• مسابقات جام جهانی کشتی آزاد

شروع طوفانی تیم ملی کشتی آزاد ج.ا.ایران

نتایج دور اول مسابقات مقدماتی رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.


رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از ساعت 9 صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه شروع شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان خواهد رسید.

دیدارهای دور اول مقدماتی این رقابت ها برگزار شد که در گروه A تیم آذربایجان با نتیجه 4 بر 4 و با امتیاز فنی 32 به 29 مقابل تیم روسیه به پیروزی رسید (دو تیم در امتیاز مثبت برابر بودند) و تیم آمریکا نیز با نتیجه 7 بر یک از سد تیم گرجستان گذشت.
در گروه B این رقابت ها نیز تیم ایران با نتیجه قاطع 8 بر صفر تیم ترکیه را مغلوب کرد و تیم مغولستان نیز با نتیجه 7 بر یک مقابل تیم هند به پیروزی رسید.

نتایج دیدارهای بالا به شرح زیر است:

گروه A:

آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5
61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک
70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10
74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2
86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2
97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک
61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک
70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر
74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2
86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر
125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13

گروه B:

ایران 8- ترکیه صفر
57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5
65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10
86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک
97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر


مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر

همچنین برنامه دور دوم مرحله مقدماتی این رقابت ها که عصر امروز برگزار می شود به شرح زیر است:

ساعت 18:15:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت 19:25:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران


telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

بنر کبابی ایوک

آخرین اخبار