• به دلیل برف و یخبندان؛

مدارس استان گیلان یکشنبه اول اسفند هم تعطیل شدند / ادارات استان گیلان باز خواهند بود

گیلان یکی از استان هایی است که به شدت درگیر بارش برف در روزهای اخیر بوده و ارتفاع برف در بعضی نقاط این استان به 2 متر رسیده که باعث ادامه دار شدن تعطیلی مدارس شد

 به گزارش استناد نیوز، شاهین رهنما رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با اعلام خبر تعطیلی برخی مدارس استان گیلان به دلیل بارش سنگین برف و یخبندان گفت: به دلیل بارش شدید برف ،برودت هوا ،یخبندان و مشکل تردد همه مقاطع تحصیلی مدارس شهرهای آستانه اشرفیه،اطاقور،دیلمان،رحمت آبادو بلوکات،لشت نشا،کوچصفهان،سنگر،خمام،خشکبیجار،ناحیه 1 و2 رشت، رودبنه،سیاهکل، عمارلو و لاهیجان فردا یکشنبه اول اسفندماه در شیفت صبح و عصر تعطیل است. وی خاطرنشان کرد: همچنین مدارس ابتدایی شهرهای: رودسر، کلاچای، رحیم آباد، لنگرود، کومله، رستم آباد ، چابکسر، املش، شفت، فومن و تولمات در شیفت صبح و عصر تعطیل می باشد.

رهنما افزود: فعالیت آموزشی در دیگر مقاطع آموزش و پرورش استان گیلان فردا صبح با یک ساعت تأخیر آغاز می شود.

لازم به ذکر است همه عوامل اجرایی مدارس موظفند در مناطق تعطیل اعلام شده ، حضور داشته و با همیاری انجمن اولیا و مربیان نسبت به برف روبی سقف مدارس و رفع مشکلات احتمالی اقدام کنند.

 

همچنین استاندار گیلان در مورد تعطیلی ادارات استان گفت: فردا همه ادارات استان باز است اما ممکن است با تاخیر شروع به کار کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار