• از سوی مسئولین شبکه دو اعلام شد

کلاه قرمزی نوروز 96 پخش می شود / ساعت 20 در شبکه دو خواهید دید

پس از کش و قوش های فرآوانی که بیشتر به دلیل مسائل مالی پیش آمده بود در نهایت پخش برنامه محبوب کلاه قرمزی در نوروز 96 قطعی شد

 به گزارش استناد نیوز، درحالی که دیروز در خبری اعلام شد برنامه کلاه قرمزی به دلیل مسائل مالی به نوروز 96 نمی رسد، امروز مسئولین صدا و سیما از پخش قطعی این برنامه طبق زمان بندی قبلی اعلام شده خبر دادند.

در حالی که تمام مراحل ساخت برنامه محبوب تلویزیونی کلاه قرمزی در حال انجام بود و هفته گذشته عروسک گردان جدید کاراکتر کلاه قرمزی مشخص شد و به جای مرحوم دنیا فنی زاده، شیما بخشنده این نقش را ایفا می کند. اما به یکباره در یک خبر تعجب بر انگیز خبر از متوقف شدن این پروژه اعلام شد.

 حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی گفته بود: متاسفانه دو هفته است که پروژه کلاه قرمزی به دلیل نبود بودجه متوقف شده اسن و عملا ین پروژه اگر مورد حمایت قرار نگیرد به نوروز 96 نمی رسد.

با اعلام مسئولین شبکه دو به نظر می رسد مشکلات پخش کلاه قرمزی در نوروز 96 رفع شده است و این برنامه در ایام نوروز هر شب ساعت 20:00 مهمان خانه های ما خواهد بود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
  • بابک

    بسیار برنامه سبک و مسخره و بی محتوایی است حیف این همه پیگیری و خبر رسانی ، همان بهتر که پخشش متوقف شود ، گیر یکسری جماعت دو تابعیتی کرده ایم ، اینجا پول میگیرند و فرصتهای شغلی بقیه را میسوزانند و میروند انسوی ابها خوش گذرانی

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار