• به منظور کنترل بار ترافیکی در تعطیلات

جاده هراز و چالوس یکطرفه می شوند / اعمال محدودیت های ترافیکی تا 15 خرداد در راه های مازندران

به توجه به تعطیلات چند روزه و پیش بینی حجم خودروهایی که به سمت مازندران حرکت می کنند محدودیت هایی برای کنترل بار ترافیکی در نظر گرفته شده است

به گزارش استناد نیوز، به منظور افزايش ايمنی و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی تا روز سه شنبه 16 خرداد در جاده های ارتباطی استان به شرح زیر اعمال می شود:

 

*** تردد موتورسیکلت ها به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری تا 6 صبح روز سه شنبه 16 خرداد از محورهای چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

*** تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسيله نقليه از ساعت 15 تا 24 از مرزن آباد به کرج يک طرفه خواهد بود.

*** تردد انواع وسیله نقليه از ساعت 14 تا 24 روز دوشنبه 15 خرداد از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورين پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج يک طرفه است.

*** تردد کاميونها و کاميونت ها به استثنای حاملين مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا 24 امروز، فردا، یکشنبه و دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

*** تردد همه وسايل نقليه از ساعت 14 تا 23 روز دوشنبه 15 خردادماه از مسير جنوب به شمال جاده هراز از محدوده رودهن ممنوع بوده و با اعلام مامورين پليس راه در محل ،تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 16 تا ساعت 24 همان روز از مسير شمال به جنوب جاده هراز از محدوده آب اسک تا رودهن يک طرفه خواهد بود.

*** در محور سوادكوه تردد کليه تريلرها به استثنای حاملين مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 پنج شنبه و جمعه و از ساعت 8 صبح روزهای يکشنبه و دوشنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

 

تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار