• آخرین خبر...

بدلکار سریال پایتخت در بیمارستان بهوش آمد

همسر بدلکار سریال «پایتخت۵» گفت: امیرحسین الان به هوش آمده و اطرافیان را می‌شناسد. فقط باید جراحت‌هایی که روی پیشانی و صورتش مانده با عمل جراحی بهبود یابد.

به گزارش مشرق، « مژگان صادقی» همسر امیرحسین خنجری بدلکار سریال «پایتخت۵» که دو روز پیش حین تصویربرداری این سریال دچار مصدومیت شدید شده گفت: روز حادثه بر اثر ضربه شدید گونه و پیشانی همسرم مورد جراحتی سطحی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: خدا را شکر خطر رفع شده است، الان به هوش آمده و اطرافیان را می‌شناسد. فقط باید جراحت‌هایی که روی پیشانی و صورتش مانده با عمل جراحی بهبود یابد.

همسر این بدلکار در ادامه بیان داشت: پزشکان برای کم شدن ورم صورتش با آرام بخش سعی در خواباندن او دارند تا کمتر درد را متوجه شود.

صادقی در ادامه با اشاره به انتقال این بدلکار به تهران بیان داشت: تا دو روز آینده و بسته به شرایط جسمی امیرحسین قرار است او را به بیمارستانی واقع در تهران منتقل کنند که جراحت‌های صورتش تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

 گفتنی است امیرحسین خنجری، دو روز قبل حین انجام عملیات بدلکاری برای سریال پایتخت ۵ در بخش بابل کنار دچار سانحه گردید و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی بابل بستری شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار