• کواکبیان؛

گروه های اصلاح طلب برای انتخابات هماهنگ می شوند / مشکل ما در برجام دلواپسان داخلی هستند

مشکل بزرگ ما ترامپ نیست، برجام ادامه دارد و ترامپ حق تغییر و یا پاره کردن آن را ندارد، نظام بین‌المللی و اتحادیه اروپا به او اجازه این کار را نمی‌دهد. مشکل دلواپسان هستند

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در پانزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری که صبح امروز در مجتمع آدینه تهران برگزار شد،‌گفت: هشتمین دوره شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری امروز آغاز می‌شود و فکر می‌کنم هیچ حزب اصلاح‌طلبی تاکنون به این تعداد کنگره برگزار نکرده باشد و ما در تمام سال‌های فعالیت کنگره برگزار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: کنگره هشتم حزب مردم‌سالاری سال 88 برگزار شد. مسئولین امنیتی به ما می‌گفتند که فلان کس به این مراسم نیاید و یا مطمئن هستید که می‌خواهید کنگره را برگزار کنید و نهایتاً ‌ما این کار را کردیم.

 

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: در این کنگره آقای کروبی نیز حضور پیدا کرد و در همان زمان با من تماس گرفتند که بغل دستی‌تان نباید به مراسم می‌آمد و من گفتم که مهمان حبیب خداست.

وی افزود: آقای کروبی با اینکه وقت سخنرانی هم نداشت، خود بالای تریبون رفت و گفت که ما آقای احمدی‌نژاد را قبول نداریم اما چون مقام معظم رهبری ایشان را تأیید کرده ما نیز او را به رسمیت می‌شناسیم که این خبر مثل بمب ترکید.

کواکبیان یادآور شد: ما در سخت‌ترین شرایط حزب را پیش بردیم و اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم قرار داریم فعالیت خود را با قدرت هرچه بیشتر ادامه خواهیم داد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری با تأکید بر هماهنگی گروه‌های اصلاح طلب در انتخابات پیش رو، گفت: برای ما اصل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است و ان‌شاءالله با همین وحدت در انتخابات‌های پیش رو کار خود را ادامه می‌دهیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه مشکل امروز ما ترامپ نیست ، مشکل دلواپسان داخلی هستند، افزود: برجام ادامه دارد و ترامپ حق تغییر و یا پاره کردن آن را ندارد چون نظام بین‌المللی و اتحادیه اروپا به او اجازه این کار را نمی‌دهد اما گویا بعضی در داخل کشور از پاره کردن برجام خوشحال می‌شوند.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری یادآور شد: آقای احمدی‌نژاد در طول این سال‌ها 9 بار به سازمان ملل رفت اما آقای هاشمی یک بار هم این سفر را نداشت و فقط یک سفر به عربستان سعودی انجام داد که فضای خوبی برای زائران ایرانی پس از آن سفر ایجاد شد. در این شرایط در تمام این سال‌ها هر یک از مقامات خارجی به ایران سفر می‌کرد اول ملاقات با آقای هاشمی را درخواست داشت.

وی در پایان گفت: ممکن است صندلی آقای هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت نظام پر شود اما جای ایشان در کشور پر نمی‌شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار