بازتاب متوقف کردن پروازها از ایران به مقصد چین در رسانه های ترکیه

  • کد خبر: 2111747
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 13 بهمن 1398

استناد نیوز- خبر توقف پروازها از ایران به چین و بالعکس در روزهای گذشته بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه داشت.

 

 به گزارش استناد نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی با تیتر " به دلیل ویروس کرونا، ایران پروازهای خود به چین را متوقف کرد"، نوشت: به نوشته خبرگزاری رسمی ایران در چارچوب تدابیر اتخاذی برای مقابله با ویروس کرونا پروازها به چین را متوقف کرد.

این خبرگزاری به نقل از سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران نوشت: پروازهای رفت و برگشت از ایران به چین بطور موقت متوقف شده است.

پایگاه اینترنتی "صباح" نیز در این زمینه با اعلام توقف پروازهای ایرانی به چین، نوشت: با حضور اسحاق جهانگیری معاون رییس جمهوری اسلامی ایران نشستی با برخی وزیران کابینه جهت بررسی مقابله با ویروس کرونا ترتیب داده شده است.

پایگاه اینترنتی "سول " هم در خبر خود با تیتر " ایران پروازهایش به چین را متوقف کرد" نوشت: پروازها از ایران به چین و بالعکس بطور موقت متوقف شده است .

این پایگاه با اشاره به اینکه در ایران هیچ موردی از ویروس کرونا مشاهده نشده است به نقل از نمکی نوشت: ایران هفتاد دانشجوی ایرانی در شهر ووهان چین را نیز به ایران منتقل خواهد کرد و دو هفته در قرنطینه نگه خواهد داشت.

پایگاه خبری ، خبر ترک، پایگاه خبری بیگون نت، پایگاه خبری کردستان ۲۴ نت، پایگاه خبری خلق تی وی ۲۴ و دهها پایگاه خبری دیگر نیز خبر یاد شده را با تیتر " ایران، پروازهای خود به چین را متوقف کرد" به اطلاع مخاطبین خود رسانده اند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار