امام جمعه موقت ساری خواهان روشن شدن ابعاد سانحه هوایی شد

  • کد خبر: 2111429
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 27 دی 1398

استناد نیوز - امام جمعه موقت ساری خواهان مشخص شدن ابعاد سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران شد که منجر به شهادت 176 تن از سرنشینان آن انجامید .

 

 به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در نماز جمعه شهر ساری گفت : این حادثه قلب مردم ایران را جریحه دار کرد و مسئولان باید ابعاد این سانحه هوایی ر ا به درستی مورد بررسی قرار دهند.
وی احتمال دست داشتن آمریکا در این سانحه را دور از ذهن ندانست و افزود : امروز مردم ما انتظار دارند تا حقایق این حادثه برای آنها مشخص شود و به آنها نیز اطلاع رسانی درستی صورت گیرد.
امام جمعه موقت ساری گفت : نباید سقوط این هواپیما زمینه ساز تضعیف نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شود، چرا که نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای استراتژیک و راهبردی نظام جمهوری اسلامی است و نباید تضعیف شوند.
وی افزود : ملت ایران اجازه نمی دهند که نیروهای مسلح کشورش با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی به هر بهانه ای تضعیف شود و از نیروهای مسلح خود حمایت خواهند کرد.
یوسف پور اظهار داشت : ایران اسلامی در غم و ماتم سردار دل‌ها در تب و تاب است و همچنان جایگاه این شهید در ایران و جهان می‌درخشد.
وی ویژگی اصلی شهید سلیمانی را عدم وابستگی حزبی و جناجی بیان کرد و افزود : حضور مردم در تشییع این شهید نشانگر زنده بودن انقلاب و انقلابی گری در کشور است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار