ضرب الاجل استاندار برای رفع مشکلات شهرک صنعتی ساری

  • کد خبر: 2111452
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 دی 1398

استناد نیوز- استاندار مازندران برای رفع مشکلات شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری ضرب الاجل 10 روزه تا 2 ماهه با توجه به وظایف دستگاههای اجرایی و خدمات رسان و نام بردن از آنها ، تعیین کرده است.

 

به گزارش استناد نیوز ، مشکلات واحدهای تولیدی و مسایل زیربنایی شهرک صنعتی ساری از موضوعاتی بود که در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست احمد حسین زادگان در محل این شهرک برگزار شد ، مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ، برخی مدیران ستادی استانداری ، مدیران مسئول و برخی واحدهای تولیدی - صنعتی و اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی ساری حضور داشتند ، مسایل و مشکلات زیربنایی شهرک نظیر راه ورودی شهرک، راه های دسترسی و ملزومات آن، زباله و زباله سوز، ارزش افزوده، فیبر نوری و مخابرات، برق، خط انتقال آب، تامین اجتماعی و مسایلی از این دست مطرح شد.

استاندار مازندران پس از شنیدن مسایل و مشکلات به شرکت مخابرات 10 روز مهلت داد تا به طور کامل مشکل فیبر نوری جهت پوشش اینترنتی و مخابراتی شهرک را حل کند.

شرکت برق هم ملزم شد تا طی 2 ماه آینده روشنایی لازم و دیگر مشکلات مرتبط با برق شرکت را به طور کامل رفع نماید.

تکمیل رمپ ورودی شهرک از سوی راه و شهرسازی و خط کشی مسیر منتهی به شهرک از سوی راهداری هم ضرب الاجل های دیگری بود که توسط استاندار برای این دو دستگاه مشخص شد.

بر اساس این گزارش ، قرار شد سایر مسایل و مشکلات شهرک صنعتی ساری هم با توجه به الزمات و بستر قانونی از سوی دستگاههای متولی پیگیری و حل شود.

شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری در زمینی با وسعت 133 هکتار احداث شده و هم اکنون ۱۷۲ واحد بهره بردار در آن فعالیت دارند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار