باشگاه کارآفرینان نوجوان در قائمشهر راه‌اندازی شد

  • کد خبر: 2111512
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 03 بهمن 1398

 استناد نیوز– باشگاه کارآفرینان نوجوان روز پنج‌شنبه با حضور مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران ، مدیرکل فنی و حرفه ای و مسئولان شهرستانی با هدف فعالیت خلاقانه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در قائمشهر راه اندازی شد.

 

 به گزارش استناد نیوز، مدیر آموزش و پرورش قائمشهر در این مراسم با بیان اینکه در این باشگاه اساتید به دانش آموزان آموزش های مهارت محور و کارآفرین ارائه می دهند ، افزود : در باشگاه کارآفرینان نوجوان تعداد ۶۷ دانش آموز دختر و ۴۰ دانش آموز پسر در پایه های هفتم و هشتم به مهارت آموزی مشغول خواهند شد .

هوشنگ اصغریان با اشاره به مشارکت اداره کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی با آموزش و پرورش گفت که در این باشگاه دانش آموزان مشاوره کسب و کار می بینند تا دانایی های خود را تبدیل به اشتغال کنند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران در این مراسم گفت: باشگاه کارآفرینان مازندران در شهرستان قائمشهر با هدف فعالیت خلاقانه نوجوانان و فرهنگ کارآفرینی شروع به کار کرده است .

کامران اصغری با اعلام اینکه حضور دانش آموزان در این باشگاه انگیزه ما را برای ارتقاء باشگاه کارآفرینان در سطح این استان افزایش می دهد ، گفت : باشگاه کارآفرینان نوجوان در قائمشهر می تواند در گام اول به بیش از یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز تعلیم و مشاوره ارائه دهد .

وی در پایان با اشاره به اینکه در این باشگاه اساتید به دانش آموزان مشاوره ارائه می دهند ، افزود : این طرح فرصت مناسبی است تا بتوانیم مهارت های که نیاز کشور و حتی استان است را به دانش آموزان ارائه دهیم و در این طرح افزایش خلاقیت نوآوری دانش اموزان هم بسیار حائز اهمیت است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار