نتایج برترین آزادکاران ارمنستان و اعلام آمادگی کیتویف 31 ساله برای المپیک

نایب قهرمان المپیک 1996 آتلانتا که به تازگی سرمربی تیم ملی ارمنستان شده است اعلام کرد نفرات برتر رقابت‌های قهرمانی کشتی آزاد شانس زیادی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی اروپا خواهند داشت.

* نفرات برتر مسابقات کشتی آزاد قهرمانی ارمنستان به شرح زیر است:

وزن 57 کیلوگرم: گاریک بارسقیان
وزن 61 کیلوگرم: ولادیمیر فرانگولیان
وزن 65 کیلوگرم: ناریک سیرونیان
وزن 70 کیلوگرم: والتر مارگاریان
وزن 74 کیلوگرم: گریگور گریگوریان
وزن 86 کیلوگرم: وایک تامرازیان
وزن 97 کیلوگرم: گئورگی کیتویف
وزن 125 کیلوگرم: آندرانیک گالستیان

* اعلام آمادگی کیتویف 31 ساله برای حضور در المپیک توکیو

گئورگی کیتویف قهرمان سال 2007 جهان و نفر سوم بازی‌های المپیک 2008 پکن که در المپیک ریو توفیق چندانی نداشت مصمم است همچنان در یک المپیک دیگر نیز برای تیم ارمنستان کشتی بگیرد.

کیتویف که به گرگ قفقاز مشهور است، بعد از قهرمانی در وزن 97 کیلوگرم ارمنستا گفت: درست است 31 سال سن دارم، اما این قدرت و انگیزه را در خودم می‌بینیم که همچنان تا یک المپیک دیگر در صحنه رقابت‌ها حضور داشته باشم. بعد از قهرمانی در ارمنستان در جام یاشاردوغو کشتی خواهم گرفت و سپس خود را آماده حضور پر قدرت در قهرمانی اروپا و در نهایت جهانی سال 2017 خواهم کرد.

آزادکار ارمنستانی که تا سال 2013 برای روسیه کشتی می‌گرفت از کایل اسنایدر قهرمان آمریکایی المپیک و سعداله‌یف قهرمان جهان و المپیک که قصد دارد در وزن 97 کیلوگرم کشتی بگیرد به عنوان حریفان ممتاز یاد کرد و گفت: کشتی جنگ لحظه‌هاست و هر فردی از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند موفق خواهد شد؛ به همین منظور قصد دارم با خلق شگفتی در میان بهترین‌ها جا داشته باشم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار