• پایان 2 روز رقابت جوانا کشتی

نتایج رقابت های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم ملی جوانان / مازندرانی ها درخشش همیشگی را نداشتند

طی دو روز گذشته رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان در کشتی آزاد و فرنگی در تهران برگزار شد که در کشتی آزاد تهرانی ها و در فرنگی خوزستانی ها عملکرد بهتری داشتند

به گزارش استناد نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان روزهای 17 و 18 فروردین ماه در محل خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد : رقابت های کشتی آزاد انتخابی تیم ملی جوانان  با شرکت 73 کشتی گیر از 19 استان در قالب 20 تیم طی 9 دوره با انجام 128 کشتی پایان یافت.

50 کیلوگرم: 1- علی فاتحی (تهران) 2- امیرپرسته (مازندران) 3-مجتبی نوروزصحرایی(توابع تهران) 4- وحید ورزیده(توابع تهران) 5- علیرضاگودرزی(تهران)

55 کیلوگرم: 1- نادر نصری(مازندران)  2- علیرضا سرلک(لرستان)  3- افشین رحمانی(مازندران)  4- علیرضا نمازی(مازندران)  5- وحید پاشایی(اردبیل)

60 کیلوگرم: 1- یونس امامی (تهران) 2- ابوالفضل حاجی‌پور (مازندران) 3- رضا محمدی (توابع تهران) 4- مهدی مولایی (خوزستان) 5- آرش سلیمانی(خوزستان)

66 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی (تهران) 2- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 3- حسن شاکری (مازندران) 4-غرهاد نوری (تهران) 5-کمیل نورمحمدی(توابع تهران)

74 کیلوگرم: 1- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 2- علی سوادکوهی (مازندران) 3- فریبرز بابایی (مازندران) 4- ابراهیم قلی پور(مازندران) 5-سجاد غلامی(البرز)

84 کیلوگرم: 1- احمد بذری (مازندران) 2- حامد منافیان (آذربایجان شرقی) 3- سیدساجدسیدی (مازندران) 4- محمد قلی پور(مازندران) 5- علی آرین پور(کرمانشاه)

96 کیلوگرم: 1- دانیال شریعتی‌نیا (همدان) 2- امیررضا فتاحی (تهران) 3- میثم عبدی (توابع تهران) 4- سجاد عزیزی (توابع تهران) 5-رضا ظاهری(مازندران)

120 کیلوگرم: 1- شایان جلیل‌زاده (تهران) 2-نویدالله قلی‌نویسی (آذربایجان شرقی) 3- نعیم حسین‌زاده (مازندران) 4- نیما باستی(تهران) 5- محمد وثوق فیلابی (خراسان رضوی)

 

کشتی فرنگی: رقابت های کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی جوانان  با شرکت 77 کشتی گیر از 20 استان در قالب 21 تیم طی 9 دوره با انجام 128 کشتی پایان یافت.

50 کیلوگرم: 1- پویادادمرز (خوزستان) 2- علی یاری‌زاده (خوزستان) 3- محمدهادی شعبانی (فارس)

55 کیلوگرم: 1- محمدجواد رضایی (قم) 2- بهنام عبدولی (خوزستان) 3- میثم دلخانی (فارس)

60 کیلوگرم: 1- کرامت عبدولی (خوزستان) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- یوسف حسین‌وند (کرمانشاه)

66 کیلوگرم: 1- امین کاویانی‌نژاد (خوزستان) 2- حسین اسدی (خوزستان) 3- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

74 کیلوگرم: 1- محمد شربی‌نیازی (خوزستان) 2-سیدمحمدچوبچیان (گیلان) 3-محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

84 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی (مازندران) 2- مهدی بالی (مازندران) 3- آرمان علیزاده (خوزستان)

96 کیلوگرم: 1- امیر محمد نوروزی (تهران) 2- علی قاسمی (مازندران) 3- حمیدرضابادکان (تهران)

120 کیلوگرم: 1- امیرمحمد حاجی‌پور (مازندران) 2- امین میرزازاده (خوزستان) 3- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری)


telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

بنر کبابی ایوک

آخرین اخبار