استاندار مازندران وظایف منطقه‌ای برای معاونانش تعریف کرد

  • کد خبر: 2111422
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 26 دی 1398

استناد نیوز - استاندار مازندران با تقسیم استان به سه ناحیه شرق ، مرکز و غرب ، هر یک از معاونانش را به عنوان " معاون معین " یکی از این مناطق تعیین کرد تا ضریب پاسخگویی و سرعت بخشی به حل مسایل و مشکلات استان را افزایش دهد.

 

 به گزارش استناد نیوز، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه احکام معاونانش را به عنوان معاون معین این سه منطقه صادر کرد و یک نسخه از آن را در اختیار رسانه ها قرار دارد.

استانداری مازندران دارای سه معاونت " سیاسی ، امنیتی و اجتماعی " ، " هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع " و " هماهنگی امور عمرانی "است .

استاندار مازندران هدف از تعیین معاون معین برای مناطق سه گانه استان را " تسهیل در پیگیری امور مربوط به برنامه های توسعه‌ای و تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم " عنوان کرد.

بر اساس احکام صادره ، معاونان استاندار با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان معین مناطق انتخاب شده اند.

در این احکام همچنین بر ضرورت همکاری معاونان معین مناطق با فرمانداران و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در ایفای مطلوب وظایف تاکید شده است.

خیریانپور در غرب

استاندار مازندران " حسن خیریانپور " معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع خود را با حفظ سمت به عنوان معاون معین شهرستان‌های غربی استان شامل رامسر ، تنکابن ، عباس آباد ، کلاردشت ، چالوس و نوشهر منصوب کرد.

رازجویان در مرکز

حسین زادگان همچنین " مهدی رازجویان " معاون هماهنگی امور عمرانی خود را به عنوان معاون معین شهرهای مرکزی مازندران شامل بابل ، آمل، سیمرغ، جویبار ، بابلسر، فریدونکنار ، محمودآباد و نور منصوب کرد.

حسن نژاد در شرق

استاندار مازندران " حسین حسن نژاد " معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی خود را هم به عنوان معاون معین مناطق شرقی استان شامل شهرستان‌های ساری ، قائمشهر ، بهشهر، نکا ، میاندرود، سوادکوه ، سوادکوه شمالی و گلوگاه منصوب کرد.

مازندران ۲۲ شهرستان با حدود ۶۰ نقطه شهری و بیش از چهار هزار پارچه روستا و آبادی دارد. جمعیت استان هم حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار