان

 

طراحی گریم

 

ثمین سالک برای طراحی گریم نمایش «دوازده»

سمیه ارقبایی برای طرای گریم نمایش «یتیم خانه فونیکس» برگزیده  

سوگل بهرام‌پور برای طراحی گریم نمایش «چرخه سودایی»

 

طراحی لباس

زری کریمی برای طراحی لباس نمایش «حسن کچل و چهل گیس»

سیامک دورانی برای طراحی لباس نمایش «یتیم خانه فونیکس» برگزیده

 فائزه کاظمی برای طراحی لباس نمایش «چرخه سودایی»

 

طراحی نور

شهاب مهربان‌پور برای طراحی نور نمایش «لوسیا» برگزیده

 عبدالحمید امراللهی برای طراحی نور نمایش «دا»

مجید سیادت برای طراحی نور نمایش «مرثیه‌ای برای سین گاف»

 

طراحی صحنه

فرشید جعفری و محمدرضا رادمند برای طراحی صحنه نمایش «آشپزخانه»

سیاوش عالی‌پور برای طراحی صحنه نمایش «سرگذشت نا به هنگام زنی که مدام می‌خندید» تقدیر

داود مورگان برای طراحی صحنه نمایش «یتیم خانه فونیکس» برگزیده

 داریوش پیرو برای طراحی صحنه نمایش «نگاهمان می‌کنند»

 

بازیگری مرد

محمدرضا خادمی برای بازی در نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم»

محمدرضا صولتی برای بازی در نمایش‌های «اکسیژن» و «یتیم خانه فونیکس»

حسین پورکریمی برای بازی در نمایش «چهل گیس و حسن کچل» برگزیده  

کاظم سیاحی برای بازی در نمایش «هاروی»

مسعود کرامتی برای بازی در نمایش‌های «هاروی» و «نگاهمان می‌کنند»

 

بازیگری زن

ساناز موسوی برای بازی در نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می‌خندید» تقدیر

 ندا محمدی برای بازی در نمایش «یتیم خانه فونیکس»

پانته‌آ مرزبانیان برای بازی در نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» برگزیده

 دُنا تارُفی برای بازی در نمایش «دال»

شیدا خلیق برای بازی در نمای «نگاهمان می‌کنند» تقدیر

 

نمایشنامه نویسی

سیاوش عالی‌پور برای نگارش نمایشنامه «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می‌خندید»

محمدرضا طاهری و فاطمه رضایی برای نگارش نمایشنامه «دا» برگزیده  

نغمه ثمینی برای نگارش نمایشنامه «نگاهمان می‌کنند»

ابوالفضل حاجی‌علی‌خانی برای نگارش نمایشنامه «خوب، بد، زشت»

مهسا غفوریان و مهدی ضیاء چمنی برای نگارش نمایشنامه «اکسیژن» تقدیر

 

کارگردانی

سیاوش عالی‌پور برای کارگردانی نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می‌خندید»

رسول کاهانی برای کارگردانی نمایش «اسکورسیزی»

شکوفه طاهری برای کارگردانی نمایش «کابوس شب نیمه تابستان»

محمد نیازی برای کارگردانی نمایش «یتیم خانه فونیکس»

افشین زمانی برای کارگردانی نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم»

 

بخش مسابقه مرور

 

طراحی گریم

تینا بخشی برای طراحی گریم نمایش «چیدا»

مجید ادراکی برای طراحی گریم نمایش «مرگ آنجل‌ها» تقدیر

 مرتضی غلامی برای طراحی گریم نمایش «آکواریوم کانگورو»

 

موسیقی

گروه موسیقی نمایش «آکواریوم کانگورو» احسان آنالویی برای موسیقی نمایش «چیدا» برگزیده  

عنایت‌الله خادم بشیری برای موسیقی نمایش «ناسور»

هادی عامل و امیر صدیقیان برای موسیقی نمایش «افسانه ببر»

 

طراحی لباس

سمانه احمدی مطلق برای طراحی لباس نمایش «چیدا» تقدیر

 مژگان عیوضی برای طراحی لباس نمایش «ناسور»

پریندخت عابدین‌نژاد برای طراحی لباس نمایش «مهراوه عشق»

محبوبه هادی برای طراحی لباس نمایش «افراسیاب»

 

طراحی نور

رضا حیدری برای طراحی نور نمایش «ناسور»

علی قربانی فرد برای طراحی نور نمایش «افراسیاب» تقدیر

 امیر امیدی راد برای طراحی نور نمایش «قاقمان»

محسن اردشیر برای طراحی نور نمایش «مرگ آنجل‌ها»

 

طراحی صحنه

سعید حسنلو برای طراحی صحنه نمایش «پرسه‌های موازی»

سینا ییلاق بیگی برای طراحی صحنه نمایش «ناسور»

روح الله امامی برای طراحی صحنه نمایش «زمستان بود» تقدیر

مرتضی نجفی برای طراحی صحنه نمایش «قاقمان» برگزیده  

روح الله امامی برای طراحی صحنه نمایش «چیدا»

 

بازیگری مرد

امین ابراهیمی برای بازی در نمایش «زمستان بود»

علی پوراحمدیان برای بازی در نمایش «زمستان بود»

سعید زندی برای بازی در نمایش «گاهی» تقدیر

 احمد نقره برای بازی در نمایش «چریکه چیای هالوز»

هدایت هاشمی برای بازی در نمایش «افسانه ببر» برگزیده

 اصغر همت برای بازی در نمایش «پرتره مرد ریخته»

علیرضا آراء برای بازی در نمایش «ناسور» تقدیر

 

بازیگری زن

الهام شعبانی برای بازی در نمایش «خواب زمستانی» تقدیر

 منیره آلاداغی برای بازی در نمایش «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»

نسیم ادبی برای بازی در نمایش «ناسور» برگزیده

 ندا قاسمی برای بازی در نمایش «گاهی»

رویا میرعلمی برای بازی در نمایش «ناسور»

الهام نامی برای بازی در نمایش «پرسه‌های موازی» تقدیر

 

نمایشنامه نویسی

رئوف دشتی برای نگارش نمایشنامه «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»

خیرالله تقیانی‌پور برای نگارش نمایشنامه «ناسور»

امین ابراهیمی برای نگارش نمایشنامه «زمستان بود»

پیام لاریان برای نگارش نمایشنامه «پرسه‌های موازی» تقدیر

باقر سروش برای نگارش نمایشنامه «پستو» تقدیر

 

کارگردانی

رضا حسینی برای کارگردانی نمایش «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»

افسانه زمانی برای کارگردانی نمایش «ناسور»

احسان ملکی برای کارگردانی نمایش «چیدا»

پیام لاریان برای کارگردانی نمایش «پرسه­های موازی»

امین ابراهیمی برای کارگردانی نمایش «زمستان بود»

 

بخش مسابقه محیطی، تعاملی، آلترناتیو و دیگر گونه های تئاتر بیرونی

 

تئاتر محیطی

الف- طراحی فضا و فضاسازی

سیما شیبانی برای نمایش «پرواز عمود کبوتر دریایی دودی»

حسین توازنی‌زاده برای نمایش «پروانه»

سعید بهنام و نسیم ریاضی و نسرین فرشباف برای نمایش «برگرد مرا ببین» برگزیده

 

ب- طرح و ایده

پویا پیرحسینلو برای نمایش «پرواز عمود کبوتر دریایی»

حسین توازنی‌زاده برای نمایش «پروانه» برگزیده

 سعید بهنام و نسیم ریاضی و نسرین فرشباف برای «برگرد مرا ببین»

 

ج- بازیگری زن

تینا یونس‌تبار، پرستو قربانی و آبان حسین‌آبادی برای نمایش «پروانه» برگزیده

 مارال عبادی و نیلوفر ندایی برای نمایش «برگرد مرا ببین» تقدیر

 بیتا معیریان برای نمایش «خرده ریز»

 

د- بازیگری مرد

احسان بیات‌فر برای نمایش «خرده ریز»

مرتضی ضرابی برای نمایش «خرده ریز» تقدیر

بانی‌پال شومون برای نمایش «برگرد مرا ببین» برگزیده  

 

هـ- کارگردانی

سعید بهنام خانیکی و نسیم ریاضی و شیرین فرشباف برای کارگردانی نمایش «برگرد مرا ببین»

سارا کریمیان اقبال برای کارگردانی نمایش «خرده ریز»

حسین توازنی‌زاده برای کارگردانی نمایش «پروانه»

 

تئاتر خیابانی

الف- موسیقی

احمد جعفری برای نمایش خیابانی «مستند پخش نشده میرزا» برگزیده

علی سینا رضانیا برای نمایش «فیش» تقدیر

 نوید لاهیجی، هامون نقیبی، علی حاج صادقی، ماهان خوش طبع و سینا رمضان‌زاده برای نمایش «از بس که جان ندارد»

رامین عبداللهی و مهیار قنبری برای نمایش «چهار طبقه»

 

ب- طراحی فضا و فضاسازی

مسعود براهیمی و جلال کاشانی برای نمایش «زیرزمین» برگزیده

 امیر امینی برای نمایش «از بس که جان ندارد»

علی محمد رادمنش برای نمایش «اَرَتَ»

 

ج- طرح و ایده

کاوه مهدوی برای نمایش «فیش» برگزیده

مسعود براهیمی برای نمایش «زیرزمین» تقدیر

 محمد ناظری برای نمایش «از بس که جان ندارد»

 

  د- بازیگری زن

رستا رضوی برای نمایش «فیش»

دلارام ترکی برای نمایش «زیرزمین»

مارال ایزدبخش برای نمایش «هرچی سنگه مال پای لنگه»

 

هـ- بازیگری مرد

مهدی ضیائیان‌پور برای بازی در نمایش‌های «مستند پخش نشده میرزا» و «چهار طبقه»

احمد صمیمی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»

فرامرز قلیچ خانی برای نمایش «فیش» برگزیده

 محمدهادی عطایی برای نمایش «چهار طبقه»

پیمان صفرزاده برای نمایش «زیرزمین»

امین چاه شوری برای نمایش «هرچی سنگه مال پای لنگه»

 

و- کارگردانی

محمدهادی عطایی برای نمایش «چهار طبقه»

مسعود براهیمی برای نمایش «زیرزمین»

ابوالفضل طبسی برای نمایش «بزم و رزم»

 

بخش مسابقه بین الملل

طراحی گریم و ماسک

ماریا حاجیها برای طراحی گریم نمایش «کابوس حضرت اشرف»

سارا اسکندری برای طراحی گریم نمایش «رویای نیمه شب تابستان» برگزیده

سهیلا باجلان برای طراحی و ساخت ماسک نمایش «خوشبختی­های کوچک سوسک شدن»

کامران خلج برای طراحی و ساخت ماسک نمایش «مستأجر»

ماریتا گولومهوا برای طراحی ماسک نمایش «من، سیزیف» تقدیر

 

موسیقی

بهرنگ عباسپور برای موسیقی نمایش «رویای نیمه شب تابستان»

فرشاد فزونی برای موسیقی نمایش «خوشبختی­ های کوچک سوسک شدن» برگزیده

هانا کامکار برای موسیقی نمایش «نامه ­های عاشقانه از خاورمیانه»

 

طراحی لباس

شیما میرحمیدی برای طراحی لباس نمایش «رویای نیمه شب تابستان» برگزیده

جوانا جاسکوروکا برای طراحی لباس نمایش «همسرایی یتیمان»

فرزانه عاقلی برای طراحی لباس نمایش «خوشبختی ­های کوچک سوسک شدن»

 

طراحی صدا

فرشاد فزونی برای طراحی صدا نمایش «جاودانگی»

بامداد افشار برای طراحی صدا نمایش «دیابولیک رومئو و ژولیت»

لیزاوربلن برای طراحی صدا نمایش «یک» برگزیده

 

طراحی صحنه

ستاره امینیان و اولیور فرانز برای طراحی صحنه نمایش «مستأجر»

سیامک احصایی برای طراحی صحنه نمایش «خانه ابری»

امیرحسین دوانی برای طراحی صحنه نمایش «صور اسرافیل» برگزیده

جوانا جاسکوروکا برای طراحی صحنه نمایش «همسرایی یتیمان»

مصطفی کوشکی برای طراحی صحنه نمایش «رویای نیمه شب تابستان» تقدیر

 

بازیگری مرد

مرتضی اسماعیل کاشی برای بازی در نمایش «مستأجر»

کاظم سیاحی برای بازی در نمایش «صور اسرافیل»

پارسا پیروزفر برای بازی در نمایش «ماتریوشکا» برگزیده

علیرضا کی­منش برای بازی در نمایش «رویای نیمه شب تابستان»

صادق ملکی برای بازی در نمایش­ های «رویای نیمه شب تابستان» و «کابوس حضرت اشرف»

 

بازیگری زن

نگار عابدی برای بازی در نمایش «یرما»

فاطمه نقوی برای بازی در نمایش­ های «صور اسرافیل» و «دیابولیک رومئو و ژولیت» برگزیده

مریم نیک آیین برای بازی در نمایش «جی»

نانا بوتخوزی برای بازی در نمایش «در اعماق»

مارین ون هولک برای بازی در نمایش «از زیرزمین تا پشت بام»

 

نمایشنامه نویسی

سیاوش پاکراه برای نگارش نمایشنامه «صور اسرافیل» تقدیر

حسین پاکدل برای نگارش نمایشنامه «کابوس حضرت اشرف» برگزیده

نادر برهانی مرند و فرهاد امینی برای نگارش نمایشنامه «خوشبختی ­های کوچک سوسک شدن»

باقر سروش برای نگارش نمایشنامه «رویای نیمه شب تابستان»

ستاره امینیان برای نگارش نمایشنامه «مستأجر»

 

کارگردانی

دیوید دوایشویلی برای کارگردانی نمایش «در اعماق»

سیامک احصایی و حمید پورآذری برای کارگردانی نمایش «خانه ابری»

عامر مسافر آستانه برای کارگردانی نمایش «صور اسرافیل»

جرزی زون برای کارگردانی نمایش «همسرایی یتیمان»

 

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری سعید اسدی از ۱ تا ۱۲ بهمن ماه برگزار شد.


telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

بنر کبابی ایوک

آخرین اخبار