سردار نقدی در پی شکایت سید محمد خاتمی احضار شد

سردار نقدی در پی شکایت سید محمد خاتمی احضار شد

وکیل مدافع سید محمد خاتمی از شکایت موکلش از سردار نقدی و احضار جهت رسیدگی به شکایت خبر داد

سیدمحمد انجام، وکیل‌مدافع سیدمحمد خاتمی گفت: حسب اعلام شعبه رسیدگی‌کننده با توجه به بخشنامه قوه قضاییه مبنی بر احضار فرماندهان و مقامات نظامی دارای درجه سرداری از طریق دفتر ویژه ستاد کل نیروهای مسلح در دفتر مقام معظم رهبری مراتب احضار سردار نقدی به آن دفتر اعلام شده است.

وی افزود: تاکنون متهم به مرجع قضایی مراجعه‌ای نداشته و حسب درخواست آن دفتر مستندات پرونده نیز برای آن دفتر ارسال‌ شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه سوم بهمن سال جاری در نشست خبری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا حجت‌الاسلام و المسلمین محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات از سردار نقدی شکایت کرده و پرونده ای در این رابطه تشکیل شده است؟‌ گفت:‌ بله، این شکایت ثبت شده و در دادسرا تعقیب می‌شود. هر فردی که تظلم‌خواهی و شکایت کند، طبعا به آن رسیدگی خواهد شد. این پرونده نیز در مرحله مقدماتی است و رسیدگی به آن در صلاحیت خود مرجع رسیدگی‌کننده است. بسیاری از متهمان و مجرمان را داشته‌ایم که حکم علیه‌شان صادر شده بود و خودشان علیه دیگری شکایت کرده‌اند، حتی آن‌ها در زندان بوده‌اند، ولی توانستند با شکایت‌شان طرف دیگر را محکوم کنند.

 

منبع: ایسنا

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار