توزیع بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی

  • کد خبر: 2111923
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 18 فروردين 1399

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی تهیه گردیده است.


به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران یکشنبه 10 فروردین ماه طی گفتگویی از توزیع بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان این استان خبرداد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تبریک ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس (ع) که به روز جانباز نامگذاری شده است اظهار کرد: جانبازان، غیرت، دلیری و مردانگی را از حضرت عباس آموختند و نمونه بارز رشادت آنان را در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.
مظلومی با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و به منظور ارتقای سلامت جامعه هدف گفت: 54 هزار اقلام بهداشتی شامل 26 هزار و 440 عدد ماسک و 28 هزار و 380 دستکش و هزار و 308 لیتر مواد ضد عفونی کننده برای جامعه ایثارگری تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: همچنین 600 عدد پک برای جانبازان عزیز نخاعی استان تهیه و در درب منزل به آنان تحویل داده شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با بنیادهای تابعه، در طول ایام نوروز بصورت تلفنی با جامعه ایثارگری در ارتباط بوده و مسائل درمانی و بهداشتی و شرائط جسمانی این عزیزان را مورد رسیدگی و پیگیری قرار می دهیم.
مظلومی در پایان با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری مد ظله العالی به سال ((جهش تولید)) گفت: با شناسایی ظرفیت های استانی و بکارگیری همه توانمندی، تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در حوزه اشتغال و... به کار خواهیم گرفت.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار