• گزارش هواشناسی

پیش بینی آب و هوای قائمشهر در سیزده بدر 96

در حالی که به میانه نوروز 96 رسیدیم بسیاری از مردم و مسافران درحال برنامه ریزی برای تفریح روز سیزدهم فروردین هستند تا به دل طبیعت بزنند، بنابراین وضعیت آب و هوای این روز برایشان اهمیت بالایی دارد.

 به گزارش استناد نیوز، براساس پیش بینی های صورت گرفته از روی نقشه های هواشناسی در خصوص وضعیت آب و هوایی شهرستان قائمشهر در روزهای آینده تا روز طبیعت، یکشنبه مورخ 13 فروردین 96 شرایط جوی این شهرستان در روزهای آینده به شرح زیر خواهد بود:

 

سه شنبه، 8 فروردین 96 : برای روز سه شنبه آسمان قائمشهر نیمه ابری و آفتابی با کمینه دمای 11 درجه و بیشینه دمای 24 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

چهارشنبه، 9 فروردین 96 : روز چهارشنبه هم مانند روزقبل آسمان قائمشهر نیمه ابری خواهد بود و تنها چند درجه هوا سردتر خواهد شد و بیشینه دما به 20 درجه خواهد رسید.

پنجشنبه، 10 فروردین 96 : هوای خنکتر و آسمانی ابری برای این روز پیش بینی می شود که البته انتظار باران در این روز نمی توان داشت. بیشینه دمای این روز 15 درجه سانتی گراد خواهد بود.

جمعه، 11 فروردین 96 : جمعه از غلظت ابرها کاسته خواهد شد و خورشید در آسمان نمایان می شود و دمای هوا افزایش چشمگیری خواهد داشت.

شنبه، 12 فروردین 96 : در حالی که با توجه به گرمای هوای روز جمعه انتظار تداوم گرما می رود اما تنوع آب و هوایی فصل بهار بخصوص در مازندران خودنمایی خواهد کرد! روز 12 ام به یکباره با کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای هوا مواجه خواهیم شد و آسمانی ابری با بارش پراکنده باران به صورت رگبار پیش بینی می شود. 

یکشنبه، 13 فروردین 96 : بلاخره در سیزده بدر امسال هم مانند سال گذشته پیش بینی می شود آسمان قائمشهر در اکثر ساعات روز بارانی باشد و دمای هوا هم در گرمترین ساعات روز از 15 درجه سانتی گراد تجاوز نخواهد کرد. بنابراین باید، روز طبیعت به فکر سرپناهی برای طبیعت گردی خود باشید!

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار