• مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران

امیدوارم نساجی مقابل خونه به خونه و دست نشان پیروز شود / مایلی کهن یقه من را از پشت گرفت

رمضانی، مدیرعامل نساجی در مورد حواشی بعد از دیدار تیم خود با ملوان بندرانزلی و درگیری با محمد مایلی کهن توضیحاتی ارائه کرد

حسین رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حواشی به وجود آمده در دیدار نساجی مقابل ملوان بندرانزلی که با پیروزی ۲ بر یک نساجی به پایان رسید، اظهار کرد: از طرف من هیچ اتفاقی نیفتاد. من فقط بعد از بازی مثل همیشه برای تشکر از داور و خسته نباشید به تیم حریف به میانه زمین رفتم و ضمن تشکر از داور فقط به او گفتم در یکی دو صحنه می‌توانستی برای ما پنالتی بگیری. من فقط از تو می‌خواهم که فیلم بازی را یکبار دیگر ببینی تا برای بازی‌های بعد برایت تجربه شود.

 

مدیرعامل باشگاه نساجی ادامه داد: در این لحظه به یکباره محمد مایلی کهن از پشت یقه من را گرفت و به من گفت چرا می‌خواهی مثل همیشه جوسازی کنی؟ به نظر من او فقط از باختش ناراحت بود و این حرکات را انجام داد. هر اتفاقی که در این بازی افتاد، از طرف حاج محمد مایلی کهن فوتبالیست، پیشکسوت و مربی فوتبال کشورمان شروع شد و من هیچ کاری نکردم. همچنین از اینکه او غش کرده یا نه خبری ندارم و بعد از این اتفاق به خانه‌ام رفتم.

 

او در پایان گفت: از هواداران‌مان می‌خواهم در بازی بعدی مقابل خونه به خونه در بابل که نادر دست‌نشان را روی نیمکت خود دارند از تیم خود حمایت کنند تا در آن بازی هم سربلند شویم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار